--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

ST - yarek82

yarek82

ST - yarek82

Post autor: yarek82 » 1 mar 2014, o 23:49

witam,
od jakiegoś czasu jeżdżę Insignią 2010 20 w klekocie
wcześniej kilka vectr było i przyszedł czas na coś nowszego
w skrócie :
silnik DTH
01.2010
AFL
skórzane kanapowce
DVD800
felgi zima 18" opony mają zły rozmiar i wyglądają kiepsko :( dałem ciała przy zakupie :D
felgi lato 20"
przebieg 207k
stan auta jak na ten przebieg jest naprawdę dobry :D
w planach był wydech i pakiet opc-line ale temat się przeciąga bo mi się szykuje duża inwestycja i ciesze się ze chociaż fele wpadły ;)
kilka fotek na szybko na razie na 18" ale jutro zakładam 20" to tez wrzucę jakieś foto
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
michal26
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 9 gru 2013, o 23:46
Auto: Insignia st
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: ST - yarek82

Post autor: michal26 » 2 mar 2014, o 00:13

widzę nieźle wyposażona
pierwsze co przykuło moją uwagę to strasznie niski profil opon w stosunku do felg, ale grunt że 20 cali już niedługo
czekamy na fotki :D

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: ST - yarek82

Post autor: wojciechhh » 2 mar 2014, o 07:08

Ładna sztuka w słusznym kolorze ;-)

Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: ST - yarek82

Post autor: Cinek » 2 mar 2014, o 08:59

Ladnie sie prezenuje jak na taki przebieg.
A jaki profil opon, bo strasznie to wyglada.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: ST - yarek82

Post autor: peja-1991 » 2 mar 2014, o 09:01

bardzo ładna Insignia.
Jarek czyżby 225/35/18 ?
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

yarek82

Re: ST - yarek82

Post autor: yarek82 » 2 mar 2014, o 09:24

opony 225/40
źle kupiłem i nie mogłem później tego odkręcić
ale cena była śmieszna za komplet nówek,więc jakoś się przemęczę

20" właśnie wrzuciłem na auto :D u mnie sezon letni właśnie się rozpoczął ;)

stan jak na przebieg naprawdę rewelacyjny, zwłaszcza skóra ;)

bolek

Re: ST - yarek82

Post autor: bolek » 2 mar 2014, o 09:24

No z profilem to przesadziłeś,wygląda jak deskorolka na tych kołach :roll: Super wyposażenie,zadbany egzemplarz,kolor to kwestia gustu jak dla mnie najbrzydszy z palety.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: ST - yarek82

Post autor: Luk » 2 mar 2014, o 09:27

No Yarek w końcu się pochwaliłeś :). Isia ładna....tylko na tych kołach wygląda ]:-> . Na szczęście będą super 20' i zyska na wyglądzie.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: ST - yarek82

Post autor: peja-1991 » 2 mar 2014, o 10:15

bolek pisze:No z profilem to przesadziłeś,wygląda jak deskorolka na tych kołach :roll: Super wyposażenie,zadbany egzemplarz,kolor to kwestia gustu jak dla mnie najbrzydszy z palety.
bolek - na kolorze się nie jeździ.

Jarek wrzucaj fotę na 20
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

jaromat

Re: ST - yarek82

Post autor: jaromat » 2 mar 2014, o 10:47

ladna sztuka a kolor mi sie podoba

yarek82

Re: ST - yarek82

Post autor: yarek82 » 2 mar 2014, o 10:56

Obrazek
:D

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: ST - yarek82

Post autor: Luk » 2 mar 2014, o 11:08

teraz ok :)

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: ST - yarek82

Post autor: Cinek » 2 mar 2014, o 11:32

yarek82 pisze:Obrazek
:D
Teraz to malina :)

-- 2 mar 2014, o 11:32 --
bolek pisze:No z profilem to przesadziłeś,wygląda jak deskorolka na tych kołach :roll: Super wyposażenie,zadbany egzemplarz,kolor to kwestia gustu jak dla mnie najbrzydszy z palety.
Bolek tylko Insigni w tym kolorze jest najwiecej :lol: na drogach.

yarek82

Re: ST - yarek82

Post autor: yarek82 » 2 mar 2014, o 11:50

Mi kolor pasuje , chociaz docelowo miala byc biała.
Mialem czarna vc i insigni juz nie chcialem.
Na zimowkach wyglada kiepsko ale teraz sie napatrzeć nie mogę:)

steq

Re: ST - yarek82

Post autor: steq » 2 mar 2014, o 21:40

miód malinka :)

Niedzwiedz

Re: ST - yarek82

Post autor: Niedzwiedz » 2 mar 2014, o 23:20

Kozak tez się zastanawiam czy nie zmienić na letnie kapcie hmm

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Grzegorz

Re: ST - yarek82

Post autor: Grzegorz » 3 mar 2014, o 11:40

Zmieniaj. Ja w środę zmieniam, bo szkoda męczyć zimówek, jak u mnie na zachodzie w weekend było 14 stopni :)

A Insignia to prawie kopia mojej :) Z tym, że ja stawiam na komfort jazdy i zostaje na 18"

Niedzwiedz

Re: ST - yarek82

Post autor: Niedzwiedz » 3 mar 2014, o 11:52

Ja również mam 18 ale co tam jakbyś dostał za darmo to byś jeździł na 20 :-P

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

yarek82

Re: ST - yarek82

Post autor: yarek82 » 3 mar 2014, o 20:51

mi komfort na 20" bardzo odpowiada :D
w VC miałem 19" + sportowe zawieszenie i jeździło się mniej komfortowo ;)
teraz jest bajka :lol:

Grzegorz

Re: ST - yarek82

Post autor: Grzegorz » 4 mar 2014, o 11:49

Gdybym dostał za darmo 20" to bym komuś z forum opchnął je za 2k i byłby wilk syty i owca cała :)

18" dla mnie są w sam raz, poszukam dobrej gumy na jesień (letniej) i będzie komfort + bezpieczeństwo :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”