Hatchback OPC-Line mi się podoba - oprócz przodu - wygląda jak Mazda, nie Opel

Ale linia boczna i tył - bardzo OK.
Fajnie, że w hatchbacku utrzymali te oplowskie chromowane końcówki rur wydechowych - owalne.
Kombi to nie moja kategoria aut, więc się nie wypowiem, poza uszczypliwą uwagą na temat zakończenia tłumików, po prostu LOL - widać, że rury idą w dół, a w zderzaku są tylko atrapy.
Dlaczego Opel nie stosuje kierunkowskazów bocznych w lusterkach? Są łatwiej dostrzegalne na drodze przy wyprzedzaniu...
Ale jestem bardzo ciekaw (i trzmam kciuki), czy w 2.0T 4x4 będzie nowa manualna skrzynia, a nie wyłącznie nowy automat. Niestety manuale są w odwrocie, wrrrr.
M.