--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Smardzewice 9-11 maja 2014
Zablokowany
wojtassss

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: wojtassss » 7 sty 2014, o 18:49

Gdzie ślubujesz?

nomad1983

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: nomad1983 » 7 sty 2014, o 18:55

Moja pani pochodzi z miejscowości nie daleko Bydgoszczy ( Łobżenica ) więc tam będę musiał się udać ( i cała moja rodzina ) :-)

wojtassss

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: wojtassss » 7 sty 2014, o 18:56

Człowieeeku :D bramę masz jak w banku :D Bliżej terminu jakieś daty namiary godziny :P

nomad1983

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: nomad1983 » 7 sty 2014, o 19:00

Im więcej tym lepiej hehe...miejsca też nie zabraknie przy stole gdyby ktoś chciał się przyłączyć :-)
Do Polski wybieramy się autem ( jeden z powodów dla którego przeskoczyliśmy z Fiesty na Insignię ) Mam już nawet koncept jak ja przystroić :-)

wojtassss

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: wojtassss » 7 sty 2014, o 19:01

Jedziecie Insignią? To ładnie :D

bolek

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: bolek » 11 sty 2014, o 19:33

Wojtasss a co z zaliczką jakby mi się dzieci rozchorowały i nie dalibyśmy rady dojechać? Pytam z ciekawości ale mam nadzieje że to rozumiesz,ja to z gorączką 39 stopni moge jechać, ale dzieci ciągnąć chore pół Polski nie bardzo mi się widzi,odpukać w niemalowane ;)
Pytam po fakcie bo dzisiaj puściłem kase :D

wojtassss

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: wojtassss » 11 sty 2014, o 20:32

Wiesz co, to już w gestii hotelu. Zapytam dobra?

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: peja-1991 » 11 sty 2014, o 20:39

lepiej nie wpłacać za dzieci a na miejscu dopłacić ;) - moje zdanie
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

7ups

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: 7ups » 11 sty 2014, o 20:44

peja tylko sek pewnie w tym ze jak bedzie chore to nie pojada na zlot bo swojego pewnie tez bys nie zostawil

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: peja-1991 » 11 sty 2014, o 23:24

7 - co racja to racja
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: alex_k » 19 sty 2014, o 17:12

To może tak wyglądać, tylko kolorystyka jeszcze ciemniejsza :)

Obrazek
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

7ups

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: 7ups » 19 sty 2014, o 17:15

Narazie nas mało ale ........ miejmy nadzieje ze to sie zmieni

bolek

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: bolek » 19 sty 2014, o 18:32

Dziwie się chłopakom którzy nie chcą sobie zrobić wolnego na zlot .Odpuścić weekend majowy 1-5 maja ,wtedy raz że pełno wariatów i korków na drogach,ceny są 50% wyższe w pensjonatach, no i tutaj można osobiście poznać klubowiczów i dobrze się bawić co można chyba zagwarantować każdemu ;)
Dla mnie dziwna sytuacja że tylko tyle osób się zapisało...ale ilu nas będzie to będzie,damy rade,na pewno będzie wesoło ;D

7ups

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: 7ups » 19 sty 2014, o 19:22

bolek heh ja specjalnie z norwegi przyjezdzam :D
Choc fakt bardzo duzo klubowiczów a frekfencja mała


A ktos z bedacych zna sie na fotografi i filmowaniu fajnie by cos bylo nakrecic i porobic dobrych fot :D

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: peja-1991 » 19 sty 2014, o 21:29

trzeba zrobić jakieś materiały promo ;)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: Alex » 19 sty 2014, o 22:29

Może nie promo ale widok tyle aut w jednym miejscu zawsze wzbudza jakieś pozytywne emocje ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sGXJk6qDrT8[/youtube]
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

wojtassss

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: wojtassss » 19 sty 2014, o 22:59

Nie znam się na tym. Ale go pro na dachu będzie do tego kamera w ręku i cyfrak na fotelu. Coś tam sklecimy z tego ;D

7ups

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: 7ups » 20 sty 2014, o 05:21

Ja tez moze zalatwie go pro bo brachol posiada moze pozyczy :D

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: peja-1991 » 20 sty 2014, o 11:59

też wezmę go pro
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

bolek

Re: I Ogólnopolski Zlot - Maj 2014

Post autor: bolek » 20 sty 2014, o 19:49

Musiał się jakiś typek szajswagenem wpindolić :roll:
Dokładnie widać jak nowy passat jest smutny na tle Insigni ;)
ale fajne to OPC z przodu choć te ledy w zderzaku mógłby sobie darować ;D
Musimy coś skręcić żeby następny zlot już zareklamować filmikiem,
coś na ten styl
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yj1kBHcAbzw[/youtube]

carvertical VIN check
Zablokowany

Wróć do „I Ogólnopolski Zlot Insignia Club Polska”