--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------------------ŚLĄSKI SPOT ICP -12 maja - INFO
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

odnośnie forum insignia-club.pl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8499
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 198 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dokia » 2 gru 2019, o 21:54

Hmmm.. ten licznik zgłoszonych postów dla danej osoby nie byłby taki zły może nawet- może rzeczywiście ludzie by się zastanowili co piszą. Wykonalne to ogólnie? Licznik ogólnej ilości napisanych postów to przecież jest.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
Zbyszek01
Klubowicz
Posty: 3065
Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php? ... &start=280
Miasto: DZA
Postawił piwo: 21 razy
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Zbyszek01 » 2 gru 2019, o 22:07

To może jeszcze licznik postów zgłaszanych przez danego forumowicza?
Było by wiadomo czy ten nagradzający kogoś zbytnio nie polubił i nie lata za nim po wszystkich tematach bo w jednym nacisnął mu na odcisk ?
Ja tego nie widzę aby to się sprawdziło, wierzę w moderatora lub moderatorów których grono powinno się powiększyć.
Insignia MY2012

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: grzegorz13 » 2 gru 2019, o 22:10

Domyślam się i stąd podjąłem ten wątek :(
Myślę podobnie jak Dokia iż licznik zgłoszonych postów obok piw pozwolił by innym piszącym w danym temacie nabrać dystansu do takiej osoby i nie wdawać się z nią w dyskusję ponieważ taka osoba w sumie nic nie wnosi do tematu a jedyny cel to zapewne prowokacja
Skorzystał by na tym wątek oraz odciążyło by to naszych moderatorów ;)
Ja jestem za dodatkowym licznikiem zgłoszonych postów tak ogólnie bez dopisku na kogo
@Zbyszek01 zwiększenie ilości moderatorów nie rozwiąże problemu dlatego myślę iż warto wypróbować pomysł Dokii

Awatar użytkownika
Zbyszek01
Klubowicz
Posty: 3065
Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php? ... &start=280
Miasto: DZA
Postawił piwo: 21 razy
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: Zbyszek01 » 3 gru 2019, o 05:21

Na taką dzienną ilość postów na tym forum jeden moderator to za mało.
Mam porównanie z innego forum (elektroda), tam takie pisanie jest nie do pomyślenia i autorzy odpowiednio nagradzani a ich posty lądują w koszu. Takie prywatne wycieczki nie są dopuszczalne.
Insignia MY2012

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8499
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 198 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dokia » 3 gru 2019, o 06:35

Tu zgodzę się ze Zbyszkiem co do drugiej części. Też jestem na innym forum bez prywatnych wycieczek, dlatego jestem bardziej już tam niż tu. Nie lubię denerwować się takimi sytuacjami, lepiej zamknąć kartę forum to problem znika po prostu. I tam na tym forum moderatorów jest chyba pięciu jak nie lepiej, nawet nie zauważa się takich sytuacji jak tu. One po prostu nie istnieją, wolę kulturę niż jej brak. No ale ja to baba jestem, to takie sprawy niekulturalne bardziej mnie kłują w oczy i w serce. Jest inny problem przy okazji, że ludzie nie chcą być moderatorami i się nie dziwię też.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4196
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 33 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: IBZI » 3 gru 2019, o 08:48

Elektroda to przesada w drugą stronę. Urosło to Forum do rangi symbolu, gdzie nowy użytkownik boi się cokolwiek napisać. 90% naszych postów poszłoby do kosza, a ich autorzy dostaliby dożywotniego bana. I wiem co piszę, ponieważ znam to forum "od środka".
Forum tworzą ludzie, przestańcie się wzajemnie obrażać, podpuszczać i prowokować a będzie OK. Jeszcze raz dziękuję za przekazane propozycje i pisząc następnego posta pamiętajcie o Regulaminie (i temacie tego wątku). Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: grzegorz13 » 3 gru 2019, o 14:26

