--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInsignia HB by Kashi
-
kaolad
- Użytkownik
- Posty: 251
- Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
- Auto: Insignia 2.0 CTDI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Re: Insignia HB by Kashi
Gratuluje fury, popychj tak co ci luft nie poucieko. Super autko. Gratuluję.Jak jo sie ciesza, że isiek jest tak dużo a jeszcze bardziej, iż posiada ŚLĄSKIE blachy. Bez urazy Śląsk GÓRĄ!!!:-)
-
kashi
- Nowicjusz
- Posty: 34
- Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:29
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Oberschlesien
Re: Insignia HB by Kashi
no to zaktualizuje troche swoj temat
w aucie zagościły nowe sprężyny oraz dystanse 25mm firmy eibach na tył
pozostalo teraz zrobic jeszcze korekte lakieru, jakis program i dystanse z przodu dołożyć



w aucie zagościły nowe sprężyny oraz dystanse 25mm firmy eibach na tył
pozostalo teraz zrobic jeszcze korekte lakieru, jakis program i dystanse z przodu dołożyć



- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Insignia HB by Kashi
Kashi ładnie się prezentuje auto, jak będę w PL to trzeba jakiegoś spota ukręcić.
Z której części Śląska jesteś?
Z której części Śląska jesteś?
- SRD77
- Nowicjusz
- Posty: 37
- Rejestracja: 9 paź 2014, o 19:28
- Auto: Insignia 2.0T
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: SE,Łask,Żory
-
kashi
- Nowicjusz
- Posty: 34
- Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:29
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Oberschlesien
- OLO85
- Użytkownik
- Posty: 105
- Rejestracja: 8 gru 2014, o 23:38
- Auto: Insignia SportTourer
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia HB by Kashi
Najładniejszy kolorek
od razu widać, że z tyłu są dystanse ale "zabawnie" musi wyglądać fura z taką różnicą w szerokości między przednią a tylną osią 
zmiany w fajnym kierunku i eibachy to obowiązek....
zmiany w fajnym kierunku i eibachy to obowiązek....

