--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia B 1.5 165KM - opinie

Tematy różne, problemy nie pasujące do żadnego z działów
ODPOWIEDZ
Matek 885
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2021, o 18:49
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Kraków

Insignia B 1.5 165KM - opinie

Post autor: Matek 885 » 3 lut 2021, o 00:20

Cześć wszystkim zastanawiam się nad jednostką 1,5 165KM w automacie. Jakie macie doświadczenia, wady, spalanie i przy jakich przebiegach spodziewać sie ewentualnych naprawa. Nadmieni że auto jakim jestem zainteresowany ma niespełna 70 tys przebiegu

Marek0
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: 17 maja 2020, o 12:50
Auto: Insignia GS 2019
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Opole
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Insignia B 1.5 165KM - opinie

Post autor: Marek0 » 3 lut 2021, o 10:29

Cześć napewno wielu napisze za mały moment obrotowy, mocy za mało. Wszystko zależy ile Tobie indywidualnie potrzeba mocy . Ten kto jeździł czymś mocniejszym , będzie słaby, dla tych którym moc nie jest numerem jeden będzie ok. Do normalnej codziennej jazdy uważam bdb ,bez znaku banana na twarzy, jednak jeżeli ktoś naprawdę dużo jeździ poleciłbym coś mocniejszego , nie jestem zwolennikiem diesla ale w trasy pewnie najlepszy wybór. Nie będę pisał dokładnie ile spala , bo to są widełki ,potrafi spalić mało ale i dość dużo , wszystko zalezy od nogi. Ja jestem zadowolony , jeżdżę w koło komina , czasem trasy a od wakacji brak więc nie potrzebuję nic mocniejszego. Wersja Engoy doposażona o elementy których nie ma inovation, lub Elite 😉, szkoda kasy jak mało się jeździ. Z plusów to miejsce w kabinie , minus bagażnik oczekiwalbym ciut więcej. Największym minusem wyciszenie szumu kół szczególnie tył, zaś plusem odgłosy od silnika. Narazie przez dwa lata zaledwie 35tys to awarii powiedzmy brak 😂, wymiana katalizatora niby dobry ale czujnik niewymienialny ,więc całość, nie dociekałem prawdy. Kupiłbym ponownie ponieważ w tej kasie nic lepszego nie widziałem. Brakuje mi eleganckich foteli co nadaje autu klasy ,no ale trzeba celować w wersję bogatą. Mogło by być lepiej ale to nie klasa Premium, dziś za tę kasę można kupić kompakta wcale nie najlepiej wyposażonego. Na koniec, w pierwszej połowie 2018r nie wiem dokładnie kiedy rolka rozrządu była plastikowa i przy przebiegu 100tys był koniec rolki i paska, mam z grudnia produkcja ,więc już załapałem się na metal. Na forum insigni b na fejsie są zdjęcia takiego rozrządu tzn jak już to kiepsko wyglądało.

Matek 885
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2021, o 18:49
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Kraków

Re: Insignia B 1.5 165KM - opinie

Post autor: Matek 885 » 3 lut 2021, o 17:23

Bede celowal w dopasiony temat i fotele AGR. Najbardziej mnie interesuje proces eksplatacji. 170tys do takiego przebiegu mam zamiar trzymać auto. O moc sie nie boje miałem okazje sie przejechać w automacie moze ciut dosłownie ciut wolniej od 2.0 170.

Marek0
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: 17 maja 2020, o 12:50
Auto: Insignia GS 2019
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Opole
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Insignia B 1.5 165KM - opinie

Post autor: Marek0 » 3 lut 2021, o 20:01

Byłeś na osobnym forum insigni b, może koledzy mają większe przebiegi i się wypowiedzią na temat eksploatacji więcej. Niestety tam forum tak nie tętni życiem, jest stała grupa aktywnych. Przyznaję że fajne fotele odrazu zmieniają wygląd wnętrza insigni. No i wypasiona używana insignia już w fajnych pieniądzach w porównaniu do tego ile kosztowała wyjeżdżając z salonu.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”