Dokia ma rację zresztą Zbyszek01 również i nie tylko tak jest na elektrodzie
Większa ilość moderatorów nie rozwiąże problemu, osobiście mam wrażenie iż kilka osób na tym forum tylko taki ma cel, czekają na konkretne osoby (nie tylko mnie) i biegają za nimi jak pieski by tylko sprowokować i zgłosić !
Moim zdaniem tylko pokazanie poprzez licznik zgłoszeń obok awatara rozwiąże problem, ponieważ ludzie zaczną ich ignorować a problemem są właśnie takie osoby co nic nie wnoszą poza prowokacją.
Elektroda to forum czysto techniczne i tam piszą ludzie wyłącznie na tematy z forum i to raczej nie do osiągnięcia u nas
Jestem też jak inni na innych forach i tam nie ma takich jazd i piesków co biegają za zgłoszeniami choć również jest wesoło lecz na innym poziomie.
Skoro są osoby co lubią zgłaszać a pewnie są to ciągle te same osoby dajmy im szansę się wykazać i załóżmy licznik zgłaszanych postów ! Myślę iż można dopisać jeden dodatkowy punkt regulaminu o liczniku zgłaszanych postów i brak akceptacji oznacza rezygnację z uczestnictwa z forum co rozwiąże sprawę merytorycznie.
Myślę iż warto spróbować dla dobra ogółu, nie sądzę iż takie osoby zmienią się na wezwanie moderatora
Ostatnio zmieniony 3 gru 2019, o 18:55 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4196
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 33 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: IBZI » 3 gru 2019, o 18:54

A może na początek zaczniesz sam stosować się do zapisów Regulaminu? Np. Regulamin forum par. 5 pkt. 8? Dotyczy to prawie każdego Twojego postu...

I bardzo proszę nie porównywać nikogo do zwierząt (np. psów). Zwracałem już kiedyś na to uwagę (wszystkim Użytkownikom). Nie wiem za kim, jakie pieski latają, ale określenie takie w stosunku do człowieka może być obraźliwe.

Mała ściągawka https://insignia-club.pl/viewtopic.php? ... 34#p201901.

O reszcie propozycji będziemy dyskutować w gronie Administracji.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4424
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 96 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: peja-1991 » 3 gru 2019, o 19:21

Tak jak napisał wyżej kolega Ibzi.
Najpierw proszę stosować się do regulaminu,
następnie proszę przestać w każdym wątku prowadzić codzienne rozmowy, kończąc na obrażaniu się i wzajemnym podjudzaniu - czy to w temacie opon, czy motocykli czy jeszcze innych mało i mniej ważnych kwestii.
Natomiast gdybyśmy chcieli bardziej rygorystycznie analizować posty, to niestety większość z nich trafiła by do kosza.
Forum tworzą ludzie i forum stworzone jest dla ludzi.
Obserwujemy je po kilka a nawet kilkanaście godzin dziennie, to że się nie udzielamy nie oznacza, że nas tutaj nie ma.
Mała liczba moderatorów spowodowana jest brakiem Waszej chęci pomocy.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: grzegorz13 » 3 gru 2019, o 19:44

Par. 5 pkt 8 Posty umieszczane na Forum muszą być zgodne z prawem i winny cechować się kulturą wypowiedzi, dbałością o stylistykę oraz pisownię, która powinna być zgodna z zasadami ortografii. Zabronione jest „krzyczenie” poprzez pisanie wielkimi literami. Zabronione jest używanie wulgaryzmów, a także wzbudzanie kłótni. Posty powinny być pisane kolorem czarnym, czcionką niepochyloną oraz niepogrubioną.
Przepraszam IZBI lecz tu się nie zgodzę, owszem czasami daję się sprowokować jak teraz Norbertowi lecz przeanalizuj moje wypowiedzi a szczególnie pytania i odpowiedzi a właściwie ich brak a wyrywanie i cytowanie czegoś co nie ma związku z pytaniem. Lecz dotyczy to tylko postów w których odpowiadam a właściwie próbuje uzyskać odpowiedz na pytanie, w stosunku do innych postów to ułamek a nie prawie każdy. Pisze poprawnie i z kulturą, nie używam wulgaryzmów, odpowiadam rzeczowo i fachowo. Nie wzbudzam kłótni, nie ja zaczynam i odpowiadam z kulturą na temat. Co do ściągawki to owszem czasami używam podwójnej spacji by wyróżnić dodatkowo sens a nie stosować podkreśleń, grubszej czcionki czy dużych liter.
Co do porównywania ludzi do piesków to źle mnie rozumiesz ponieważ kojarzy mi się to z zachowaniem młodych piesków które wypuszczone biegają za tobą gdyż chcą się bawić. Dla mnie to zachowanie a nie porównanie do zwierząt.
Zresztą dostaje informacje również od innych osób na ten temat iż są na forum osoby które tylko na to czekają by wszcząć zamęt i zgłosić post (taki sport) co nie dotyczy tylko mojej osoby, dlatego też wystąpiłem z propozycją zrobienia czegoś w tym temacie, ponieważ obecne sposoby stosowane przez moderatora nie odnoszą zamierzonego skutku. Zresztą sam IZBI przyznał tu iż zgłoszeń jest kilka dziennie więc nie bójmy nazwać się tego działaniem szkodliwym dla forum, czy wręcz sabotażem. Może komuś tylko o to chodzi by zniechęcić ludzi do tego forum? Trudno to ocenić nie mając pełniej wiedzy moderatora lecz na pewno coś z tym zrobić należy. Za dużo osób cierpi i coraz rzadziej tu zagląda przez garstkę osób dążących do sparaliżowania tego forum. Dlatego też taki dodatkowy licznik aktywności użytkownika może wnieść pozytywne rezultaty.

