Dzisiaj w Lidlu można kupić świetny prostownik z mikroprocesorem + wyświetlacz. Ładuje każdy rodzaj akumulatora (żelowe, kwasowe etc.) 12V i 6V + ładowanie "zimowe".
Kosztuje bardzo tanio bo 60 kilka zł (inne podobne w sieci są za około 300zł).
Więcej:
http://test.j.pl/61/prostownik-automaty ... -test.html

Polecam bo mój ojciec używa podobnego modelu tylko bez wyświetlacza. Za takie pieniądze to bajeczka
Chyba się przejadę i zobaczę czy jeszcze są
Dzięki za info.

