--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuLusterka składane elektrycznie
- Przemek80
- Forumowicz
- Posty: 93
- Rejestracja: 31 lip 2016, o 05:56
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Goerlitz
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Lusterka składane elektrycznie
WD40 nie nadaje się do takich rzeczy jest po prostu za rzadki. Lepiej spróbuj z białym smarem w spreju.
- elfiasty
- Użytkownik
- Posty: 522
- Rejestracja: 8 cze 2016, o 15:11
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Olsztyn
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Ja na przykład używam takiego do smarowania wszystkiego i polecam. http://allegro.pl/bialy-smar-polstaly-h ... 30617.html
-
sztukens
Re: Lusterka składane elektrycznie
Witam. Podepnę się pod temat.Mam taki problem, iż nie działa mi składanie lusterek a także regulacja prawego lusterka, przy czym również nie grzeje mi prawe lusterko. Bezpiecznik nr 55 jak dobrze pamietam jest sprawny. Jeżeli mnie pamięć nie zawodzi juz wcześniej mialem czasami problem ze skłądaniem, tak jakby pokrętło szwankowało, trzeba bylo mocniej przycisnąć. Ostatnio wyjeżdzając z garażu zachaczyłem lewym lusterkiem ktore wygieło się w drugą stronę składania. Lecz nie uszkodziło się i działa jak należy, wydaję mi się iż od tej pory nei działa te prawe. Czy to tylko zbieg okoliczności i przestał działać przycisk regulacji lusterek? Jakieś pomysły? niechciałbym zamawiać pokrętła w ciemno.
Ps. Temat rozwiązany, wypieła się wtyczka z gałki regulacji lusterek.
Pozdrawiam
Ps. Temat rozwiązany, wypieła się wtyczka z gałki regulacji lusterek.
Pozdrawiam
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Witam.
Mam polifta i w vin mam składane elektrycznie lusterka, ale szyby mi się opuszczają i zamykają z kluczyka a lusterka nawet nie ruszą. Co to może być? Nigdzie w menu nie mam informacji o lusterkach, a mam ten duży zegar w zegarach.
Jakieś sugestie?
Pozdrawiam.
-- 8 kwi 2017, o 14:47 --
Sorki chodziło mi o duży ekran zamiast zegarów
Mam polifta i w vin mam składane elektrycznie lusterka, ale szyby mi się opuszczają i zamykają z kluczyka a lusterka nawet nie ruszą. Co to może być? Nigdzie w menu nie mam informacji o lusterkach, a mam ten duży zegar w zegarach.
Jakieś sugestie?
Pozdrawiam.
-- 8 kwi 2017, o 14:47 --
Sorki chodziło mi o duży ekran zamiast zegarów
- IBZI
- Moderator
- Posty: 4617
- Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
- Auto: Insignia 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Z wnętrza też nie możesz ich złożyć? Opcja "elektrycznie składane lusterka" nie zawsze oznacza, że składają się z pilota.
- Sizon
- Użytkownik
- Posty: 270
- Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
- Auto: Superb 3.6
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: WWL
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Nie zawszemazmarcin pisze:...
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2017, o 23:26 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
- wassermann
- Zapaleniec
- Posty: 1761
- Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
- Auto: Insignia GSi 2.0T
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: nec temere, nec timide
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Wyświetlacz centralny:
Pojazd -> Ustawienia komfortowe -> Elektryczne składanie lusterek : Zaznaczyć
M.
Pojazd -> Ustawienia komfortowe -> Elektryczne składanie lusterek : Zaznaczyć
M.
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Zamykają mi się lusterka ale tylko od środka. Da się to jakoś ustawić?
Podobało mi się jak signum ruszał " uszami" na mój widok
-- 9 kwi 2017, o 10:54 --
Nie mam tam nic o lusterkach, w komfortowych mam głosność dzwonka, ustawienia ind. kierowcy, wycieraczka i autom. wł wycier. p. cofania
-- 9 kwi 2017, o 10:56 --
Może mam starsze oprogramowanie?
-- 9 kwi 2017, o 10:58 --
Wasserman jaką masz wersję oprogramowania?
Porównam z moją. Masz też ten duży wyświetlacz zamiast tradycyjnych zegarów?
Podobało mi się jak signum ruszał " uszami" na mój widok
-- 9 kwi 2017, o 10:54 --
Nie mam tam nic o lusterkach, w komfortowych mam głosność dzwonka, ustawienia ind. kierowcy, wycieraczka i autom. wł wycier. p. cofania
-- 9 kwi 2017, o 10:56 --
Może mam starsze oprogramowanie?
-- 9 kwi 2017, o 10:58 --
Wasserman jaką masz wersję oprogramowania?
Porównam z moją. Masz też ten duży wyświetlacz zamiast tradycyjnych zegarów?
-
Patryk
- Forumowicz
- Posty: 79
- Rejestracja: 22 paź 2014, o 10:38
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Lusterka składane elektrycznie
Jeżeli nie masz elektryki foteli lub pakietu komfortowego dla siedzenia kierowcy to nie będziesz miał otwierania z pilota niestety tak zrobili.
- wassermann
- Zapaleniec
- Posty: 1761
- Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
- Auto: Insignia GSi 2.0T
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: nec temere, nec timide
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
@mazmarcin,
Kolega wyżej pewnie podał przyczynę. Ja tego nie wiedziałem, ale u mnie elektryka fotela jest, więc pasowałoby do tej teorii.
