Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
...na tematy kwadratowe i podłużne
-
Zierek
- Forumowicz
- Posty: 60
- Rejestracja: 4 lut 2016, o 22:44
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: B14NET
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Olsztyn
Post
autor: Zierek » 9 lis 2016, o 18:18
-
MichalNottingham
- Użytkownik
- Posty: 163
- Rejestracja: 29 sie 2015, o 12:41
- Auto: Insignia 2.0CDTI SRI
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Nottingham/Bytom
Post
autor: MichalNottingham » 9 lis 2016, o 18:24
Chyba Ci zazdroszcze.W UK jak napada centymetr śniegu to mają klęskę żywiołową.
-
Zierek
- Forumowicz
- Posty: 60
- Rejestracja: 4 lut 2016, o 22:44
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: B14NET
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Olsztyn
Post
autor: Zierek » 9 lis 2016, o 18:31
Tu klęski nie ma, ale ciężko na drodze.

Z podwórka nie mogłem wyjechać. Przejechałem przez miejscowość (przede mną trasa 80 km) i zawróciłem, bo wszędzie biało, sypie, zero przyczepności. Jak skręcałem, to zastanawiałem sie czy za mną auto wyhamuje. Wróciłem z powrotem - nie mogłem wjechać pod górkę na podwórko.
-
MichalNottingham
- Użytkownik
- Posty: 163
- Rejestracja: 29 sie 2015, o 12:41
- Auto: Insignia 2.0CDTI SRI
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Nottingham/Bytom
Post
autor: MichalNottingham » 9 lis 2016, o 18:59
Nie chcę byćniemiły ale to chyba nazywa się OPONY ZIMOWE.
-
Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Post
autor: Alex » 9 lis 2016, o 19:01
Przecież napisał, że nie zdążył wymienić.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
-
MichalNottingham
- Użytkownik
- Posty: 163
- Rejestracja: 29 sie 2015, o 12:41
- Auto: Insignia 2.0CDTI SRI
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Nottingham/Bytom
Post
autor: MichalNottingham » 9 lis 2016, o 19:08
OoO to przepraszam.Mój błąd.
ale z 2giej strony to chyba oczywiste że idzie zima.Ja na zimówkach hulam od tamtej zimy:)
-
Zierek
- Forumowicz
- Posty: 60
- Rejestracja: 4 lut 2016, o 22:44
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: B14NET
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Olsztyn
Post
autor: Zierek » 9 lis 2016, o 19:10
Tak, ciągle nie było czasu zajechać do wulkanizacji i teraz mam ciekawie

-
k.olix
- Klubowicz
- Posty: 903
- Rejestracja: 21 paź 2014, o 20:49
- Auto: Insignia 2.0 160PS
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 7 razy
Post
autor: k.olix » 9 lis 2016, o 19:11
No to jesteś zapobiegawczy.

Ciebie zima nie zaskoczy.

Krzysztof
-
MichalNottingham
- Użytkownik
- Posty: 163
- Rejestracja: 29 sie 2015, o 12:41
- Auto: Insignia 2.0CDTI SRI
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Nottingham/Bytom
Post
autor: MichalNottingham » 9 lis 2016, o 19:42
Mnie?jaka zima.W UK nie ma zimy.Chociaż muszę powiedzieć ze wczoraj w nocy padało w innych miastach.A co do UK to oni mają inną strefe czasową,np tu są tylko dwie pory roku
Wiosna od konca marca do konca sierpnia'września
Jesień od października do marca
-
pawel55
Post
autor: pawel55 » 9 lis 2016, o 19:50
w tym roku zima znowu zaskoczy drogowców, bo kto by sie spodziewał że w listopadzie albo grudniu może śnieg spaść

-
Zierek
- Forumowicz
- Posty: 60
- Rejestracja: 4 lut 2016, o 22:44
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: B14NET
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Olsztyn
Post
autor: Zierek » 9 lis 2016, o 20:00
Już działają

Pługi z piaskarkami jeżdżą, tylko nadal pada

-
elfiasty
- Użytkownik
- Posty: 522
- Rejestracja: 8 cze 2016, o 15:11
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Olsztyn
- Otrzymał piwo: 4 razy
Post
autor: elfiasty » 9 lis 2016, o 21:01
Aż tyle śniegu u nas napadało
Zierek pisze:Tak, ciągle nie było czasu zajechać do wulkanizacji i teraz mam ciekawie

