--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia od Pobo1315

Seba1992

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: Seba1992 » 17 mar 2015, o 21:19

pegenige pisze:Niestety nowe sprzęgło, docisk i dwumasa trochę kosztują więc zdecydowałem się na regenerowane.
Porażka... Kupując auto takiej klasy i oszczędzać na sprzęgle...

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: szogi84 » 17 mar 2015, o 21:26

Osobiście niemam doswiadczenia ale znajomi lataja i trzyma lepiej niż oryginał choć nie zawsze.

Pobo1315

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: Pobo1315 » 17 mar 2015, o 21:30

Seba1992 pisze:Porażka... Kupując auto takiej klasy i oszczędzać na sprzęgle...
Miałem sporo innych wydatków, poza tym poczytaj na twardszych okładzinach jest równie wytrzymałe.
Czas pokaże jak będzie się zachowywało wtedy będę mądrzejszy

Awatar użytkownika
OLO85
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 8 gru 2014, o 23:38
Auto: Insignia SportTourer
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: OLO85 » 17 mar 2015, o 21:37

Zawsze bawiły mnie teksty typu kupiłeś takie a takie auto a szkoda Ci na to czy tamto.
Seba1992 odpowiedz mi na pytanie czy insignia jakiś cud techniki???
Sorry ale nie mamy tu do czynienia z samochodem za 400tys widocznie mamy jakiś inny próg $$$ wyjątkowości auta ;-)

Pobo1315

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: Pobo1315 » 17 mar 2015, o 21:39

Seba1992 chyba po prostu odgryza się za moją opinie na temat tandenych projektorów z logo Opel w drzwiach w jego temacie :D Zresztą Alexowi też nie pozostał dłużny o przyciemnionych halogenach :) Nie rozumie, że o gusyach się nie dyskutuje, jedni wolą czekoladę inni jak śmierdzą im nogi :D

Grzegorz

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: Grzegorz » 17 mar 2015, o 21:48

Tak na serio, to te lampki z projektora z logiem opla to wg mnie trochę wieśtuning.
Ale gusta są różne. Co do regenerowanego sprzęgła to zapytam za rok jak się sprawuje.

Pobo1315

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: Pobo1315 » 17 mar 2015, o 21:49

Właśnie, jeśli za rok będzie wymagać wymiany to tym razem wymienię na nowe.

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: Engine » 18 mar 2015, o 00:02

Pegenige! Czemu nie pisałeś że zamawiasz springi! Ja myślałem że grupowo zamówimy (bo coś taka rozmowa przez chwilę była) a Ty się kurde wyrwałeś :D

Wysłano z Sony Xperia Z3 przy użyciu Tapatalk

Pobo1315

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: Pobo1315 » 18 mar 2015, o 07:53

Olo85 pisał z eibachem i odpisali mu, że muszą znać konkretną ilość sprężyn jaką chcemy zamówić, wtedy daliby odpowiedz, ale sądząc po tym jak na dystanse zaoferowali rabat 4% to przy sprężynach miałby być inny ? 4% za bardzo by mnie nie urządzało dlatego postanowiłem zamówić je osobiście, a zależało mi konkretnie na eibachu, nie na h&r czy mts. A tak jak piszesz eibach nie ma sprężyn do 4x4 wiec i tak byś nie zamowił.

Awatar użytkownika
golywojtek
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
Auto: Insigniaśmierci
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czapielsk/Kartuzy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: golywojtek » 18 mar 2015, o 08:03

Piękna furka , pozazdrościł bym ale też mam insignie :P. Ja tez się nie mogę zebrać do poisania swojego samochodziku. Bezawaryjność już życzę.

Wysłane z mojego B15Q

Pobo1315

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: Pobo1315 » 19 mar 2015, o 20:04

Tak jak wyżej pisałem koło dwumasowe regenerowałem, dałem za regeneracje 750 pln

Są i one

Obrazek

Obrazek

do kompletu brakuje jeszcze dystansów i można ubierać auto :D

Pobo1315

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: Pobo1315 » 19 mar 2015, o 22:55

Jutro prawdopodobnie będą zamawiane więc w przyszłym tygodniu montaż. Dystanse wpadną po 20 mm na koło.

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]

Post autor: szogi84 » 20 mar 2015, o 17:07

Dobry kierunek.
Będzie malina

Pobo1315

Re: Insignia PeGeNige Eibach ProKit i Dystanse na pokładzie

Post autor: Pobo1315 » 9 kwie 2015, o 15:57

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Już jutro koniec roboty.

No i jest efekt końcowy. Najbardziej zadowalająca zmiana to nowe koło dwumasowe, już nigdy żadnych regeneracji :)
Panie i Panowie, eibach pro kit wraz z dystansami 22 mm na koło na pokładzie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

sonnenberg

Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie

Post autor: sonnenberg » 9 kwie 2015, o 18:56

bardzo ładnie, obcinałeś szpilki?

Pobo1315

Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie

Post autor: Pobo1315 » 9 kwie 2015, o 19:06

Tak, mimo rozmiaru i tak trzeba było przycinać szpilki.

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie

Post autor: KaMYk » 9 kwie 2015, o 19:37

Elegancko, a dystanse jakiej firmy?

Pobo1315

Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie

Post autor: Pobo1315 » 9 kwie 2015, o 19:39

dystanse od Dystom, za Mts'ami za długo czekania jest a kilku znajomych jeździ na dystansach od Dystom i nie narzekają.

Awatar użytkownika
OLO85
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 8 gru 2014, o 23:38
Auto: Insignia SportTourer
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie

Post autor: OLO85 » 9 kwie 2015, o 19:50

Ładnie :-)
Zdecydowałeś się jednak na 22mm dystans widzę.
Jak na żywo koła nie wystają za bardzo???
Jaki rozmiar kół/jaka średnica i szerokość???
Ile cm zostało od opony do nadkola z przodu i z tyłu???

I jak wrażenia z jazdy???

Wiem wiem same pytania hehh

kiego

Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie

Post autor: kiego » 9 kwie 2015, o 19:58

To teraz jeszcze felga w adekwatnym do zmian rozmiarze i będzie to wszystko dobrze wyglądać.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”