--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Inka by wojciechhh

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Inka by wojciechhh

Post autor: wojciechhh » 26 gru 2013, o 19:08

Kupiona roczna z przebiegiem niecałe 30K km. Wersja INNOVATION 5 furtek.
Co ma ,czego niema.
Na pewno brakuje mi 7,5s do 100km/h ,które miałem w poprzednim opelku ,ale człowiek sie starzeje ,może i lepiej.
Silnik Diesel 2,0 cdti 160Km, srednie spalanie to 6,4 l /100km (wyliczone na ok.20K km za pomocą kalkulatora nie komp.pokladowego) Według komp. spalanie kształtuje sie miedzy 5,9 - 6,5. na stacji wychodzi około 6% więcej.
Koła alu na zime 17" na lato 19".
Zawieszenie FlexRide.
Dwu strefowy klima tronik.
Oba fotele częściowo elektryczne,podgrzewane ,kierowcy z wentylacją (fajna sprawa) .
Pełna skóra siedzenia perforowane.
Radio NAVI800 głośniki premium,usb,aux.
Ksenon,czujnik deszczu zmierzchu.
System parkowania,asystent pasa ruchu,asystent parkowania.
Kamera.
Jak mi się co przypomni to dopisze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak sie podoba nowy grill ;)
Ostatnio zmieniony 9 mar 2014, o 20:32 przez wojciechhh, łącznie zmieniany 12 razy.

jaromat

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: jaromat » 26 gru 2013, o 22:26

ladna iska,kolor tez piekny,powodzenia
a jakies plany

7ups

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: 7ups » 27 gru 2013, o 07:10

Podoba mi sie 8-)

Wyglada prawie jak moja ;D
Szerokości i Bezawaryjności

picky

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: picky » 27 gru 2013, o 10:39

Opcja wypas, fajna. W zagranicznych samochodach często występuję lepsze wyposażenie stąd dodatkowe przyciski, asystent pasa ruchu, asystent parkowania, czytanie znaków i u nas często występujący system parkowania. W podstawowej wersji występuje tylko przycisk systemu kontroli trakcji(lewa strona) i dodatkowo FlexRide.

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: wojciechhh » 27 gru 2013, o 11:41

Te trzy klawisze to asystent parkowania,pilot parkowania i asystent pasa ruchu. Pilot parkowania fajna rzecz ,choć korzystam z tego bardzo rzadko (zapominam o tej możliwości) . Auto potrafi zaparkować lepiej niż ja sam.

-- 27 gru 2013, o 11:18 --
jaromat pisze:ladna iska,kolor tez piekny,powodzenia
a jakies plany
Plany byly, ale w nastepnym roku czeka mnie duza inwestycja,wiec auto musi poczekac.
Pewne tylko przyciemnie szyb i hak .

Wnuk
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 14:19
Auto: SportsTourer EcoFlex
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Góra Kalwaria

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: Wnuk » 27 gru 2013, o 13:54

Jeszcze przycisk podgrzewania kierownicy jest umiejscowiony w tym miejscu.

A Insignia ładna, ale wolę kombi :)

jaromat

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: jaromat » 27 gru 2013, o 14:39

wojciechhh a skad jestes z de jesli mozna wiedziec

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: Kali » 27 gru 2013, o 14:52

Byla podgrzewana kiera. Nawet w corsie to jest.

Obrazek

picky

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: picky » 27 gru 2013, o 15:11

Tego przycisku to ja wcześniej nie widziałem. Wszystkie akcesoria się chyba nie mieszczą na tej konsoli ?!

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: wojciechhh » 27 gru 2013, o 18:00

jaromat pisze:wojciechhh a skad jestes z de jesli mozna wiedziec
Okolice Düren nordrhein-westfalen

-- 27 gru 2013, o 18:00 --


jaromat

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: jaromat » 27 gru 2013, o 21:17

to tragedi nie ma 240 km

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: wojciechhh » 27 gru 2013, o 21:35

jaromat pisze:to tragedi nie ma 240 km
Mi pokazalo 278 km

jaromat

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: jaromat » 27 gru 2013, o 21:45

patrzylem google maps

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: wojciechhh » 28 gru 2013, o 11:36

jaromat pisze:patrzylem google maps
Ja tez o:o

jaromat

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: jaromat » 28 gru 2013, o 18:25

237 km, 2 godziny 25 min
Przy obecnym ruchu: 2 godziny 25 min
A31

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: wojciechhh » 29 gru 2013, o 15:58

Insignia znikła .
Wydaje mi sie ze lepiej bez.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jaromat

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: jaromat » 29 gru 2013, o 16:06

pieknie to wyglada,powiedz czy te rejestracje to tylko do zdjec,czy mozna miec takie w de bo kiedys pytalem i powiedzieli mi ze w de tego nie ma

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: wojciechhh » 29 gru 2013, o 16:09

To tylko fotomontaż.
Trochę bawię się fotografią .

jaromat

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: jaromat » 29 gru 2013, o 16:17

ach szkoda,bo sie kiedys dowiadywalem i oni takiego czegos nie znaja,bo w pl idzie takie tablice zrobic,bo jak by szlo to jutro bylbym juz w zullasungstelle

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Inka by wojciechhh

Post autor: wojciechhh » 2 mar 2014, o 19:39

Nowosc od sonax
Taki efekt utrzymuje sie juz 2 tygodnie. Ocywiscie lakier jesienia byl woskowany.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”