Strona 1 z 1
Biały dzieckowóz by Kędzior
: 21 wrz 2014, o 11:58
autor: pgkedzior
Hejka,
Była wolniejsza chwila i możliwość pobawienia się coolnite'm, więc przyszła pora pochwalić się nowym nabytkiem:
Isignia ST z 2009 roku (chociaż w dowodzie mam wbity 2010

) - pakiet zewnętrzny opc line daje radę
160KM póki co wystarczy, ale może remap się zrobi w przyszłości
Oryginalnie była na 20" felach, ale komfort jazdy pozostawiał bardzo dużo do życzenia

dlatego zmieniłem od razu na 18stki

Niestety tylko szyba była wymieniana i póki co nie jest jeszcze przyciemniona - będzie w przyszły weekend
Właśnie ogarniam rozszerzenie kompa, a póki co następne w kolejce jest ogarnięcie samozwijającej się rolety i dorzucenie diody wypalania DPF. Później zobaczymy co dalej

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 21 wrz 2014, o 11:59
autor: Luki
Wytłumacz o co z tym rocznikiem dokładniej chodzi

Bo takich cudów to jeszcze nie widziałem

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 21 wrz 2014, o 13:12
autor: michal26
pewnie o to samo co i u mnie, rok produkcji 10.2009 a pierwszej rejestracji 08.2010

. ładnie jej w białym.
ilu ludzi tyle opinii, jedni zakładają 20 cali jak nie mieli, inni zdejmują jak mieli

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 21 wrz 2014, o 13:23
autor: Radek_TRN
Było można zamówić tylna klapę bez napisów??
Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 21 wrz 2014, o 13:41
autor: pgkedzior
wojtassss pisze:Przed liftem nie można było
Zdjęcie 20" no panie nie w te stronę.
Hehe żona mówiła co innego
![Zły ]:-<](./images/smilies/icon_evil.gif)
Niestety na jakiś kompromis musiałem pójść
Radek_TRN pisze:Było można zamówić tylna klapę bez napisów??
Nie można było, ale łatwo schodzą

Osobiście bardziej podoba mi się czysta klapa
Luki dokładnie tak jak michal opisał

faktyczna produkcja i VIN to 2009 rok, natomiast jakimś cudem podczas rejestracji już w Polsce wpisali rok pierwszej rejestracji i odmłodzili autko

mi to bynajmniej nie przeszkadza

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 21 wrz 2014, o 13:43
autor: Radek_TRN
No mi się też podoba bez

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 21 wrz 2014, o 13:46
autor: cz@rny
Super ładna, gratuluję
życzę bezawaryjności
Zapraszamy na Spota
Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 21 wrz 2014, o 15:29
autor: kaolad
Bardzo ładne autko. Kolor jeszcze lepszy. Witam wśród białasów.Życzę miłej i bezawaryjnej jazdy.

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 21 wrz 2014, o 15:37
autor: szogi84
Ladna furmanka gratki
Namazane na galaxy S3
Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 29 wrz 2014, o 06:18
autor: pgkedzior
Szyba tylna w końcu przyciemniona

Chłopaki w Bytowie faktycznie ogarniają temat

Jak będzie chwila to wrzucę fotę
Niestety przy tej okazji wyszła fuszerka w montażu samej szyby... Tego niestety nie poprawie, mam natomiast nadzieję, że bardzo nie uszkodzili lakieru

ale jakiś super hiper elektromonter uwalił podgrzewanie tylnej szyby, więc będę musiał to ogarnąć przed mrozami
Oczywiście pozazdrościłem gołemuwojtkowi ledów w całym samochodzie

więc paczka już do mnie idzie - na nabliższym spocie sprawdzimy czy Isia będzie wywalać błąd podświetlenia rejestracji - możliwe, że wystarczy zwykły led z can-busem
No i oczywiście pozostaje montaż DPF-LED

Re: Biały dzieckowóz by Kędzior
: 29 wrz 2014, o 08:44
autor: mpprezes
Ładniutka
