--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuLusterka składane elektrycznie
-
TomekB
- Nowicjusz
- Posty: 6
- Rejestracja: 30 sty 2014, o 20:23
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
Re: Lusterka składane elektrycznie
Po VIN'ie wychodzi cos takiego:
USED WITH MANUAL FOLDING MIRROR
tylko jak rozumiec tego manual, jako ze typowo recznie czy jako manualnie z przycisku w srodku bo napewno nie z pilota. Akurat mam Isie niecaly tydzien i stad takie "dziwne" pytania.
USED WITH MANUAL FOLDING MIRROR
tylko jak rozumiec tego manual, jako ze typowo recznie czy jako manualnie z przycisku w srodku bo napewno nie z pilota. Akurat mam Isie niecaly tydzien i stad takie "dziwne" pytania.
-
tomkod
- Użytkownik
- Posty: 332
- Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
- Auto: Seat Altea
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
Re: Lusterka składane elektrycznie
To znaczy ze masz skladane manualnie/recznie - czyli podchodzisz przykladasz sile i skladasz 
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Lusterka składane elektrycznie
A ja wroce do automatycznych świateł drogowych. Mam Eye z kamerą i również automatyczne światła drogowe więc ASO chyba nie do końca mówi prawde...
Wysłane z mojego SM-N9005
Wysłane z mojego SM-N9005
- Kali
- Użytkownik
- Posty: 179
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
- Auto: 2.0T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Tychy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Jeżeli to jest twoje auto insignia-4x4-by-radek-t508-10.html to tam nie ma opel eye 
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
- Kali
- Użytkownik
- Posty: 179
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
- Auto: 2.0T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Tychy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
No bez jaj . Rozpoznaje ci znaki? Przeciez ty nie masz tam zadnej kamery do znakow jak patrze na zdjęcia. Poza tym brakuje przycisku na desce rozdzielczej.Radek_TRN pisze:Kali po czym wnioskujesz??
Wysłane z mojego SM-N9005
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Lusterka składane elektrycznie
Dobra chyba źle zrozumiałem ten Opel eye. Myslalem ze tak nazywacie rozszerzony AFL.
Wysłane z mojego SM-N9005
Wysłane z mojego SM-N9005
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Lusterka składane elektrycznie
było już na forum, że albo ma się Opel Eye (czytanie znaków) albo automatyczne światła drogowe - nie ma szans aby to chodziło w parze
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
Daniel81
Re: Lusterka składane elektrycznie
Czy może ktoś opisać jak działają czujniki powietrza w kołach, chodzi mi przede wszystkim czy wasze wskazania odwzorowują wskazania dystrybutora sprężonego powietrza? Moje odbiegają znacząco.
Druga sprawa to kwestia składania lusterek, po przytrzymaniu przycisku na kluczyku lusterka składają się, ale czy nie powinny otworzyć się w momencie otwarcia auta?? moje tak nie robią i muszę za każdym razem naciskać w dół to pokrętło od sterowania lusterek.
Druga sprawa to kwestia składania lusterek, po przytrzymaniu przycisku na kluczyku lusterka składają się, ale czy nie powinny otworzyć się w momencie otwarcia auta?? moje tak nie robią i muszę za każdym razem naciskać w dół to pokrętło od sterowania lusterek.
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Moje czujniki pokazują podobnie jak na kompresorze, różnica max 0,1 atmosfery. Co do lusterek mam tak samo jak ty i chyba tak jest. Jak przytrzymam dłużej otwieranie to się lusterka otworzą tyle że razem z szybami.
-
Daniel81
Re: Lusterka składane elektrycznie
Pompowałem przednie na 2.3 a pokazuje w obu 2.28 a tylne na 2.2 a pokazuje w lewym 2.18 a prawym 2.08
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
No nie dobijaj mnie. Toć to idealne wskazania. Elektroniczne wyświetlanie w kompresorach jest co 0,1 więc jak w aucie masz dokładność do dwuch miejsc po przecinku to zawsze będzie różnica.
-
Daniel81
Re: Lusterka składane elektrycznie
a ok to sory za zamieszanie. chyba zrobie temat "watpliwosci insigniowego laika" i am wpisze moje zagwostki 
-
Samp
- Forumowicz
- Posty: 98
- Rejestracja: 23 mar 2014, o 13:58
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Lusterka składane elektrycznie
W zasadzie to i w moim aucie po dłuższym przytrzymaniu przycisku w kluczyku, szyby się otwierają ale lusterka nie chcą się rozłożyć...
-
Daniel81
Re: Lusterka składane elektrycznie
strasznie niedorobione to. zrobili skladanie ale rozkladanie to juz za wiele. pewnie dobry elektronik ogarnal by ten problem?
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
Ale i tak razem z lusterkami otworzą się okna.
Daniel81 wcale nie zrobili składania samych lusterek tylko jak masz pozamykane okna to tylko lustra się zamkną. Gdybyś miał pootwierane okna a zamknięte lusterka to przy otwieraniu lusterek z pilota okna się nie otworzą bo są już otwarte
Reasumując składanie i rozkładanie lusterek odbywa się razem z szybami i szyberdachem jak ktoś ma.
Daniel81 wcale nie zrobili składania samych lusterek tylko jak masz pozamykane okna to tylko lustra się zamkną. Gdybyś miał pootwierane okna a zamknięte lusterka to przy otwieraniu lusterek z pilota okna się nie otworzą bo są już otwarte
Reasumując składanie i rozkładanie lusterek odbywa się razem z szybami i szyberdachem jak ktoś ma.
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Lusterka składane elektrycznie
No to u mnie tak nie działa. Lusterka działają razem z szybami. Składam z pilota bo szyby mam i tak zamknięte, a rozkładam przyciskiem od regulacji lusterek i wcale mi to nie przeszkadza. 

