--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Akcja przywoławcza Insignia B – DYSZA WTRYSKIWACZA PŁYNU ADBLUE

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
etac
Użytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 30 mar 2016, o 18:36
Auto: brak
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: SBE
Otrzymał  piwo: 9 razy
Kontakt:

Akcja przywoławcza Insignia B – DYSZA WTRYSKIWACZA PŁYNU ADBLUE

Post autor: etac » 16 mar 2020, o 21:34

Szanowni Państwo,
Na podstawie wyników prowadzonego monitoringu jakości producent poinformował nas, że w Państwa/Pana/Pani samochodzie, z powodu odchyleń od standardowego procesu produkcyjnego, może wystąpić usterka wtryskiwacza płynu AdBlue.
Aby rozwiązać ten problem, postanowiono sprawdzić wtryskiwacz AdBlue i w razie potrzeby wymienić na nowy. Czynność ta zostanie wykonana bezpłatnie w dowolnie wybranym Autoryzowanym Serwisie Opla. Czas jej wykonania zajmie około 45 minut.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Autoryzowanym Serwisem.
Dotyczy MY2020

michal88shadow
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 2020, o 21:01
Auto: Astra
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa

Re: Akcja przywoławcza Insignia B – DYSZA WTRYSKIWACZA PŁYNU ADBLUE

Post autor: michal88shadow » 18 gru 2020, o 12:32

Ostatnio zamówiłem Insignie MY2021 z silnikiem 2.0 174KM i jest obecnie uziemiona od 1.5 miesiaca w salonie ponieważ Opel Polska zarządził kampanię naprawcza rzekomo z powodu problemów z układem emisji spalin (nawiasem mówiąc od 1.5 miesiąca nikt nie kiwnął nawet palcem jeśli chodzi o Opel Polska w W-wie aby coś z tym zrobic - zero oficjalnych informacji do klienta a o rzekomej usterkę dowiedziałem się nieoficjalnie - niestety ale podejście do klienta przez Opel Polska na żenująco niskim poziomie). Płacisz za auto niemałe pieniądze i nikt nic ci nie chce o twoim aucie powiedzieć...

Sory bo od biegłem od tematu, czy może wiecie przypadkiem czy problem z MY 2021 to kontynuacja tego z MY2020 czy może całkiem inny temat?

myk6414

Re: Akcja przywoławcza Insignia B – DYSZA WTRYSKIWACZA PŁYNU ADBLUE

Post autor: myk6414 » 19 gru 2020, o 19:46

A widziałeś ja w ogóle? Nie zdziwionym się gdyby stała stuknięta i czekała na części. Znam takie przypadki

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1606
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Akcja przywoławcza Insignia B – DYSZA WTRYSKIWACZA PŁYNU ADBLUE

Post autor: wassermann » 20 gru 2020, o 02:23

W necie są już ze 2 testy zupełnie nowych Insignii z tym dokładnie silnikiem (diesel 174 KM), zatem nie wygląda wcale na to, aby ich wydania nabywcom/użytkownikom podlegały wstrzymaniu.

Tutaj także brak informacji o akcjach przywoławczych:
https://ec.europa.eu/consumers/consumer ... rchResults
(wybrać kategorię Motor Vehicles, markę Opel, nazwę Insignia i rok zawęzić do 2020)

Drąż sprawę.

M.

michal88shadow
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 2020, o 21:01
Auto: Astra
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa

Re: Akcja przywoławcza Insignia B – DYSZA WTRYSKIWACZA PŁYNU ADBLUE

Post autor: michal88shadow » 20 gru 2020, o 07:36

@myk6414
Widziałem, oglądałem - stoi u dealera w jednym kawałku więc tutaj wygląda że wszystko w porządku.

@wassermenn
RAPEX sprawdzam dość często pod tym kątem i jak mówisz - cisza.

Dealer pokazał mi nawet że w systemie komputerowym jest informacja o kampanii naprawczej i jej numer. Dzwoniłem po innych dealerach i potwierdzili mi że jest jakiś problem ale nie znają szczegółów. Dowiedziałem się również nieoficjalnie trochę "po znajomości" że taka kampania jest ale może to jedna z tych "cichych" bo jak tu się przyznać że coś nie halo już w pierwszych sztukach po lifcie...
Jakby ktokolwiek wiedział coś wiecej, będę wdzięczny za info.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kampanie naprawcze, akcje przywoławcze - INSIGNIA B”