Strona 1 z 1

Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 19:35
autor: kaolad
Oto moja Insignia:
Model G09 INSIGNIA CDTI (160KM)
Rok produkcji 2009/2010
Motor A20DTH
Skrzynia AF-40 (6 biegowa)
Felgi 17''

Opcje:
Czarna tapicerka siedziska
Listwa drzwi wewnętrznych, drobnoziarnisty ANTRACYT
Szyba boczna i tylna - przyciemniane
Elektryczne szyby przednie
Fotel kierowcy ustawiany elektrycznie
Aktywne zagłówki
Podparcia lędźwi
Czujnik wilgotności
Poduszka powietrzna przód + kurtyny
Immobilizer WARIANT 2
Wycieraczka automatyczna z systemem PULSE
KLIMATYZACJA 2 strefowa
Podłokietnik na tylnej kanapie ze schowkiem
Lusterko fotochromatyczne
Czujnik zmierzchu, nasłonecznienia, deszczu
Hamulec elektryczny
Tempomat
Siedzenia przednie podgrzewane
Kierownica wielofunkcyjna
Ksenonowe światła z systemem AFL + doświetlanie zakrętów + LED do jazdy dziennej
Czujniki parkowania przód + tył
USB + AUX + Bluetooth
DVD800 NAVI
Hak chowany pod zderzak
Dodatkowo zamontowany system przeciwkradzieżowy

To tak po krótce. :-)

A to fotki. Trochę brudna ale pogoda nie sprzyja.
http://zapodaj.net/ebd3141fbe3d5.jpg.html
http://zapodaj.net/2e53f265ab136.jpg.html
http://zapodaj.net/a6ec967ad6f03.jpg.html
http://zapodaj.net/bbbe6dc68db28.jpg.html

Re: Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 19:38
autor: Luk
Ładna, życzę bezawaryjnej jazdy :).

Re: Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 19:46
autor: kaolad
Dziękuję. I ja życzę bezawaryjnej jazdy. Mam ją dwa miesiące, zrobiłem nią trochę ponad 3 tyś. km i nic oby tak dalej. :-)

Re: Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 19:53
autor: peja-1991
ładny białasek - parę modów bym wdrożył w życie i byłaby jeszcze piękniejsza :)

Re: Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 19:54
autor: szogi84
Piękna, gratuluję wyboru i miliona bezawaryjnosci

Namazane na galaxy S3

Re: Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 20:00
autor: kaolad
Co do modów to nie jestem zwolennikiem. Marzyłem właśnie o takim autku i nie chcę go "zepsuć".

Re: Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 20:04
autor: szogi84
Isie zawsze mozna poprawić zepsuć ciężko pożyjemy zobaczymy

Namazane na galaxy S3

Re: Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 20:11
autor: cz@rny
Gratuluję, kolor nice:)
Bezawaryjności życzę

Re: Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 21:13
autor: kaolad
Dziękuję Wszystkim za miłe słowa. To miłe tym bardziej iż rodzinka nie chwali tylko zazdrości. A nie ich zżera zazdrość.

Re: Insignia White by kaolad

: 2 wrz 2014, o 21:40
autor: Luk
kaolad pisze:To miłe tym bardziej iż rodzinka nie chwali tylko zazdrości. A nie ich zżera zazdrość.
Jakie to polskie :lol;

Re: Insignia White by kaolad

: 3 wrz 2014, o 07:29
autor: kiego
Autko w najlepszym możliwym kolorze :D
Osobiscie to bym dodał bardziej "męskie koła" ale gratki i bezawaryjności życzę ;)

Re: Insignia White by kaolad

: 3 wrz 2014, o 08:37
autor: 7ups
Auto fajne życzę bezawaryjności btw kto niema 20 ten wódki na zlotach nie pije :D

Re: Insignia White by kaolad

: 3 wrz 2014, o 09:16
autor: kaolad
Wojtassss co do świateł przeciwmgłowych to właśnie mi tylko tego brakuje. Nie orientujesz się ile taka impreza kosztuje? A co do "męskich kół" takie były. Nie wiedziałem, że są na rynku "damskie" i takowe posiadam, ale tak na poważnie cała kasa poszła na zakup wymarzonego autka. Może później jak finanse pozwolą to założę coś innego i większego. Na razie jest OK.

Re: Insignia White by kaolad

: 6 wrz 2014, o 17:39
autor: kaolad
Dzisiaj pierwszy raz grzebałem przy Isi. Mianowicie naprawiłem schowek, który nie świecił. Przy okazji wyczyściłem filtr kabinowy. Trochę późno bo bym kupił nowy ale zawsze coś. Wiem, wiem nie ma się czym chwalić ale ja nigdy nie grzebałem przy autach, ponieważ jestem laikiem. Dział "zrób to sam" super pomógł. Dzięki wielkie za ten dział!!!