--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Euro 2016

...na tematy kwadratowe i podłużne
Gizd

Re: Euro 2016

Post autor: Gizd » 12 cze 2016, o 12:14

Jeśli Polacy nie będą sie liczyć ze zdrowiem i wytrzymają psychicznie, to wygrają.
piohib pisze:Gizd napisał(a):
...
W sukces żabojadów nie wierze, bo maja za duzo czarnych i terorystow, a tym sie jeszcze nigdy nic nie udało wygrać w sportach drużynowych z taktyką...

Hm, widzę, że chyba od niedawna interesujesz się piłką.
Smacznego banana!

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Euro 2016

Post autor: piohib » 12 cze 2016, o 13:18

POL-IRL 2:0
GER-UKR 1:1
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Socku
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 23 sty 2016, o 09:28
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2012
Miasto:

Re: Euro 2016

Post autor: Socku » 12 cze 2016, o 20:00

no i jak tam Panowie, nawet przyjemnie się oglądało ;) Moim zdaniem Kapustka facet meczu ;) tzn chłopak :D zrobił im niezły bigos... :D

Awatar użytkownika
zubek
Zapaleniec
Posty: 1215
Rejestracja: 19 sie 2015, o 20:03
Auto: IB/ST
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=53&t=8662
Miasto: WWL
Postawił piwo: 23 razy
Otrzymał  piwo: 58 razy

Re: Euro 2016

Post autor: zubek » 12 cze 2016, o 21:16

Niemcy do 60 min wygrywają z Ukrainą 1:0. Niekodowane transmisje są w niemieckich TV (Das Erste / ZDF / sat 1) więc jak ktoś ma satelitę i nie przeszkadza mu niemiecki komentarz to może oglądać za free.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: peja-1991 » 12 cze 2016, o 21:59

Kapusta man of the match.
Niemcy nie grali nic szczególnego ale wygrali jak zwykle.
Ukraina ma piekielnie szybkich skrzydłowych i to może być problem dla Jędrzejczyka, kung fu Pazdana i niestety ale słabego dzisiaj Piszczka.
Niemcom przytfafiały się błędy ale mają bardzo mocną 2 linię...
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

pagong

Re: Euro 2016

Post autor: pagong » 13 cze 2016, o 06:40

dokładnie kapustka ma duży potencjał myślę, że będzie szeroko znany na arenie międzynarodowej:)

z niemcami może być cięzko wygrać oby nie stracić 3 punktów. Remis z Niemcami i wygrana z Ukrainą i wyjdziemy :D:D

Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Euro 2016

Post autor: coolmobil » 13 cze 2016, o 08:55

Jak na moje będzie bardzo cieżko wygrać z Ukraina. To jak grali z Niemcami po stracie gola w pierwszej połowie nie napawa optymizmem. Niemcy mieli duzooo szczęścia ze nie stracili 1 czy 2 goli w pierwszej połowie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pagong

Re: Euro 2016

Post autor: pagong » 13 cze 2016, o 10:02

Na tym etapie gry nie ma już słabych drużyn. O wielu rzeczach decyduje szczęście, przypadek. Poziom drużyn wyrównany

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Euro 2016

Post autor: piohib » 13 cze 2016, o 11:18

coolmobil pisze:Jak na moje będzie bardzo cieżko wygrać z Ukraina. To jak grali z Niemcami po stracie gola w pierwszej połowie nie napawa optymizmem. Niemcy mieli duzooo szczęścia ze nie stracili 1 czy 2 goli w pierwszej połowie.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Za to w drugiej kompletnie odcięło im prąd. Biorąc pod uwagę, że my od początku eliminacji zdecydowanie lepiej gramy drugie połówki, to myślę, że nie będzie źle.
pagong pisze:Na tym etapie gry nie ma już słabych drużyn. O wielu rzeczach decyduje szczęście, przypadek. Poziom drużyn wyrównany
Zapomniałeś dopisać jeszcze "dyspozycja dnia". ;)
peja-1991 pisze:...Ukraina ma piekielnie szybkich skrzydłowych i to może być problem dla Jędrzejczyka, kung fu Pazdana i niestety ale słabego dzisiaj Piszczka...
Piszczek akurat zagrał dobrze, w porównaniu do jego ostatnich kilku/kilkunastu występów w reprezentacji.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Gizd

