--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuJakie auto po Insigni?
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Jakie auto po Insigni?
dopóki będę w nadmiarze rezerwy ropy naftowej to hybrydy, samochody elektryczne czy o innych, alternatywnych napędach będą niszowe. Ogólne trendy w rafineriach na świecie wskazują duży poziom inwestycji w nowe instalacje i nie widać końca zapotrzebowania na paliwa płynne. To jutro, o którym piszesz to nie za naszego, ani naszych dzieci życia.
-
Bodex
Re: Jakie auto po Insigni?
Szacują ze na 30 lat wytarczy tego ON
Tak kasa rządzi petrodolar .
Hybrydy benzynowe będą wspierały inne napędy przez ekologię i ekonomię , test pokazał że misiek przy ustaleniu 2 tylko bateria agregat spalił 1,9 L benzyny , a to nie malutki auris tylko 2 tonowy SUV
W zeszlym roku sprzedano milion hybryd na świecie
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Tak kasa rządzi petrodolar .
Hybrydy benzynowe będą wspierały inne napędy przez ekologię i ekonomię , test pokazał że misiek przy ustaleniu 2 tylko bateria agregat spalił 1,9 L benzyny , a to nie malutki auris tylko 2 tonowy SUV
W zeszlym roku sprzedano milion hybryd na świecie
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
-
darek0808
- Użytkownik
- Posty: 478
- Rejestracja: 19 sty 2016, o 19:24
- Auto: Opel Insignia kombi
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 10 razy
Re: Jakie auto po Insigni?
Nie wiem jak mocno używane Rs 6 chcesz kupić, ale za cene Iśki szału rocznikowego nie będzie. Oczywiście patrz na te przynajmniej srednie ceny z allegro, bo mozna kupic tanio, ale zawsze coś z takim autem bedzie nie tak. Bierz pod uwagę, że od cennika Iśki możesz otrzymać spory rabat. Wystarczy trochę ponegocjować, tymbardziej jaknteraz masz wyprzedaż modelu.
- profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Jakie auto po Insigni?
Tak samochody hybrydy elektryki a samoloty? Tedopiero maja zuzycie i o tym ani slowa,a okrety taki kontenerowiecc Mersk ten to dopiera pali i na pewno nie ma ad blue. Benzyna rzadzi wczoraj stalo obok mnie Maserati jak zagral to az ciaty poszly po plecach.
Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Bodex
Re: Jakie auto po Insigni?
Popyt zdecyduje , to w konsumentach siła , tak jak z kasetami i płytami DVD , w moment nastąpił przewrót w miarę rozwoju technologi DVD .
Tak będzie i z Hybrydami .
Toyota szacuje ze za 10 lat juz w salonach nie będzie diesla a tylko hybrydy.
Oczywiście petrodolar będzie się bronił i od razu nie zamknie kurka .
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Tak będzie i z Hybrydami .
Toyota szacuje ze za 10 lat juz w salonach nie będzie diesla a tylko hybrydy.
Oczywiście petrodolar będzie się bronił i od razu nie zamknie kurka .
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- Gregs
- Użytkownik
- Posty: 300
- Rejestracja: 2 lut 2017, o 19:40
- Auto: Insignia HB
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Jakie auto po Insigni?
Przed ok. 3 tygodniami pertraktowałem zakup Insigni u dealera. Cena katalogowa była nieco ponad 140k. Po wynegocjowaniu (w opcji leasingowej) cena za rocznik 2016 stanęła na 105k, a za 2017 108k. Policzcie jaki upust dają. Sprzedawca sam był zdziwiony ile upustu wyszło. Jest to związane z wejściem od marca Insigni II (która już od początku tego roku jest produkowana). Insigni I już nie produkują i w wyprzedaży pozostały pojedyncze sztuki.darek0808 pisze: Bierz pod uwagę, że od cennika Iśki możesz otrzymać spory rabat. Wystarczy trochę ponegocjować, tymbardziej jaknteraz masz wyprzedaż modelu.
- profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Jakie auto po Insigni?
Dziś jeden z dealerów Skody zorganizował otwarte dni.I można było przetestować tak przez wielu wyczekiwany model Kodiaq.I mnie udało się całkiem przypadkiem odbyć jazdę próbną takim właśnie Kodiakiem 2.0 TDI 4x4 DSG.Na deser pamiątkowa fotka ze znanym pilotem rajdowym Maciejem Wisławskim.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Andrzej
- profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Jakie auto po Insigni?
No cóż znawcom nie jestem.Prowadząc to auto w ogóle nie czuje się gabarytów a jest wielki przypomina wielkością Grand Cherokee,przynajmniej ja mam takie skojarzenia.Ale w ogóle nie przypomina rozhuśtanej balii spodziewałem się pływania a tu nic.Silnik to chyba był najmocniejszy Diesel 190 KM DSG 7 przełożeń.Waży to cuda ok 1800 kg.To była jakaś topowa wersja bo miała wszystkie dodatki asystent pasa blink i wiele innych.ładnie się zbiera jak na taki kloc.Ogólnie wrażenia pozytywne w środku masę masę miejsca jeździłem wersją 7 osobową.
-
Bodex
Re: Jakie auto po Insigni?
Widziałem, film Ględzenie Petryna o Kodżaku .
https://youtu.be/6ALs4UIxwjU
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
https://youtu.be/6ALs4UIxwjU
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
-
Bodex
Re: Jakie auto po Insigni?
Jest taki co mi się podoba 2015 , 143 ps Silnik BMW , 19 tys przebiegu , 109 tys cenią




Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju




Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- wassermann
- Zapaleniec
- Posty: 1761
- Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
- Auto: Insignia GSi 2.0T
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: nec temere, nec timide
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Jakie auto po Insigni?
Nie no, gratuluję gustu. Każda potwora znajdzie swego amatoraBodex pisze:Edit

Ta Tojka to trochę taka tłusta, szczerbata dama z kurzajką na czubku nosa. No ale o gustach się nie dyskutuje...
Bodex, przecież Ty robisz trasy, po co Ci taki wóz drabiniasty, postawiony 10 cm za wysoko?
M.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2017, o 05:55 przez Engine, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Nie cytuj posta pod postem - regulamin
Powód: Nie cytuj posta pod postem - regulamin
-
Bodex
Re: Jakie auto po Insigni?
Wysoko, najedzony i za nic nie odpowiada....
Jak sołtys się czuję
Więcej miejsca w środku i mniej mandatów .
Na ryby czasem jeżdżę ...
Ale ten rok jeszcze insignià , trzeba się trzymać planu .
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Jak sołtys się czuję
Więcej miejsca w środku i mniej mandatów .
Na ryby czasem jeżdżę ...
Ale ten rok jeszcze insignià , trzeba się trzymać planu .
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- MiszaElk
- Użytkownik
- Posty: 158
- Rejestracja: 16 mar 2015, o 19:05
- Auto: ASTRA J COSMO AT
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Ełk
Re: Jakie auto po Insigni?
Tym jeżdżeniem na ryby starasz się zracjonalizować zakup nieracjonalnego samochodu

-
Bodex
Re: Jakie auto po Insigni?
A jaki jest racjonalny według Ciebie ?
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Jakie auto po Insigni?
Wrażenia z jazda rav4 - w mojej opinii słabe
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
Bodex
Re: Jakie auto po Insigni?
Wszystkie opinie biorę poważnie , jeden kolega mówił że w trasę wolał BMW ojca , niż Rav to była 3 ka
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
-
Bodex
Re: Jakie auto po Insigni?
Najlepiej bym chciał żeby Opel suva wydał , ale pod Peugeotem nie wyda, nie szybko.
Ta skoda kodżak , trzeba się bedzie poprzyglādać.
Suva , myślę że ok.
A nieraz Volvo xc 90 to mocno goni na autostradzie tylko ta marka , na jej widok tylnych lam mnie muli, strasznie niezgrabny tyłek .
Nowa Insignia , miejsca na tylnej kanapie powinna mieć tyle co passat i wtedy byłoby komfortowo .
Natomiast ta obecna to dla tych z metra cięte lub niskopodwoziowe.
Kanapa jest ładnie zaprojektowana wizualnie , ale nie wygodna i nie ma miejsca na nogi .
Natomiast bawi mnie wpis w dowodzie na 5 osób ??? Kto wydał homologację na 5-tej osoby siedzącej na PODŁOKIETNIKU ,! o szeroksci 20 cm ??? I jak ma jechać dla przykładu 1000 km ? A gdzie nogi skoro tunel na pół metra wysoki .?
To jest żenujące
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Ta skoda kodżak , trzeba się bedzie poprzyglādać.
Suva , myślę że ok.
A nieraz Volvo xc 90 to mocno goni na autostradzie tylko ta marka , na jej widok tylnych lam mnie muli, strasznie niezgrabny tyłek .
Nowa Insignia , miejsca na tylnej kanapie powinna mieć tyle co passat i wtedy byłoby komfortowo .
Natomiast ta obecna to dla tych z metra cięte lub niskopodwoziowe.
Kanapa jest ładnie zaprojektowana wizualnie , ale nie wygodna i nie ma miejsca na nogi .
Natomiast bawi mnie wpis w dowodzie na 5 osób ??? Kto wydał homologację na 5-tej osoby siedzącej na PODŁOKIETNIKU ,! o szeroksci 20 cm ??? I jak ma jechać dla przykładu 1000 km ? A gdzie nogi skoro tunel na pół metra wysoki .?
To jest żenujące
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Jakie auto po Insigni?
Jeszcze kolego nic nie wspomniałeś o YETI też fajny samochodzik i chyba spełniał by twoje oczekiwania.No i jakoś to auto wygląda bo powiem szczerze to era Toyoty dla mnie skończyła się w 2008 roku.Następne jedne brzydsze od drugich.