Chciałbym dodać iż nie można na forum tolerować kłamstw i oczerniania jakie stosują pewne osoby na forum, ponieważ jak się mówi wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się prawdą ! Nie można tolerować iż jeden pisze o drugim iż ten przechwala się np. iż jego auto jest lepsze i szybsze od pozostałych co podpiera stwierdzeniem iż może to udowodnić wrzuceniem linku do takiego lecz tego nigdy nie czyni na wezwanie od oczernianej osoby posuwa się dalej pisze iż tamten twierdził iż nawet jest 2x szybsze co również pozostawia bez dowodów a gdy ponownie wzywa się go pokazania dowodu wkleja fragment wezwania osoby jako dowód co jest oczywiście manipulacją i sfabrykowaniem dowodu ponieważ wyciął z kontekstu pytania do niego fragment i przedstawił jako rzekomy dowód. Dla kogoś kto uważnie śledzi temat to oczywiste kłamstwo lecz dla kogoś kto tylko na chwilę wszedł na wątek oczywiste się stanie iż na podstawie kłamstw i spreparowanych dowodów ten pierwszy jest zadufanym w sobie chwalipięta i kłamcą, gdy prawdą jest iż prawda jest odwrotna. Takich manipulatorów i kłamców należy piętnować dlatego tu moderator powinien postawić jasno sprawę gość ma przedstawić dowody czy dać link do całych postów lub publicznie przeprosić !
Być może wiele osób próbuje z tym walczyć i zgłasza posty tego pana i innych by coś zmienić na forum.
Jedno jest pewno takich panów czego wskazać palcem na forum i jak nie zaprzestaną oczerniania innych pomówieniami podziękować im za obecność ponieważ więcej szkodzą niż wnoszą na forum.

norbi333
Ekspert
Posty: 5128
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 35 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: norbi333 » 6 gru 2019, o 10:12

Poległem o:o . Nawet nie będę tego komentował :lol:

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: grzegorz13 » 6 gru 2019, o 14:43

Mam pytanie do moderatora dlaczego usunięto mój temat na temat bezkarnych oskarżeń rzucanych przez przez jednych na drugich ! Gdzie podałem przykład jak zostałem w taki sposób oczerniony z podaniem iż gość jak jest potrzeba wrzuci stosowne linki czego oczywiście nie zrobił, czyli pomówił mnie a zapytanie o dowody brnął w kolejne kłamstwa aż do zmanipulowania postów czyli wycinał z kontekstu zdanie i przytaczał jako moją odpowiedź !
Zgłoszenia do zarządu problemu zostało zamiecione pod dywan stwierdzeniem iż oskarżenia są wzajemne! OK lecz ważne jest kto zaczyna takie pomawianie i poświadczenia nieprawdy włącznie z preparowaniem dowodów a to już podlega pod kodeks karny dlatego dla mnie bierna postawa zarządu to jawne przyzwolenie dla takich osób!
Na innych forach panuje zwyczaj iż w momencie gdy jedna osoba pomawia drugą wzywana jest do przedstawienia dowodu lub przeprosin na forum inaczej dostaje bana! A tu tak naprawdę przyzwala się na takie osobiste ataki a przecież nie trudno ustalić kto pojawił się w temacie i na jakie wątki zeszła wówczas osoba i to tylko ta osoba ponosi odpowiedzialność za to dzieje się w wątku!
Dlatego mam pytanie do moderatora i zarządu oraz innych użytkowników forum czy takie bezpodstawne oskarżenia pod adresem innej osoby pozostawione bez dowodów powinny spotykać się z reakcją władz forum i innych osób ?

