Strona 1 z 2
Prezesowóz :)
: 26 wrz 2014, o 15:33
autor: mpprezes
Wrzuce i swój dupowóz, śmigam już piaty tydzień i jestem bardzo zadowolony chociaż opinii o Insigni naczytałem sie przeróżnych
Na fotkach seria ale z "zajoba"sie nie wyrasta wiec mam kilka drobnych modyfikacji
Nie bede pisał jakich bo zawsze jak sie pochwale to mi cos nie wyjdzie wiec po każdej wkleje fote

Re: Prezesowóz :)
: 26 wrz 2014, o 16:05
autor: szogi84
Slicznotka piękny kolor
życzę bezawaryjnosci
Namazane na galaxy S3
Re: Prezesowóz :)
: 26 wrz 2014, o 16:23
autor: mpprezes
a stoi

84r.
Re: Prezesowóz :)
: 26 wrz 2014, o 16:29
autor: mpprezes
wojtassss pisze:Elegancka
Ale ale czy tam stoi W123?

Wojtasss masz dobre oko
-- 26 wrz 2014, o 17:29 --
Zaraz po córkach i żonie to moja miłość

Re: Odp: Prezesowóz :)
: 26 wrz 2014, o 16:36
autor: golywojtek
Noo, takiej kochanki to każdy pozazdrościć

Re: Prezesowóz :)
: 26 wrz 2014, o 16:38
autor: mpprezes
Heheheh i najlepsze jest to, że nigdy nie odmawia. Noo prawie nigdy

Re: Prezesowóz :)
: 28 wrz 2014, o 22:00
autor: jaromat
piekny lift,napisz jaki tam masz motor w tej isce
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 13:05
autor: mpprezes
2.0 163KM, na testówce jeździłem tym biturbo i chyba na wiosne coś pomysle nad wirusem, żeby momentu dodać
-- 29 wrz 2014, o 09:22 --
Mała, rzecz a cieszy, nie wiem czemu fabrycznie ledów pod rejestracje nie dają
-- 29 wrz 2014, o 14:05 --
Szybki - kolejny punkt z listy skreślony

Tył dodatkowo ściemniłem osłonami p.słonecznymi
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 13:35
autor: Cinek
mpprezes pisze:2.0 163KM, na testówce jeździłem tym biturbo i chyba na wiosne coś pomysle nad wirusem, żeby momentu dodać
-- 29 wrz 2014, o 09:22 --
Mała, rzecz a cieszy, nie wiem czemu fabrycznie ledów pod rejestracje nie dają
-- 29 wrz 2014, o 14:05 --
Szybki - kolejny punkt z listy skreślony

Tył dodatkowo ściemniłem osłonami p.słonecznymi
Ja tyl sciemnialem na 80% i dolozylem tez zaslonki na tyl.
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:02
autor: Alex
Na ile mniej więcej % przyciemniłeś przód ?
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:18
autor: Luk
mpprezes pisze:2.0 163KM, na testówce jeździłem tym biturbo i chyba na wiosne coś pomysle nad wirusem, żeby momentu dodać
Piękna i w jedynym słusznym kolorze

Jak masz możliwości to zabezpiecz lakier- ceramika lub inne powłoki, bo strasznie się rysuje, niektórzy twierdzą że nawet od patrzenia.
Co do wirusa to możesz się rozczarować, od 2013 GM blokuje sterowniki i na dzień dzisiejszy nie można nic zrobić. Jest szansa że na boxie będzie troszkę przyrostu mocy, najlepiej pojedź na hanownię i sprawdź co masz w serii. Może będziesz miło zaskoczony tak jak ja byłem, a po wyniku z hamowni o wirusie przestałem nawet myśleć.
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:26
autor: mpprezes
Alex pisze:Na ile mniej więcej % przyciemniłeś przód ?
Przód był robiony na 30% w miare delikatnie ciemny środek sprawia że jest ciemniej, a tył miałem fabryczny
-- 29 wrz 2014, o 15:26 --
luk59 pisze:mpprezes pisze:2.0 163KM, na testówce jeździłem tym biturbo i chyba na wiosne coś pomysle nad wirusem, żeby momentu dodać
Piękna i w jedynym słusznym kolorze

