--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Wyciek pod pompą vacum

ODPOWIEDZ
juras1976
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 5 maja 2014, o 19:30
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Wyciek pod pompą vacum

Post autor: juras1976 » 3 gru 2014, o 22:05

mam pytanie czy ktoś już to przerabiał,u mnie przy zakupie widziałem ze już w tym miejscu się lekko poci ale teraz mam tam większy wyciek,moje pytanie czy ktoś już wymieniał uszczelkę pod pompą,ile taka uszczelka kosztuje i czy samemu da radę wymienić ?
pozdr.

GCH
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 24 paź 2014, o 06:38
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Chojnice
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: GCH » 4 gru 2014, o 10:00

Da rade wymienić samemu. Trzeba będzie wymontować po drodze kilka części ale jest to wykonalne. Nr uszczelki to GM 93179222. Link

juras1976
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 5 maja 2014, o 19:30
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: juras1976 » 20 sty 2015, o 22:34

uszczelka zamówiona w aso 25zł ;)

-- 20 sty 2015, o 22:34 --

Mam jeszcze pytanie czy ktoś z kolegów sam wymieniał tę uszczelkę ma jakieś wskazówki ,podpowiedzi(uszczelkę na sucho czy smarować silikonem) w weekend wreszcie będzie trochę czasu wiec może się zabiorę ;)

Szymon

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: Szymon » 20 lut 2015, o 07:59

Podłącze się do pytania.
Czy trzeba zastosować jakiś silikon do tej uszczelki czy bez niczego ją założyć??

Fraps900

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: Fraps900 » 30 kwie 2015, o 07:34

w ASO chcą za to 200 zł z materiałem :) + wymieniają jakąś uszczelkę przy okazji + 100 zł. Całość 300 zł

marcin.1987
Zapaleniec
Posty: 1001
Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: marcin.1987 » 21 lip 2016, o 13:24

Zrobię wykopaliska.

Czy trzeba zlać olej do naprawy, czy wystarczy, że auto postoi i olej zleci do miski?

scuzz84
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 7 lut 2016, o 14:49
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: scuzz84 » 24 lip 2016, o 09:45

Kolego pompa vacum jest na górze silnika więc wystarczy jak zrobisz wymianę na zimnym silniku. Jakieś resztki oleju tam na pewno będą wiec w szmatkę na pewno warto się wyposażyć a także w benzynę ekstrakcyjną w sprayu aby wyczyścić zabrudzenia po wycieku.

jestmeksyk

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: jestmeksyk » 24 sie 2016, o 14:04

podepnę się pod temat. też zauważyłem lekkie zapocenie. jak u Was było z wymianą uszczelki?

Awatar użytkownika
kuba89
Zapaleniec
Posty: 1326
Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
Auto: Insignia 2.0 T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Berlin
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: kuba89 » 24 sie 2016, o 17:07

Ja mam delikatne sączenie w 2.0 T,
Co jakis czas przemywam benzyna do mycia pod ciśnieniem. Nie wiem czy jest sens to ruszać i jakie sa koszty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

marcin.1987
Zapaleniec
Posty: 1001
Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: marcin.1987 » 24 sie 2016, o 17:51

Uszczelka to koszt kilkadziesiąt złotych w ASO. Robota też nie jest skomplikowana. Jeśli ktoś nie chce się brudzić lub boi się to ruszyć samemu to wizyta u mechanika pewnie z 50zł - nie więcej.

Awatar użytkownika
k.olix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 21 paź 2014, o 20:49
Auto: Insignia 2.0 160PS
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 7 razy

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: k.olix » 24 sie 2016, o 19:03

Uszczelka w ASO chyba 20 parę zł.
Krzysztof

scuzz84
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 7 lut 2016, o 14:49
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: scuzz84 » 24 sie 2016, o 21:02

Wymieniałem w zeszłym tygodniu koszt 27 pln.

gingop
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 7 lip 2017, o 07:52
Auto: Insignia A20DTH
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: gingop » 23 gru 2017, o 12:29

Podgrzeję temat.
Czy uszczelka pompy vacum do silnika A20DTH, będzie pasować ta od fiata o numerze Fiat 46818359?
Słowem czy uszczelka GM 93179222 to jest to samo co Fiat 46818359?


Edit 14.01.2018
No to sam odpowiem.
Tak, to jest ta sama uszczelka. Zakupiłem fiatowską jak na zdjęciach niżej. Uszczelka wymieniona i pasuje.
Koszt 32 zł z przesyłką.
Obrazek

Obrazek

gingop
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 7 lip 2017, o 07:52
Auto: Insignia A20DTH
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: gingop » 3 lip 2018, o 07:08

Wymieniłem w/w uszczelke kilka miesięcy temu i znowu leci. Już kilka razy te okolice silnika myłem
Czy w pompie vacum jest jeszcze jakiś oring uszczelniający pompę?
Może to z tego oringu cieknie?
W Vectra c zdaje się, że takowy oring się chyba znajdował w pompie.

Duplo
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2020, o 10:54
Auto: Insignia 2.0 170 km
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Sochaczew

Re: Wyciek pod pompą vacum

Post autor: Duplo » 14 maja 2020, o 08:10

Witam,
Pozwolę sobie odświeżyć temat wymiany uszczelki pompy vacum.
Czy ktoś z was wymieniał to w silnku 2.0 170km B20DTH. Mam wyciek przy łączeniu pampy z silnikiem, który się powiększa. Czy ktoś wymieniał sam uszczelkę, jeżeli tak to jak dużo jest rozkręcania?
A może gdzieś w servisie?
Wyciek jest przy uszczelce i przy śrubie która jest zaznaczona to jest koniec śruby który wystaje po wkręceniu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”