--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Seba1992

Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Seba1992 » 12 mar 2015, o 21:30

I wczoraj wpadł taki mały mod:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, o 19:01 przez Seba1992, łącznie zmieniany 1 raz.

Daniel81

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Daniel81 » 17 mar 2015, o 12:58

Ale bajer! to z lampki pod drzwiami? Jak to wymodziłeś?

Awatar użytkownika
arturosar
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: arturosar » 17 mar 2015, o 14:15

Nie wiem czy to jest to samo i skąd kolega to dorwał, ale na allegro masz takie coś. Przykład; http://allegro.pl/swiatla-led-powitalne ... 37424.html
Artur

Pobo1315

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Pobo1315 » 17 mar 2015, o 14:19

Na pewno nie polecam przedmiotu z powyższego linku ponieważ w tym przypadku niezbędne jest nawiercanie dziur w drzwiach, na 100% są takie same "świecidełka", które w bardzo prosty sposób plug&play zamienia się z fabryczną lampką pod drzwiami.
Np.:
http://allegro.pl/opel-insignia-led-log ... 96732.html

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Alex » 17 mar 2015, o 14:31

Dajcie sobie spokój z tym podświetlanym logo, przecież to jest tandetne. Nawet seryjnie ma to Range Rover IV, z tym że chyba w lusterkach i niezbyt to wygląda.

Pobo1315

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Pobo1315 » 17 mar 2015, o 14:32

Dla mnie też zawiewa to trochę tandetą, miałem to w swoim E90 ale szybko zlikwidowałem. Skoro jednak koledze się podoba to po prostu podrzucam link...

Daniel81

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Daniel81 » 17 mar 2015, o 16:51

Tandetne - dla czego?

Seba1992

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Seba1992 » 17 mar 2015, o 18:56

To są projektorki w miejsca lampek podświetlania drzwi. Kolego Alex dla mnie np powiewa wsią przyciemnianie halogenów :lol: ale jak kto woli. Daniel nie oczekuj od nich sensownej odpowiedzi na twoje pytanie. Według mnie świetnie się to prezentuje ;)

Pobo1315

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Pobo1315 » 17 mar 2015, o 20:38

Według Ciebie świetnie się to prezentuje, a według nas nie. I wyrażamy swoje zdanie bo po to jest to forum więc nie wiem dlaczego akurat uważasz aby kolega nie oczekiwał od nas sensownej odpowiedzi ? Twoja jest sensowna bo ?

Seba1992

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Seba1992 » 17 mar 2015, o 21:09

I nadal nie udzieliłeś sensownej wypowiedzi... Ja swoją przedstawiłem na foto ;)

Pobo1315

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Pobo1315 » 17 mar 2015, o 21:14

Owszem, przedstawiłem pisząc wyżej, że miałem je wcześniej w swojej e90 i szybko wymontowałem bo zawiewało tandetą. Zresztą spotkasz się z czasem z podobnymi opiniami.
Poza tym potraktuj to jako rzecz gustu, jednym się mogą podobać innym nie.

Seba1992

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Seba1992 » 17 mar 2015, o 21:21

Spotkam się z tymi jak i z pozytywnymi opiniami...

Pobo1315

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Pobo1315 » 17 mar 2015, o 21:29

No własnie, tak jak my wszyscy

Awatar użytkownika
OLO85
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 8 gru 2014, o 23:38
Auto: Insignia SportTourer
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: OLO85 » 17 mar 2015, o 21:44

Kolego zakładaj fotochrom jak najszybciej w nocy wyposażenie obowiązkowe.
A na felgach 19" to będzie inne auto, szkoda tylko że nie ma ksenonu ale i to zapewne można dołożyć do wyposażenia.
Szerokości życzę :-)

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: szogi84 » 18 mar 2015, o 06:04

Ładna furka .

Pobo1315

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Pobo1315 » 18 mar 2015, o 17:15

Ok jak uwazasz, nie podoba mi sie.

za pomocą Tapatalk z s4

7ups

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: 7ups » 18 mar 2015, o 17:39

Co to za żarówki lopla ????
Weź to wywal człowieku :D

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Mikołaj » 19 mar 2015, o 10:09

Kurde, czy nie można normalnie komentować i normalnie odpowiadać? Skoro koledze się podobają to można to uszanować i skomentować np. Nie w moim stylu i nie podoba mi się.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: yerry » 19 mar 2015, o 11:42

Panowie dość tych durnych przycinek. Kultura obowiązuje. Wątek wyczyściłem, kolejne "wycieczki" zostaną ukarane.
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

Seba1992

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

Post autor: Seba1992 » 20 mar 2015, o 17:30

Dziś zdemontowany hak.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”