--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuW jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)
-
Adam10
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
24, ale nie mam insigni
Omege natomiast mam od czterech lat.
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
Za miesiąc 43
Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
-
tomkod
- Użytkownik
- Posty: 332
- Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
- Auto: Seat Altea
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
-
steq
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
widzę że średnia coś koło 30 lat - nieźle - widać że auto lubiane szczególnie przez młodych:)
Ja 33
Ja 33
-
Niedzwiedz
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
I dobrze
a powiem wam że mimo to iż jest to opel to jak ładnie wymyte auto i koła ładne to nawet laski się nie która oglądają
a myślałem ze tylko na bmw lecą
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Grzegorz
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
Na BMW to lecą takie, które lubią się heblować w tychże autach.
A tak poza tym laska lasce nierówna, zazwyczaj odpychają mnie laski lubiące BMW, bo to ani pogadać, ani nic. Jedynie popatrzeć można na co nieco, jeżeli owo posiada
Wstawić wartości do Exela i na moje oko wyjdzie 34-35 lat średnia wieku
A tak poza tym laska lasce nierówna, zazwyczaj odpychają mnie laski lubiące BMW, bo to ani pogadać, ani nic. Jedynie popatrzeć można na co nieco, jeżeli owo posiada
Wstawić wartości do Exela i na moje oko wyjdzie 34-35 lat średnia wieku
-
Niedzwiedz
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
Tzn ze jak mam Opla to znajdę normalna
? Tylko musze patrzeć na te które się oglądają
?
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
marcinsobi
- Mario
- Użytkownik
- Posty: 687
- Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:40
- Auto: Insignia Exlusive
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Warszawa-Bemowo
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
a u mnie w tym roku zmiana kodu, będzie 4-ka z przodu 
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
No to ja podniosę średnią: 43 
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/
-
Kris65
- Nowicjusz
- Posty: 9
- Rejestracja: 19 lip 2013, o 19:29
- Auto: Insignia 2.0 cdti
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Warszawa
-
Darek87
- Nowicjusz
- Posty: 44
- Rejestracja: 19 lis 2013, o 19:23
- Auto: Opel Insignia
- Rok produkcji: 2023
- Miasto:
-
pablosss123
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
Zaraz zaraz... niech policzę ... hmm to niemożliwe .....52. O rety ale podniosłem średnią , SORY. Ale zapewniam że czuję się młodziej. Hej.
- golywojtek
- Użytkownik
- Posty: 439
- Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
- Auto: Insigniaśmierci
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czapielsk/Kartuzy
- Otrzymał piwo: 2 razy
-
Grzegorz
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
Zapomniałem dodać, że moja żona jest współwłaścicielką naszego autka, więc dopisuje jej wiek: 31
-
jaromat
Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)
tylko nie mow jej tego,jak sie zapyta ile wpislaes to powiedz ze 18-scieGrzegorz pisze:Zapomniałem dodać, że moja żona jest współwłaścicielką naszego autka, więc dopisuje jej wiek: 31

