--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia ST by michal26

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michal26
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 9 gru 2013, o 23:46
Auto: Insignia st
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Insignia ST by michal26

Post autor: michal26 » 17 sty 2014, o 23:04

Witam wszystkich
Chciałbym przedtawić Wam moje wozidełko :D .
Insignia Sport Tourer
Data Produkcji: 09.2009
Silnik: 2.0 CDTI 160 KM
Wersja wyposażeniowa: Edition
Kolor (wg katalogu Opla): Granatowy Luxor (wg mnie niebieski :D )



Wyposażenie
*biksenony z AFL
*sportowe fotele
*dwustrefowa klima
*tempomat
*radio CD300
*wielofunkcyjna kierownica
*halogeny przednie
*częściowo elektryczne sterowanie fotela (podnoszenie, podparcie lędzwiowe )
*felgi strukturalne 17 "
*poduszki powietrzne czołowe i boczne kurtynowe
*czujnik deszcu
*czujnik zmierzchu
..... i coś tam pewnie jeszcze ale nie pamiętam :)
Podsumowując szału nie ma ale ma wszystko co potrzebne :D .



Plany
*alufelgi na lato
*montaż CB
*chrom na klamkach
*dopieszczenie lakieru żeby był bez skazy :D
...co dalej wpadnie do głowy czas pokaże



A oto i ona :D .
20140103084.jpg
20140103088.jpg
20140103087.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2014, o 16:21 przez michal26, łącznie zmieniany 1 raz.

jaromat

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: jaromat » 17 sty 2014, o 23:16

piekna maszyna,proponuje na klamki zalozyc chrom

lgruszkos

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: lgruszkos » 17 sty 2014, o 23:17

Nie jest źle, fajnie że masz xenon, podobna jak moja

Awatar użytkownika
michal26
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 9 gru 2013, o 23:46
Auto: Insignia st
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: michal26 » 17 sty 2014, o 23:25

jaromat pisze:piekna maszyna,proponuje na klamki zalozyc chrom
na wiosnę zawita chrom bo te czarne klamki faktycznie są wkurzające :D

jaromat

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: jaromat » 17 sty 2014, o 23:35

czytam w myslach,ale naprawde nie pasuje,podszybia w chromie a klamki czorne,ale maszyna jest swietna,to taki samochod ktory jak dla mnie po ponad trzech latach uzytkowania jeszcze mi sie nie znudzil

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: Alex » 18 sty 2014, o 00:09

Rzadko widuje się ją w takim kolorze, szczególnie w ST. A to zdecydowanie na plus ;) Klamki pomaluj w kolor, lepiej będzie wyglądać niż z chromem. Tak w ogóle, czemu są czarne ? Kaprys poprzedniego właściciela ?
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
michal26
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 9 gru 2013, o 23:46
Auto: Insignia st
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: michal26 » 18 sty 2014, o 16:10

Alex pisze:Rzadko widuje się ją w takim kolorze, szczególnie w ST. A to zdecydowanie na plus ;) Klamki pomaluj w kolor, lepiej będzie wyglądać niż z chromem. Tak w ogóle, czemu są czarne ? Kaprys poprzedniego właściciela ?
z naklejeniem nakładki będzie mniej zabawy poza tym w katalogu opla widziałem ten kolor z chromem i dla mnie bomba :D . a dlaczego tak mam, gość z ASO jak ją kupowałem mówił że w tej wersji takie były ale nie chce mi się wierzyć, pewnie były tylko komuś się spodobały na parkingu :lol: . a co do koloru, to faktycznie, osobiście nie widziałem ani jednej w tym kolorze a przecież insigni jeździ od cholery :D

-- 18 sty 2014, o 16:03 --
wojtassss pisze:Świetny, nietuzinkowy kolor. Ile tych czarnych może jeździć. Świetne auto :P
widać mam fart do takich kolorów. wisniowego civica w sedanie widziałem w sumie 3 w tym jeden mój, a zielonych jeździ na pęczki :D podziękował :D

-- 18 sty 2014, o 16:10 --
jaromat pisze:czytam w myslach,ale naprawde nie pasuje,podszybia w chromie a klamki czorne,ale maszyna jest swietna,to taki samochod ktory jak dla mnie po ponad trzech latach uzytkowania jeszcze mi sie nie znudzil
też mi się tak wydaje, chromu nigdy za dużo :D .

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: peja-1991 » 19 sty 2014, o 21:40

niecodzienny kolor - mam nadzieję, że na spocie zobaczę na żywo.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
michal26
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 9 gru 2013, o 23:46
Auto: Insignia st
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: michal26 » 22 cze 2014, o 21:11

Pierwszy (chyba) na forum ślubny Sports Tourer :)
A dzień przed mycie, glinkowanie, ultimate compoud, wosk od megsa i takie tam /cenzura/ :D
Na żywo wyglądała lepiej, po prostu nie mam ręki i sprzętu do zdjęć .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: szogi84 » 25 cze 2014, o 04:16

Kolor zacny
Klamki tylko na kolor bez chromu takie moje zdanie miljona km i bezawaryjnosci

Namazane na galaxy S3

Awatar użytkownika
michal26
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 9 gru 2013, o 23:46
Auto: Insignia st
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia ST by michal26

Post autor: michal26 » 25 cze 2014, o 22:18

wojtassss pisze:No patrz, a myślałem, że tylko ja kombiakiem będę jechał :D
Ładnie wygląda :)
no to nie zapomnij się pochwalić jak wygląda czarnuch obsypany kwiatami :P. uprzedzając pytanie, lakier porysuje się tylko troszkę :D
szogi84 pisze:Kolor zacny
Klamki tylko na kolor bez chromu takie moje zdanie miljona km i bezawaryjnosci
dzięki :). chyba tak zrobie bo żadne chromowane nakładki nie będą wyglądały jak ori cosmo, a nie znajdę nigdzie od cosmo w moim kolorze :(

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”