--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Biały dzieckowóz by Kędzior

ODPOWIEDZ
pgkedzior
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 8 sie 2014, o 07:43
Auto: Biała Isia :)
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk

Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: pgkedzior » 21 wrz 2014, o 11:58

Hejka,

Była wolniejsza chwila i możliwość pobawienia się coolnite'm, więc przyszła pora pochwalić się nowym nabytkiem:
Isignia ST z 2009 roku (chociaż w dowodzie mam wbity 2010 :) ) - pakiet zewnętrzny opc line daje radę ]:->

160KM póki co wystarczy, ale może remap się zrobi w przyszłości ]:->

Oryginalnie była na 20" felach, ale komfort jazdy pozostawiał bardzo dużo do życzenia :P dlatego zmieniłem od razu na 18stki :) Niestety tylko szyba była wymieniana i póki co nie jest jeszcze przyciemniona - będzie w przyszły weekend ;)
Właśnie ogarniam rozszerzenie kompa, a póki co następne w kolejce jest ogarnięcie samozwijającej się rolety i dorzucenie diody wypalania DPF. Później zobaczymy co dalej ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: Luki » 21 wrz 2014, o 11:59

Wytłumacz o co z tym rocznikiem dokładniej chodzi :D Bo takich cudów to jeszcze nie widziałem :D

Awatar użytkownika
michal26
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 9 gru 2013, o 23:46
Auto: Insignia st
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: michal26 » 21 wrz 2014, o 13:12

pewnie o to samo co i u mnie, rok produkcji 10.2009 a pierwszej rejestracji 08.2010 :D. ładnie jej w białym.
ilu ludzi tyle opinii, jedni zakładają 20 cali jak nie mieli, inni zdejmują jak mieli :D

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: Radek_TRN » 21 wrz 2014, o 13:23

Było można zamówić tylna klapę bez napisów??

pgkedzior
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 8 sie 2014, o 07:43
Auto: Biała Isia :)
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: pgkedzior » 21 wrz 2014, o 13:41

wojtassss pisze:Przed liftem nie można było ;)

Zdjęcie 20" no panie nie w te stronę.

Hehe żona mówiła co innego ]:-< Niestety na jakiś kompromis musiałem pójść ;)
Radek_TRN pisze:Było można zamówić tylna klapę bez napisów??
Nie można było, ale łatwo schodzą :) Osobiście bardziej podoba mi się czysta klapa ;)


Luki dokładnie tak jak michal opisał :) faktyczna produkcja i VIN to 2009 rok, natomiast jakimś cudem podczas rejestracji już w Polsce wpisali rok pierwszej rejestracji i odmłodzili autko ;) mi to bynajmniej nie przeszkadza ;)

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: Radek_TRN » 21 wrz 2014, o 13:43

No mi się też podoba bez :)

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: cz@rny » 21 wrz 2014, o 13:46

Super ładna, gratuluję
życzę bezawaryjności :)

Zapraszamy na Spota

kaolad
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
Auto: Insignia 2.0 CTDI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: kaolad » 21 wrz 2014, o 15:29

Bardzo ładne autko. Kolor jeszcze lepszy. Witam wśród białasów.Życzę miłej i bezawaryjnej jazdy. :-)

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: szogi84 » 21 wrz 2014, o 15:37

Ladna furmanka gratki

Namazane na galaxy S3

pgkedzior
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 8 sie 2014, o 07:43
Auto: Biała Isia :)
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: pgkedzior » 29 wrz 2014, o 06:18

Szyba tylna w końcu przyciemniona :) Chłopaki w Bytowie faktycznie ogarniają temat :) Jak będzie chwila to wrzucę fotę ;)
Niestety przy tej okazji wyszła fuszerka w montażu samej szyby... Tego niestety nie poprawie, mam natomiast nadzieję, że bardzo nie uszkodzili lakieru ;) ale jakiś super hiper elektromonter uwalił podgrzewanie tylnej szyby, więc będę musiał to ogarnąć przed mrozami :)

Oczywiście pozazdrościłem gołemuwojtkowi ledów w całym samochodzie ;) więc paczka już do mnie idzie - na nabliższym spocie sprawdzimy czy Isia będzie wywalać błąd podświetlenia rejestracji - możliwe, że wystarczy zwykły led z can-busem :)
No i oczywiście pozostaje montaż DPF-LED :)

mpprezes

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior

Post autor: mpprezes » 29 wrz 2014, o 08:44

Ładniutka :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”