Była wolniejsza chwila i możliwość pobawienia się coolnite'm, więc przyszła pora pochwalić się nowym nabytkiem:
Isignia ST z 2009 roku (chociaż w dowodzie mam wbity 2010
160KM póki co wystarczy, ale może remap się zrobi w przyszłości
Oryginalnie była na 20" felach, ale komfort jazdy pozostawiał bardzo dużo do życzenia
Właśnie ogarniam rozszerzenie kompa, a póki co następne w kolejce jest ogarnięcie samozwijającej się rolety i dorzucenie diody wypalania DPF. Później zobaczymy co dalej