W menu nie masz opuszczania prawego lusterka przy cofaniu, a to chyba też jest powiązane z elektryką fotela.
Poza tym wyświetlacz ("zegary") nie mają nic do rzeczy, a ja nie mam tego dużego DIC 8", tylko okrągłe zegary i mały kolorowy wyświetlacz 4.2" między nimi. Oprogramowanie - nie wiem - takie jakie było w MY2016 produkowanych w III kwartale 2015.
Co do otwierania lusterek z pilota, to i tak tego nie stosuję w praktyce. Bo trzeba kombinować z przytrzymywaniem przycisku na pilocie, wystarczy odrobinę za długo przytrzymać i szyby mogą ruszyć na dół o milimetry, a potem mam manię sprawdzania czy szyby są domknięte. Dlatego, odwrotnie jak Ty, ja wolę rozkładać lustra przyciskiem z wnętrza
M.
Kolega wyżej pewnie podał przyczynę. Ja tego nie wiedziałem, ale u mnie elektryka fotela jest, więc pasowałoby do tej teorii.
W menu nie masz opuszczania prawego lusterka przy cofaniu, a to chyba też jest powiązane z elektryką fotela.
Poza tym wyświetlacz ("zegary") nie mają nic do rzeczy, a ja nie mam tego dużego DIC 8", tylko okrągłe zegary i mały kolorowy wyświetlacz 4.2" między nimi. Oprogramowanie - nie wiem - takie jakie było w MY2016 produkowanych w III kwartale 2015.
Co do otwierania lusterek z pilota, to i tak tego nie stosuję w praktyce. Bo trzeba kombinować z przytrzymywaniem przycisku na pilocie, wystarczy odrobinę za długo przytrzymać i szyby mogą ruszyć na dół o milimetry, a potem mam manię sprawdzania czy szyby są domknięte. Dlatego, odwrotnie jak Ty, ja wolę rozkładać lustra przyciskiem z wnętrza
M.
-
razor40
- Nowicjusz
- Posty: 7
- Rejestracja: 27 kwie 2017, o 18:22
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
Re: Lusterka składane elektrycznie
Witam , a ja mam elektrycznie skłądane lustra ale z pilota niemoge złoyc ani rozłozyc , po dłuzszym przytrzymaniu wprzycisku otwierania w kluczyku otwieraja mi sie szyby i na odwrót , dodam ze w menu komfortu niemam opcji ustawiania lusterek itp , jest tylko jedna opcja ustawienia akustyczne , czy jest jakas opcja zeby te funkcie były dostepne i wyswietlane ?
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2017, o 22:15 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosownie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
Powód: Proszę o stosownie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
-
R1985
- Użytkownik
- Posty: 179
- Rejestracja: 16 cze 2016, o 22:49
- Auto: ST 2.0T 4x4 Cosmo
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: SKMKraków
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Pełna elektryka fotela z pamięcią a wtedy będą składać się z pilota
- IBZI
- Moderator
- Posty: 4617
- Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
- Auto: Insignia 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Czytaj temat. Było wielokrotnie. Składają Ci się elektrycznie ale tylko z wnętrza pojazdu. Z pilota nie da się ustawić.
-
razor40
- Nowicjusz
- Posty: 7
- Rejestracja: 27 kwie 2017, o 18:22
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
Re: Lusterka składane elektrycznie
Rozumiem , to moze mi jeszcze powiecie , na duzym wyswietlaczy nawigacji , jest ustawienie pojazdu i ustawienia komfortu , dlaczego niemam tam ustawien np , ust swiateł , ustw szyb , ustawienia otwierania i zamykania pojazdu automat, czy to trzeba wgrac czy moja wersja tego menu nieposiada ?
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2017, o 20:23 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
- IBZI
- Moderator
- Posty: 4617
- Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
- Auto: Insignia 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Prosiłem. Używaj opcji "szukaj". Na Twoje pytania są już odpowiedzi na Forum. Nawet w tym temacie...
-
razor40
- Nowicjusz
- Posty: 7
- Rejestracja: 27 kwie 2017, o 18:22
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
Re: Lusterka składane elektrycznie
Spoko , szukałem niema takiego tem na moje pytanie , a poprostu chciałem sie dowiedziec i tyle , ok skore niechcecie mi powiedziec trudno poszukam sobie na innym forum opla , myslałem ze poto jest foum zeby sobie pomagac nawzajem , a tu prosze ostrzezenia ze tylko zapytłam i zarasz szukaj itp .
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2017, o 00:20 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8. Ile razy można?
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8. Ile razy można?
- Sizon
- Użytkownik
- Posty: 270
- Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
- Auto: Superb 3.6
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: WWL
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Ile pinów mają lusterka na full opcji? 13 i 11?
-- 26 maja 2017, o 18:29 --
Czy ktoś może sprawdzić numer GM dla lusterek? Nie jestem pewien, co to za wersje:
Lewe 13269568, 13329074
Prawe 13269579, 13268454
-- 26 maja 2017, o 18:29 --
Czy ktoś może sprawdzić numer GM dla lusterek? Nie jestem pewien, co to za wersje:
Lewe 13269568, 13329074
Prawe 13269579, 13268454

