Strona 1 z 1

Czarna Isia Biedronczaka

: 18 paź 2021, o 15:39
autor: Biedronczak
Oto moja Isia A z 2011 w 4x4 160 kucyków w jak to nazywam "Bieda Edition", jakoż iż nie posiada w sumie nic poza parktronikiem i światłami do jazdy dziennej.
Do kolorystyki jeszcze są alufelgi 17" z zimówkami, które widać na zdjęciach,oraz letnie 18" w czarnym macie. Dodatkowo pomimo iż w VINIE jest, że liternictwo, to wszelkie napisy na tyłku zostały usunięte.
Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.

Re: Czarna Isia Biedronczaka

: 21 paź 2021, o 08:47
autor: alehandro`
Może bieda, ale oznacza to dokładnie tyle, że masz dobrą baze do modów ;)

Carbon jest, pedały w alu są także nic tylko rozwijać :D

Re: Czarna Isia Biedronczaka

: 21 paź 2021, o 14:47
autor: wassermann
Biedronczak pisze:
18 paź 2021, o 15:39
Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.
Jaki rozmiar opon na zdjęciu?
Bo może nie tyle stoi wysoko, tylko jest wizualnie duża przerwa między oponą a skrajem błotnika - z powodu za małej opony. Tak mi to wygląda.

M.

Re: Czarna Isia Biedronczaka

: 21 paź 2021, o 21:38
autor: Citek
A ja się zapytam co to za dziwne lampy przednie?

Re: Czarna Isia Biedronczaka

: 22 paź 2021, o 05:47
autor: Biedronczak
@Citek Nie wiem czy mogę podać linka, ale nazwa lampek to SW-DRLtube headlights Opel Insignia 08-13 black with LED DRL R87 Lighttube

Dodano po 10 minutach 45 sekundach:
wassermann pisze:
21 paź 2021, o 14:47
Biedronczak pisze:
18 paź 2021, o 15:39
Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.
Jaki rozmiar opon na zdjęciu?
Bo może nie tyle stoi wysoko, tylko jest wizualnie duża przerwa między oponą a skrajem błotnika - z powodu za małej opony. Tak mi to wygląda.



Oponki akuratnie są w tej chwili 17" więc tak to się wydaje, ale w porównaniu z Vectrą, która naprawdę szorowała podłoże to jest dość wysoka. Dla porównania fotka planowanego malowania Vectry :lol:

M.
Dodano po 7 minutach 8 sekundach:
alehandro` pisze:
21 paź 2021, o 08:47
Może bieda, ale oznacza to dokładnie tyle, że masz dobrą baze do modów ;)

Carbon jest, pedały w alu są także nic tylko rozwijać :D
Taki jest z założenia plan. Żona nie jest za bardzo za tym pomysłem, bo dla niej to ma być wozidełko rodzinne, ale no.. :lol:

Re: Czarna Isia Biedronczaka

: 24 paź 2021, o 09:25
autor: alehandro`
Nie myślałem chyba w takiej kategorii jak powyżej ale ..... no na pewno jestem pod wrażeniem :D

Re: Czarna Isia Biedronczaka

: 24 paź 2021, o 10:03
autor: Biedronczak
@alehandro` Taka była propozycja mojego znajomka, który się zajmuje foliowaniem aut wszelakiej maści i airbrushingiem(tak się to chyba odmienia)

Re: Czarna Isia Biedronczaka

: 24 paź 2021, o 10:24
autor: Citek
Sorry ale koncepcja tej Vectry to jakiś mało śmieszny żart : - ) wygląda po prostu strasznie odpustowo, taka fura domorosłego syna sołtysa z zapadłej wsi.

Re: Czarna Isia Biedronczaka

: 24 paź 2021, o 12:06
autor: Biedronczak
@Citek dlatego projekt nie wszedł w życie ahaha.