Powiem dosadnie usunięta odpowiedź zarządu jest dobitna a już pierwsze zdanie było :o
Pozwolę sobie odpowiedzieć
Tak ze mną wszystko w porządku Tylko iż delikatnie mówiąc taki wpis trochę narusza regulamin.

Proszę również o przesłanie usuniętych wpisów na email celem zrobienia z tego użytku na innej drodze, co jest konieczne celem rozpoczęcia procedury prawnej jak doradził mi moderator
Ostatnio zmieniony 9 gru 2019, o 11:39 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6068
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 86 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: yerry » 6 gru 2019, o 18:01

Wszelkie posty zgłoszone do moderacji są weryfikowane i w przypadku stwierdzenia niezgodności z regulaminem usuwane celem zachowania ładu dyskusji na forum.
Wzajemne animozje proszę sobie załatwiać poza forum, nikt tu nie ma ochoty czytać tego steku wzajemnych oszczerstw. Niczego również nie będziemy wysyłać.
Sprawa została wyjaśniona w poprzednich postach administracji oraz korespondencji bezpośredniej. Kolejne próby zakłócania ładu na forum skutkować będę usunięciem konta.
Moje prace: HMI2.5 i Android Auto: HMI2.5 w IntelliLink MY2014-15 Bluetooth: Bluetooth CD300 CD400 CD500 DVD800 NAVI600 NAVI900 Aktualizacja Android Auto
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8499
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 198 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dokia » 8 gru 2019, o 19:03

a czemu teraz nie ma żadnych konkursów? Ja nie pamiętam żadnego odkąd tu jestem :(
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6068
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 86 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: yerry » 8 gru 2019, o 19:07

A jaki proponujesz? Kiedyś były konkursy na zdjęcie miesiąca. Możemy wrócić do nich jeśli będą chętni?
Moje prace: HMI2.5 i Android Auto: HMI2.5 w IntelliLink MY2014-15 Bluetooth: Bluetooth CD300 CD400 CD500 DVD800 NAVI600 NAVI900 Aktualizacja Android Auto
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 8992
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 17 razy
Otrzymał  piwo: 115 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: mazmarcin » 8 gru 2019, o 19:13

Byłoby fajnie jak by wróciły zdjęcia.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8499
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 198 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dokia » 8 gru 2019, o 19:20

Też tak myślę, że od powrotu zdjęć można by zacząć. Bo takie mam jakoś ostatnio wrażenie, że nic tu nie robimy razem i jakoś tak wspólnie. Że raczej nas te forum dzieli niż łączy. Jakaś taka dziwna tu atmosfera ostatnimi czasy :(
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1614
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 29 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: wassermann » 8 gru 2019, o 19:42

Atmosfera jest normalna, nie ma żadnych podziałów. Forum to nie rodzina, żeby nie wiadomo jak się łączyć :) Zresztą z rodziną też najlepiej na zdjęciach się wychodzi :P

A jednemu z użytkowników, Grzegorzowi13, admini poradzili, żeby wziął sobie odpoczynek od forum. A on dalej oknem...

@Grzegorz13, polecam. dla rozluźnienia:

Łykasz wszystko jak młody pelikan. Nikt Twoich dialogów z Norbim333 nie czyta, tylko je przewija <scroll down>, bo to słaba lektura. Wystarczy, że nie odpowiesz i się urwie, a Ty jak przedszkolak...

M.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8499
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 198 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: dokia » 8 gru 2019, o 19:53

Dobrze, to nic nie róbmy, odwołuję mój pomysł. Nie było tematu :) @mazmarcin, sam se trzaskasz fotki- konkursu nie będzie :)
Powiem tak- na innym forum, ludzie nawet jeżdżą swoimi autami jak jednym wielkim spotem/zlotem wraz z rodzinami na urlopy do Czarnogóry. Ludzie z forum- z FORUM. Ale spoko- u nas nie musi nic takiego mieć miejsca. Tylko się obrażajmy, zgłaszajmy i oceniajmy :) to ile jeszcze damy lat dla tego forum? Rok? dwa?
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 8992
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 17 razy
Otrzymał  piwo: 115 razy

Re: Propozycje, sugestie, zastrzeżenia

Post autor: mazmarcin » 8 gru 2019, o 20:05

Nadal jestem za fotkami ;)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, informacje, pytania, zastrzeżenia”