



Rocznik 2010
Wersja Edition
Silnik A20DTC
Przebieg 187k
Na wyposażeniu:
-czujniki parkowania przód- tył
-czujnik deszczu
-czujnik zmierzchu
-elektryczny fotel kierowcy
-lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
-ABS, ESP
-poduszki gazowe czołowe , boczne
-elektrycznie regulowane lusterka
-elektrycznie szyby (przód)
-NAVI 800
-moduł bluetooth
-nagłośnienie Infinity
-tempomat
-multifunkcyjna kierownica
-przyciemniane szyby tylne + małe boczne
-elektryczny hamulec postojowy
-podłokietnik przód tył (narty)
-lampy przeciwmgielne
-w środku ładne ozdobne listwy ale nie wiem jak się to nazywa
-kapcie 225/55/17 kiepsko wygląda ale jeździ się bosko
Na razie udało się zamontować:
-sygnalizację pracy DPF na diodzie
-wystawić tłumik na zewnątrz (w planie dwururka)
-wymiana oświetlenia na LED - drzwi, wnętrze,
Uwagi:
-tylne szyby na korbę lekka przesada w aucie tej klasy
-brak uchwytu na napoje dla kierowcy w jego miejscu zainstalowano telefon

