--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

ODPOWIEDZ
kubak

Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: kubak » 25 mar 2014, o 23:05

Witam :). Przyszła kolej na mnie, więc wstawiam to, co tam mam. Póki co, tylko dwa zdjęcia zrobione na szybko - niebawem więcej. Nie mam rozkodowanego VIN, więc poniżej wypisuję najważniejsze elementy wyposażenia.

Insignia 2.0 CDTI 160KM, sedan, prod. 2009, rejestracja 2010.
- biksenon skrętny
- radio CDC 400
- skórzana tapicerka
- felgi lato 18", zima strukturalne 17"

Szykowane zmiany:
- wymiana głośników / dołożenie woofera
- wymiana felg strukturalnych na aluminiowe na zimę
- oklejenie dekorów na piano black
- zmiana koloru dachu na czarny pomysk (?)

Poniżej kilka zdjęć :)
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: alex_k » 26 mar 2014, o 00:12

Na tym 3cim to ty? ;/

Wysłane z mojego GT-I9505
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

kubak

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: kubak » 26 mar 2014, o 01:08

Taki ładny to ja nie jestem ;), ja zdjęcie robiłem :)

Niedzwiedz

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: Niedzwiedz » 26 mar 2014, o 07:04

3 zdjęcie najlepsze to twoja żonka? :-D aż grzech by się nie pochwalić ;-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

marcinsobi

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: marcinsobi » 26 mar 2014, o 07:34

3 zdjęcie wstawiaj od razu do konkursu :D na marzec
coś tam w końcu o insigni widać

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Odp: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: wojciechhh » 26 mar 2014, o 07:35

Piękna ;)

Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: alex_k » 26 mar 2014, o 07:50

2 pozostałe tez ładne. Trochę malo naturalne kolory, ale ładne

Wysłane z mojego GT-I9505
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

kubak

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: kubak » 26 mar 2014, o 10:40

Nie wysyłajcie mnie jeszcze na ołtarz ;). To koleżanka :)

marcinsobi

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: marcinsobi » 26 mar 2014, o 11:05

zdradź chociaż jej imię

Grzegorz

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: Grzegorz » 26 mar 2014, o 11:19

No trójeczka niczego sobie, koleżanka świetnie współgra z Insignią :)

kubak

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: kubak » 26 mar 2014, o 11:45

Patrycja :)
A przed zlotem muszę usunąć zarysowania z tylnego nadkola, bo tak to wstyd ;P

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: peja-1991 » 26 mar 2014, o 11:58

Wojtek Ci na zlocie usunie ;)
chyba, że przywieziesz koleżankę to pewnie nikt się nie dopatrzy rys na zderzaku :lol:
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

kubak

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: kubak » 26 mar 2014, o 12:31

Panowie, spokojnie ;). Moja dziewczyna raczej nie byłaby zadowolona jakbym miał przyjechać z Patrycją i wcale bym się jej nie dziwił ;).

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: Radek_TRN » 26 mar 2014, o 13:01

Mysle ze nikt sie nie pogniewa jak bys przyjechał we trójeczke. Miejsca w autku raczej starczy :D

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

kiego

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: kiego » 27 mar 2014, o 14:43

Gratuluje odwagi :D
Gdyby moja zona sie dowiedziala ze robie fotki kolezance z autem w tle to raczej by nie byla zadowolona ;)

7ups

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: 7ups » 27 mar 2014, o 15:59

Już widzę jak bym dostał w pałę i spał sobie w Isce :D

kubak

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: kubak » 29 mar 2014, o 07:55

Zdjęcia to coś, czym zarabiam na życie, więc u mnie sprawa wygląda trochę inaczej ;), poza tym u mnie brak obrączki na palcu :)

kiego

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak

Post autor: kiego » 29 mar 2014, o 08:04

Brak obraczki niewiele zmienia,po jej zalozeniu tylko slowo kompromis nabiera innego znaczenia....

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”