--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

ogólnopolskie zloty oraz spoty międzyoddziałowe
ODPOWIEDZ
legend66
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 19:46
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: Rybnik

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: legend66 » 23 cze 2016, o 03:45

Jak coś około 18 w niedzielę to bym dał radę prędzej odpada

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
morfeo11
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 18:24
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: morfeo11 » 23 cze 2016, o 12:11

Postaram się być, aczkolwiek mamy piknik lotniczy i obiecałam już dzieciakowi że idziemy :)

Batman77
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 4 sty 2016, o 20:07
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Batman77 » 25 cze 2016, o 16:44

o której ten zlot się odbędzie jutro

Awatar użytkownika
krisv84
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Strzebiń

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: krisv84 » 25 cze 2016, o 18:36

Znaczy się że już jutro??
Krzysztof
Insignia CDTI

Batman77
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 4 sty 2016, o 20:07
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Batman77 » 25 cze 2016, o 19:19

no to kiedy :roll:

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 25 cze 2016, o 19:54

No miało być jutro ale jak mało chętnych to przerzucimy na inny termin ;p

Wysłane z Sony Xperia Z3 przy użyciu Tapatalk

Awatar użytkownika
krisv84
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Strzebiń

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: krisv84 » 26 cze 2016, o 08:39

No to ustalmy konkretny termin,
Mi oprócz piierwszego weekendu lipca pasuje każda data.
Krzysztof
Insignia CDTI

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 26 cze 2016, o 08:41

Ja do 23 lipca też jestem czasowy ;) także dostosuję się ;)

Wysłane z Sony Xperia Z3 przy użyciu Tapatalk

---Edit ---

Kto chętny na spota w niedzielę?

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 7 lip 2016, o 15:52

Tylko gdzie?

Wysłane z mojego Samszunga

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 7 lip 2016, o 17:02

Obojętne, może być ten zamek, może być parking tam gdzie zawsze, jak chcecie, byle by się w końcu spotkać Obrazek

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 8 lip 2016, o 08:33

Ja tym razem odpadam impreza urodzinowa

Wysłane z mojego Samszunga

marcinisko

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: marcinisko » 8 lip 2016, o 11:52

Przecież nawet daty nie ma ustalonej a kolega o urodzinach prawi...

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 8 lip 2016, o 12:36

Napisałem kilka postów wyżej o najbliższej niedzieli także wstepna data jest :)

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

legend66
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 19:46
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: Rybnik

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: legend66 » 8 lip 2016, o 20:18

Godzina?

Awatar użytkownika
SoulfirE
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 maja 2016, o 21:55
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: SoulfirE » 9 lip 2016, o 21:17

To jak z tą godziną i miejscem? Ja jak coś to najchętniej po 18

legend66
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 19:46
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: Rybnik

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: legend66 » 10 lip 2016, o 11:59

I dalej cisza co gdzie o której

Awatar użytkownika
SoulfirE
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 maja 2016, o 21:55
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: SoulfirE » 10 lip 2016, o 13:02

Wygląda na to, że chyba nic nie dojdzie do skutku.

Yataman
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2016, o 19:47
Auto: Insignia
Kod silnika: B16DTE
Rok produkcji: 2016
Miasto: Mysłowice

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Yataman » 14 lip 2016, o 21:01

Ja jestem chętny. Isie mam od paru dni, chętnie poznam kolegów "po fachu" ;)

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: yerry » 14 lip 2016, o 22:54

Koledzy jak w ten weekend? Czy wszyscy powyjeżdżali na wakacje..?
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 14 lip 2016, o 22:56

Ja mam auto w serwisie także mam problem z przyjazdem

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spoty Insignia Club Polska”