Re: Euro 2016

Post autor: Gizd » 13 cze 2016, o 13:14

Niemiecki Panzer dopiero sie rozpędza. Jak zwykle. :lol:
Niżej strona z meczami co i gdzie będzie nadawane na bieżąco. ARD i ZDF
6 meczy będzie na SAT1, ale tych, które w dalszej fazie rozgrywek będą rozgrywane równolegle i tak te bardziej interesujące będą na ARD lub ZDF a reszta na SAT1.
http://www.fussball-em-2016.com/euro-20 ... fernsehen/

Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Euro 2016

Post autor: coolmobil » 13 cze 2016, o 13:28

To ja polecam livetv.ru większość po rosyjsku ale jak dobrze trafisz to będzie prosto Polsatu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gizd

Re: Euro 2016

Post autor: Gizd » 13 cze 2016, o 13:36

I taki to Polacy maj wybór. Albo sie uczyć po niemiecku albo rosyjsku. o:o
Jeszcze tylko dodam, ze z ruskich stron to tylko wirusy, spam i itp.
A z niemieckiego satelity to super jakość HD (lepsza niż polskich stacji?) bezpieczeństwo i wygoda. :D

Awatar użytkownika
pjoter1
Użytkownik
Posty: 512
Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Euro 2016

Post autor: pjoter1 » 13 cze 2016, o 13:54

Tylko satelite trzeba najpierw mieć...

Gizd

Re: Euro 2016

Post autor: Gizd » 13 cze 2016, o 14:01

Astrę to z kija odbierzesz.
A chyba każdy TV ma już wbudowany Tuner Sat, wiec jest szansa żeby sie z jezykiem oswoić i polubić. :lol:
Dobra mykam na mecz. Zobaczymy czy Hiszpanom będzie sie chciało w tych mistrzostwach grac lub tez nie.

Awatar użytkownika
zubek
Zapaleniec
Posty: 1215
Rejestracja: 19 sie 2015, o 20:03
Auto: IB/ST
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=53&t=8662
Miasto: WWL
Postawił piwo: 23 razy
Otrzymał  piwo: 58 razy

Re: Euro 2016

Post autor: zubek » 13 cze 2016, o 14:16

z astry są w HD, z hotbirda w SD ale jakość i tak na pewno lepsza niż z neta

Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Euro 2016

Post autor: coolmobil » 13 cze 2016, o 14:39

Nie mam satelity, a na kablówce nie mam wiec zostaje mi stream z netu. Ja Niemców wczoraj oglądałem w HD fakt po rusku. Wcześniej Chorwację oglądałem tez w HD i po polsku bo było z Polsatu :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gizd

Re: Euro 2016

Post autor: Gizd » 13 cze 2016, o 19:22

Na kablówkach jeśli jest taka sytuacja, ze na niemieckich jest cos niekodowane a na polskich niema za darmo, to i tak zakodują.
Ja tez jakiś czas oglądałem PL TV w necie ale ci to nie tylko kradną ale i oszukują. Specjalnie w sytuacjach największej oglądalności wyłączą albo zacznie ciąć i po zawodach. Tu nie chodzi o przeciążenie tylko np. WEEBTV specjalnie wyłącza żeby wkurzyć oglądającego i w ten sposób zniechęcić do swoich usług i zachęcić do zakupu legalnej TV co ja w końcu zrobiłem.
Zakładam sie o cala marchewkę, ze współpracują z legalnymi TV. Choćby dlatego, ze nie wierze żeby takie światowe koncerny nie mogły sie uporać z jakimś streamerem z PL jak WEEBTV.

Awatar użytkownika
morfeo11
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 18:24
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Euro 2016

Post autor: morfeo11 » 13 cze 2016, o 20:29

Ja tam na BBC oglądam ( poprzez VPN ).

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4617
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Euro 2016

Post autor: IBZI » 13 cze 2016, o 21:29

Na Śląsku nie ma takich problemów. Czesi w ogólnodostępnej TV transmitują wszystkie mecze, a komentarz mają bardzo mało nachalny :D

pagong

Re: Euro 2016

Post autor: pagong » 14 cze 2016, o 09:04

coolmobil pisze:To ja polecam livetv.ru większość po rosyjsku ale jak dobrze trafisz to będzie prosto Polsatu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie przerywało meczów? przetestuje tą stronkę może uda się zapuścić na TV bo niestety mam kablówkę i na żadnym programie nie można tego obejrzeć, a płacić 99zł za możliwość obejrzenia nie kalkuluje mi się;)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”