--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Klekotanie(dzwonienie) wtrysków przy niskiej temperaturze

ODPOWIEDZ
ziomal965
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 6 lut 2019, o 03:36
Auto: Opel insignia
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2015
Miasto: Legnica
Postawił piwo: 3 razy

Klekotanie(dzwonienie) wtrysków przy niskiej temperaturze

Post autor: ziomal965 » 8 maja 2021, o 15:32

Witam, czy ktoś miał z was grupowiczów taką przypadłość, że przy niskich temperaturach tak do 8 stopni przy dodawaniu gwałtownym gazu w podłogę przy 2 i 3 biegu, słychać klekoczące wtryski tak jak by dzwoniły. A przy wyższej temperaturze od 9 stopni totalna cisza jak by pracował inny silnik. Auto pali jeździ ma normalną moc, spalanie w normie, wypalanie dpf tez w normie.Dodam że komplet wtrysków był sprawdzony na stole probierczym i wszystko ok. Zostały tylko wyczyszczone i nadany nowy kod ima.
Silnik 2.0 Cdti 140km 2015r.
Dzięki z góry za odpowiedź.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”