--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInsignia by ble
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Insignia by ble
Olej haldex ~360zl
Most ~250-300
Uszczelka, filtr ~250zl
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Most ~250-300
Uszczelka, filtr ~250zl
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- mariuszmarysia
- Użytkownik
- Posty: 102
- Rejestracja: 1 kwie 2015, o 15:18
- Auto: Insignia ST 2.0 T
- Kod silnika: A16XHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Częstochowa
- Otrzymał piwo: 1 raz
- Kontakt:
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia by ble
ale u Ciebie wykres nie przypomina morza podczas sztormu 
@kuba cyli kolejna rzecz bardziej opłaca się wysłać z niemiec niż kupować w polsce
@kuba cyli kolejna rzecz bardziej opłaca się wysłać z niemiec niż kupować w polsce
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Insignia by ble
Tak jakby. Ale olej Np. Lepiej kupic od VW. Kosztuje polowe. Za butelkę płaciłem ~40€. Jest nawet w dwóch wydaniach, stary i lepszy/udoskonalony. Uszczelka z filtrem kupowałem od DURKOP(taka sieć ASO) 61.9€. A do mostu Hmm tez cos około 70€
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia by ble
Insignia w ASO do jutra, wymiana olejów filtru z uszczelką + jeszcze jednej uszczelki w moście.
Zastępcza astra v 1.4t bardzo przyjemne auto
-- 23 lut 2017, o 09:47 --
Wczoraj telefon z ASO:
oleje w moście i haldexie wymienione, wszystkie uszczelki zrobione uszczelnione wszystko działa ok po testach. Mówię dobra to dziś przyjadę. Na to ASO że jest problem bo mechanik się pomylił i wymienił olej silnikowy.... Ja mówię że nie chciałem takiej usługi, bo mam kupiony olej i leży w domu.... koniec taki że za wymianę oleju w silniku wyszło jakieś 30 zł
Dodatkowo zamówione nowe opony na lato, Pirelli Pzero Nero GT. Zastanawiałem się na Uniroyalami ale jak przyszły do auta żony i zobaczyłem jak miękkie ścianki mają to ja skreśliłem od razu.
Zastępcza astra v 1.4t bardzo przyjemne auto
-- 23 lut 2017, o 09:47 --
Wczoraj telefon z ASO:
oleje w moście i haldexie wymienione, wszystkie uszczelki zrobione uszczelnione wszystko działa ok po testach. Mówię dobra to dziś przyjadę. Na to ASO że jest problem bo mechanik się pomylił i wymienił olej silnikowy.... Ja mówię że nie chciałem takiej usługi, bo mam kupiony olej i leży w domu.... koniec taki że za wymianę oleju w silniku wyszło jakieś 30 zł
Dodatkowo zamówione nowe opony na lato, Pirelli Pzero Nero GT. Zastanawiałem się na Uniroyalami ale jak przyszły do auta żony i zobaczyłem jak miękkie ścianki mają to ja skreśliłem od razu.
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia by ble
Kupiony dziś wideorejestrator Xiaomi YI
jakość całkiem ok jak na tą cenę.
Chce puścić przewód zasilający pod podsufitką potem słupkiem do zapalniczki.
Dodatkowa zapalniczka, zamontowana w wywierconej dziurze w schowku.
Jutro podłączę pod zapalniczkę i przeciągnę przewody. Wrzucę jutro zdjęcia jak to wyszło
Chce puścić przewód zasilający pod podsufitką potem słupkiem do zapalniczki.
Dodatkowa zapalniczka, zamontowana w wywierconej dziurze w schowku.
Jutro podłączę pod zapalniczkę i przeciągnę przewody. Wrzucę jutro zdjęcia jak to wyszło
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Insignia by ble
O jakie Uniroyale chodzi?
O jakich uszczelkach mowisz?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O jakich uszczelkach mowisz?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia by ble
Kuba
13334078 nr tych uszczelek z faktury
Uni to Rainexpert 3 są bardzo miekkie w porownaniu do takiego samego rozmiaru od nokiana.
-- 28 lut 2017, o 20:15 --
Goodyeary przyszly, jutro jade zmieniac
13334078 nr tych uszczelek z faktury
Uni to Rainexpert 3 są bardzo miekkie w porownaniu do takiego samego rozmiaru od nokiana.
-- 28 lut 2017, o 20:15 --
Goodyeary przyszly, jutro jade zmieniac
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia by ble
Dystanse sa. W tym tygodniu zakładam i czekam na sprężyny
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Sebuś
- Użytkownik
- Posty: 201
- Rejestracja: 14 kwie 2015, o 17:04
- Auto: Insignia ST EcoFLEX
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czerwionka-Leszczyny
- Otrzymał piwo: 5 razy
Re: Insignia by ble
Ja zamontowałem w ten sposób rejestrator:
http://insignia-club.pl/viewtopic.php?p=66683#p66683
Wtyk zapalniczki mam schowany kolo bezpieczników.
http://insignia-club.pl/viewtopic.php?p=66683#p66683
Wtyk zapalniczki mam schowany kolo bezpieczników.
