--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Awatar użytkownika
kuba89
Zapaleniec
Posty: 1326
Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
Auto: Insignia 2.0 T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Berlin
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: kuba89 » 16 sie 2016, o 11:54

Nie chce mowić, ze wiem i jestem pewny na 100% ale chyba sie mylisz. Widziałem gdzieś kiedyś w internecie na sprzedaż Insignie z pełna elektryka fotela pasażera, włącznie z wentylacją.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1761
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: wassermann » 16 sie 2016, o 14:22

W 2015 nie dało się takiej wyprodukować.
Cenniki na Niemcy z lat 2015, 2012 i 2009 również nie miały nigdy takiej opcji, nawet w przypadku wyboru najdroższej skóry Premium. Opcja dodatkowa AG1 również zawiera tylko pełną elektrykę i pamięć fotela kierowcy. Fotel pasażera zawsze z częściową regulacją manualną. Tylko Recaro zawsze oba z pełną elektryką - od początku Insignii.

M.

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4617
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: IBZI » 16 sie 2016, o 16:55

kuba89 pisze:Nie chce mowić, ze wiem i jestem pewny na 100% ale chyba sie mylisz. Widziałem gdzieś kiedyś w internecie na sprzedaż Insignie z pełna elektryka fotela pasażera, włącznie z wentylacją.
A może to był anglik po przekładce?

Awatar użytkownika
kuba89
Zapaleniec
Posty: 1326
Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
Auto: Insignia 2.0 T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Berlin
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: kuba89 » 16 sie 2016, o 17:09

Haha dobre :) poszukam, moze
Znajdę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
ZiGi
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: 25 mar 2015, o 09:35
Auto: Insignia ST 130KM
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Dębe Wielkie
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: ZiGi » 23 sie 2016, o 10:13

Ja też widziałem ogłoszenia w których oba fotele miały podgrzewanie i wentylację a skóry były takie jak ja mam u siebie. Co mnie mocno zaskoczyło, ale ogólnie ta Iśka miała wszystko flex ride asystent parkowania i line assist.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam ZiGi

Awatar użytkownika
kuba89
Zapaleniec
Posty: 1326
Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
Auto: Insignia 2.0 T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Berlin
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: kuba89 » 23 sie 2016, o 11:01

To tak. Ale takie to z znajdziesz chyba tylko po 2013. My rozmawiamy o elektrycznej możliwości ustawienia fotela przód tył i oparcia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

koneffka

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: koneffka » 23 sie 2016, o 12:18

Co to znaczy, że auto jest w wersji COSMO? Jak to sprawdzić?

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: KaMYk » 23 sie 2016, o 12:21

Cosmo to poziom wyposażenia. Rozkoduj VIN będziesz wiedział, znajdź odpowiedni dział.
Temat czyjegoś auta, to nie najlepsze miejsce na takie pytania.
Raczej należy się wypowiadać w takim temacie o konkretnym, prezentowanym tu aucie.
Inaczej robi się śmietnik w temacie.
Poczytaj regulamin i zapoznaj się z forum, a później zacznij zadawać pytania.

Awatar użytkownika
ZiGi
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: 25 mar 2015, o 09:35
Auto: Insignia ST 130KM
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Dębe Wielkie
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: ZiGi » 25 sie 2016, o 23:48

kuba89 pisze:To tak. Ale takie to z znajdziesz chyba tylko po 2013. My rozmawiamy o elektrycznej możliwości ustawienia fotela przód tył i oparcia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oprócz tego co napisałem miała także pełną elektryke obu foteli z pamięcią fotela kierowcy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam ZiGi

Pruski
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 26 sty 2015, o 17:46
Auto: Insignia 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: Pruski » 7 paź 2016, o 09:34

remove
Ostatnio zmieniony 12 maja 2022, o 21:13 przez Pruski, łącznie zmieniany 1 raz.

Pruski
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 26 sty 2015, o 17:46
Auto: Insignia 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski

Post autor: Pruski » 11 cze 2018, o 10:03

remove

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”