Jak masz możliwości to zabezpiecz lakier- ceramika lub inne powłoki, bo strasznie się rysuje, niektórzy twierdzą że nawet od patrzenia.
Co do wirusa to możesz się rozczarować, od 2013 GM blokuje sterowniki i na dzień dzisiejszy nie można nic zrobić. Jest szansa że na boxie będzie troszkę przyrostu mocy, najlepiej pojedź na hanownię i sprawdź co masz w serii. Może będziesz miło zaskoczony tak jak ja byłem, a po wyniku z hamowni o wirusie przestałem nawet myśleć.
OOO qurcze no to mnie nie pocieszyłeś, pewnie wypluje ze 170kucyków diesle przeważnie mają bonusa, mam goscia w W-wie na wiosne sie przejade zobaczymy co mi powie, z tego co wiem na dzień dzisiejszy to może być problem ze sterownikiem skrzyni bo sa dwa, wiec może mówimy o tym samym ale musiałbym fizycznie sie do niego pofatygować
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:35
autor: Luk
Ja ze swoją byłem w V-techu w Krakowie, miałem kupować boxa po hamowni wyszły przyrosty +11km i 18Nm, więc odpuściłem. Gościu który robił pomiar, mówił że są 2 sterowniki a jeden z nich jest zabezpieczony. Miałem nadzieję że moja przed liftowa będzie z tym niezabezpieczonym, ale niestety jest. Mówił że jeszcze nie spotkał po FL aby była nie zabezpieczona

.
Co do szyb przednich to przyciemnienie o 30% jest legalne? Pytam bo się zastanawiam też nad przodem.
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:38
autor: Cinek
luk59 pisze:Ja ze swoją byłem w V-techu w Krakowie, miałem kupować boxa po hamowni wyszły przyrosty +11km i 18Nm, więc odpuściłem. Gościu który robił pomiar, mówił że są 2 sterowniki a jeden z nich jest zabezpieczony. Miałem nadzieję że moja przed liftowa będzie z tym niezabezpieczonym, ale niestety jest. Mówił że jeszcze nie spotkał po FL aby była nie zabezpieczona

.
Co do szyb przednich to przyciemnienie o 30% jest legalne? Pytam bo się zastanawiam też nad przodem.
Nie jest legalne
Fakt ja mam na 50% i czekam kiedy w Belgii mi sie doczepia

ps
Ja w Jaworznie szyby przyciemnialem;-D
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:41
autor: mpprezes
Durny przepis ktoś sobie wymyslił z tymi szybami, nawet jak przykleisz bezbarwna folie to nie jest legalne

ja śmigam z przyciemnionymi przodami od 2007r i jak na razie nic sie nie działo z drugiej strony w Białym jeżdża meganki i bravy kryminalnych nieoznakowane i też mają przody ciemne a chyba prawo jest jedno ?? czy jestem w błędzie. Co do chipa sam nie gadałem z chłopem kolega dzwonił któremu zdłubał seata altea FR na 250km wiec oni sie tam w swoim gronie znają i powiedział że to kwestia czasu i może sie uda to zrobić. Ale dowiem sie tego dopiero na wiosne

Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:42
autor: Cinek
bardzo durny przepis, w Francji szyby moga miec na maxa czarne i nikt nie widzi problemu.
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:46
autor: mpprezes
Kiedyś mi policjant tłumaczył, że niby podczas wypadku folia utrudniać bedzie rozbicie szyby, a ja mu wtedy fotke z telefonu jak koledze radio ukradli i z wybiciem szyby nie było problemu. Przepis po to żeby kase łoić. Za szyby Cie dupnął a gościa z BMW w Wa-wie dwa tygodnie nie mogli zatrzymać.
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:49
autor: Cinek
sama prawde piszesz, ja jeszcze jedna teorie slyszalem, ze nie wiedza czy nie masz broni na nogach jak podejdzie pod auto.
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 14:51
autor: Luk
Folią bezbarwną możesz oklejać do woli. Znalazłem w necie że szyba przednia musi mieć minimalną przepuszczalność światła na poziomie 75%, a przednie boczne 70%.
Co do sterownika, to jest on zablokowany hasłem którego jeszcze nie potrafią złamać.
Re: Prezesowóz :)
: 29 wrz 2014, o 15:02
autor: Cinek
luk59 pisze:Folią bezbarwną możesz oklejać do woli. Znalazłem w necie że szyba przednia musi mieć minimalną przepuszczalność światła na poziomie 75%, a przednie boczne 70%.
Co do sterownika, to jest on zablokowany hasłem którego jeszcze nie potrafią złamać.
Zaraz nas moherator ustawi do pionu ze w nie odpowiednim watku piszemy, ale przednei szyby oryginalnie czasami maja ponizej 70% przepuszczalnosci.