--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

insignia by Radekczpl

Radekczpl

insignia by Radekczpl

Post autor: Radekczpl » 15 lut 2014, o 19:01

Na razie tak to wyglada. Mialem ja wczoraj wieczorem odebrac, ale wlasciciel rano zadzwonil, ze jest mu bardzo przykro i ze przeprasza, ale na swiatlach ktos mu w tyl wiechal i uciekl. Gosciu pojechal do serwisu opla, tam powiedzieli, ze mu wymienia zderzak na nowy w tym samym kolorze. Samochod ma byc gotowy do srody. Koszt to 2300 euro.
Czy ten termin jest mozliwy i czy ten nowy zderzak faktycznie nie bedzie sie roznil kolorem?
Czy to jest normalne, ze na klapie od bagaznika nie ma zadnych oznaczen (marka, model, 4x4)?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2014, o 19:08 przez Radekczpl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: peja-1991 » 15 lut 2014, o 19:02

raczej nie powinien się różnić
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

picky

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: picky » 15 lut 2014, o 19:14

Na plastiku farba inaczej się "układa". Każdy zderzak w insigniach jest w innym odcieniu niż karoseria. Jakoś w tych samochodach jest to rażące, czy to biały czy czarny, idealnie nie pasują. Na twoich zdjęciach już widać różnice, więc się nie przejmuj jak nowy będzie odbiegał od lakieru na karoserii. Mam ten sam kolor i ta sama różnica, ten typ tak ma. W innych markach nie zauważyłem takiej różnicy, może się nie za bardzo przyglądałem ;)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: peja-1991 » 15 lut 2014, o 19:19

Damian - chyba właśnie się za bardzo nie przyglądałeś bo w każdej marce auta zderzaki się różnią.
Jest to spowodowane tym, że lakier inaczej jest przyswajany przez blachę a inaczej przez plastik.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Radekczpl

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: Radekczpl » 15 lut 2014, o 19:21

A jak sie sprawa ma z oznaczeniami?

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: wojciechhh » 15 lut 2014, o 19:51

Mam ten sam kolor, nigdy zderzaki nie były malowane, a jak ładnie wybłyszczę to widać jakby zderzaki nie od tego auta. Zależy od światła, jak auto lekko przybrudzone to nie widać. Tak że nie przejmuj się ,będzie widać :P

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: peja-1991 » 15 lut 2014, o 19:52

Radekczpl pisze:A jak sie sprawa ma z oznaczeniami?
jakimi oznaczeniami ?
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: Luk » 15 lut 2014, o 19:53

O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4 :)

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: wojciechhh » 15 lut 2014, o 19:59

luk59 pisze:O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4 :)
Niektórzy z nas specjalnie usunęli oznaczenia,możne facet tez zaszalał i oderwał literki.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: peja-1991 » 15 lut 2014, o 20:00

luk59 pisze:O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4 :)
przecież na tym aucie nie ma oznaczeń więc ktoś je pewnie usunął- co ma zmiana zderzaka do oznaczeń ?
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: Luk » 15 lut 2014, o 20:03

Radekczpl pisze:Czy to jest normalne, ze na klapie od bagaznika nie ma zadnych oznaczen (marka, model, 4x4)?
peja-1991 pisze:
luk59 pisze:O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4 :)
przecież na tym aucie nie ma oznaczeń więc ktoś je pewnie usunął- co ma zmiana zderzaka do oznaczeń ?
Kolega o to pytał :D

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: Cinek » 15 lut 2014, o 20:15

Mógł sobie wlasciciel powiedziec kupujac auto ze maja nie dawac naklejek na klape.

Adam10

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: Adam10 » 15 lut 2014, o 20:52

w numerze VIN jest zapisane czy oznaczenia są widoczne czy usuwane - łatwo więc sprawdzić ;)

Radekczpl

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: Radekczpl » 15 lut 2014, o 20:55

Adam10 pisze:w numerze VIN jest zapisane czy oznaczenia są widoczne czy usuwane - łatwo więc sprawdzić ;)
A dokladnie jak to sprawdzic?

Adam10

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: Adam10 » 15 lut 2014, o 20:55

podaj mi numer VIN to Ci go rozkoduje ;)

Radekczpl

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: Radekczpl » 15 lut 2014, o 21:01

Adam10 pisze:podaj mi numer VIN to Ci go rozkoduje ;)
Prosze:

WOLGT57EX91023733

sonnenberg

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: sonnenberg » 15 lut 2014, o 21:02

ja po zakupie zleciłem usunięcie znaczków na tylnej klapie, są przyklejane więc to żaden problem

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

insignia by Radekczpl

Post autor: Radek_TRN » 15 lut 2014, o 21:16

Chyba nic nie ma o usunięciu oznaczeń.
Pierwszy raz za to spotkałem sie z taka informacja o skrzyni biegów
TRANSMISSION MAN 6 SPD, OPEL, 83MM, 3.92 1ST, 0.745 6TH (F40 CR)
Zmienione wartości przełożeń??



Wysłane przez Tapatalk

bolek

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: bolek » 16 lut 2014, o 18:54

Albo walnął na ubezpieczenie,zawsze to 5tyś.zł do przodu ;D

Radekczpl

Re: insignia by Radekczpl

Post autor: Radekczpl » 16 lut 2014, o 20:44

bolek pisze:Albo walnął na ubezpieczenie,zawsze to 5tyś.zł do przodu ;D
To na 100% nie to. Gosciu nie czeka na decyzje ubezpieczalni, sam naprawia, a pozniej byc moze odzyska pieniadze.
Troche wiary w ludzi.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”