To sobie poczekasz na zmianę opon do następnego tygodnia.
-
Prezesikszczecin
- Użytkownik
- Posty: 318
- Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTC
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: szczecin
Post
autor: Prezesikszczecin » 10 lis 2016, o 16:49
Kiedyś ludzie nie mieli zimowych o dawali radę ... myśle ze to raczej umiejętności są najważniejsze
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Putridum
- Użytkownik
- Posty: 648
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Post
autor: Putridum » 10 lis 2016, o 17:52
Tak jak mówisz opony oponami ale 80% sukcesu to umiejętności, sam mam co roku problem żeby "przestawić" się na "zimowe" jeżdżenie. Odnośnie umiejętności - wiem wiem zlinczujecie mnie za to ale zdarzyło mi się parę razy wyjechać na ferie na letnich(było to ponad 8 lat temu) i dałem radę, nie mówię że można bo można ale jest to skrajną głupotą, opona zimowa projektowana jest pod kątem niskich temperatur jak i oblodzenia tudzież ośnieżenia drogi, więc pora już chyba zimówki założyć(ja swoje zimowe "kapcie" założyłem 2 tygodnie temu).
-
ZiGi
- Użytkownik
- Posty: 348
- Rejestracja: 25 mar 2015, o 09:35
- Auto: Insignia ST 130KM
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Dębe Wielkie
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Post
autor: ZiGi » 10 lis 2016, o 18:54
Ja też ciągle na letnich
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
coco
- Nowicjusz
- Posty: 25
- Rejestracja: 23 lut 2016, o 10:15
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B15XFT
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 1 raz
Post
autor: coco » 10 lis 2016, o 18:54
Prezesikszczecin pisze:Kiedyś ludzie nie mieli zimowych o dawali radę ... myśle ze to raczej umiejętności są najważniejsze
Kiedyś letnich z prawdziwego zdarzenia też nie mieli. Lekka górka trochę śniegu i widać wszystkich umiejętnych kierowców. Umiejętności są ważne ale i rozwaga za kierownicą. Jeśli, ktoś jest rozważny to dobrze wie, że zimowe opony to w dzisiejszych czasach bardzo ważna sprawa.
-
Zierek
- Forumowicz
- Posty: 60
- Rejestracja: 4 lut 2016, o 22:44
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: B14NET
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Olsztyn
Post
autor: Zierek » 10 lis 2016, o 19:50
Jak zobaczyłem co sie działo na drogach, jak inni jeżdżą, to odechciało mi sie jechać i narażać samochód. Za krótko ma Insignie i mi jej jeszcze szkoda

-
profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Post
autor: profek » 10 lis 2016, o 19:57
Lata temu jeździłem wiekowym maluchem,a jeden z moich znajomków nową Pumą.Wiezie mnie kiedyś zimą tym autem oczywiście mocno szarżuje żeby mi pokazać jaki to z niego kozak i jakie ma ma wypasione auto.Hamuje w ostatniej chwili ledwo się wyrabiając i mówi:Zobacz mam auto z ABS-em i mogę sobie na to pozwolić bo zawsze wyhamuję.Najadłem się strachu choć to nie było moje auto.Podobnie jest z zimówkami,jeżdżę na nich od lat jednak uważam że rozwaga za kierownicą to podstawa.Żadne zimówki i systemy bezpieczeństwa nic nie pomogą jak w głowie jest siano,
-
mxw
- Zapaleniec
- Posty: 1011
- Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
- Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Poznań
- Otrzymał piwo: 1 raz
Post
autor: mxw » 10 lis 2016, o 20:28
Zierek pisze:Jak zobaczyłem co sie działo na drogach, jak inni jeżdżą, to odechciało mi sie jechać i narażać samochód.
A masz 4x4?
Bo to jeszcze trochę zmienia postać rzeczy.
Pozdro.,
MxW.
Wysłano z H815 za pomocą Tapatalk2.
-
Zierek
- Forumowicz
- Posty: 60
- Rejestracja: 4 lut 2016, o 22:44
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: B14NET
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Olsztyn
Post
autor: Zierek » 10 lis 2016, o 20:30
Nie, na przód tylko.