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Insignia by ble
No widzę że powoli auto nabiera wyglądu
Wysłano przez Tapatalk z Samsung Galaxy S7 Edge
Wysłano przez Tapatalk z Samsung Galaxy S7 Edge
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia by ble
PowoliEdit
Dzis dystanse założone. Średnio zadowolony jestem. Czekam na sprężyny i zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2017, o 21:57 przez Engine, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem - regulamin
Powód: Nie cytuj posta pod postem - regulamin
- michalm83
- Użytkownik
- Posty: 245
- Rejestracja: 20 paź 2016, o 19:51
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Insignia by ble
Sa na forum autka ze sprężynami i dystansami
to podpatrz
ps. Nic nie obciera, miałem ja TUV to sprawdzane, tj. Pod przeciwległe kola podkładane klocki i auto opuszczane na podnośniku.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Insignia by ble
Z tyłu masz dystanse 20mm? U mnie było podobnie, też wystawała opona, dlatego po kupnie 19" felg, na lato kupiłem opony 235/40/19 i ładnie się wszystko zrównało
niestety przy rozmiarze opony 245/45/18 i szerokości felgi 8", opona wyłazi poza felgę i robi się balon :/ tak czy siak, jak założysz sprężyny na pewno będzie lepiej wyglądało
Wysłano przez Tapatalk z Samsung Galaxy S7 Edge
Wysłano przez Tapatalk z Samsung Galaxy S7 Edge
- mxw
- Zapaleniec
- Posty: 1011
- Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
- Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Poznań
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Insignia by ble
To są dystanse 20mm?
To więcej fot pojazdu poproszę w takim setupie, jak masz obecnie (z dystansami, ale na standardowych sprężynach).
Pytam o to, bo sam myślę o poszerzeniu, a nie mogę obniżać...
Pozdro.,
MxW.
To więcej fot pojazdu poproszę w takim setupie, jak masz obecnie (z dystansami, ale na standardowych sprężynach).
Pytam o to, bo sam myślę o poszerzeniu, a nie mogę obniżać...
Pozdro.,
MxW.
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Insignia by ble
U mnie jest fotka w temacie mojego auta po założeniu dystansów, a jeszcze przed założeniem sprężyn - słabo to wyglądało
Wysłano przez Tapatalk z Samsung Galaxy S7 Edge
Wysłano przez Tapatalk z Samsung Galaxy S7 Edge
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia by ble
Tak 20mm
Błąd zrobiłem ze kupiłem 245/45/18 teraz bym brak 19 albo 20"....
Zobaczymy jak ze sprężynami będzie wyglądać. Teraz troche bez sensu sprzedawać felgi 18" z nowymi oponami za grosze i kupować 19/20....
Błąd zrobiłem ze kupiłem 245/45/18 teraz bym brak 19 albo 20"....
Zobaczymy jak ze sprężynami będzie wyglądać. Teraz troche bez sensu sprzedawać felgi 18" z nowymi oponami za grosze i kupować 19/20....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- mxw
- Zapaleniec
- Posty: 1011
- Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
- Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Poznań
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Insignia by ble
Dzięki za fotki, z przodu i z tyłu wygląda ok, możesz jeszcze wrzucic coś z boku albo po skosie? 
Musiałeś ścinać szpilki przy tych felgach?
@Engine: znam Twoje zdjęcie, dzięki, wiem jak to wyglądało, ale jeszcze mam nadzieję, że może jednak będzie mieć to sens.
Pozdro.,
MxW.
Wysłano z H815 za pomocą Tapatalk2.
Musiałeś ścinać szpilki przy tych felgach?
@Engine: znam Twoje zdjęcie, dzięki, wiem jak to wyglądało, ale jeszcze mam nadzieję, że może jednak będzie mieć to sens.
Pozdro.,
MxW.
Wysłano z H815 za pomocą Tapatalk2.
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia by ble
Wrzucę jutro;)
Tsk trzeba bylo obcisc ok 2-3mm... Ale tam akurat jest z pol cm bez gwintu wiec spokojnie można mimo ze niechętnie taka ingerencje w suto robiłem...m
Tsk trzeba bylo obcisc ok 2-3mm... Ale tam akurat jest z pol cm bez gwintu wiec spokojnie można mimo ze niechętnie taka ingerencje w suto robiłem...m
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

