zaraz wypuszczę motyle moje na wszystkie zdjęcia... boshe jaki Ty czepliwy jak wypijesz...
Patrz, Księciuniu Wielkopolski, bo pozbawimy Cię tronu
a mi piwo postawiono za życzenia... ooooooo
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebookuzaraz wypuszczę motyle moje na wszystkie zdjęcia... boshe jaki Ty czepliwy jak wypijesz...
Oddychaj Wdech wydech wdech wydech już jest dobrzeIgorwlkp pisze:MAM ZAWAŁ


no w sumie tak... mógłby tego czegoś nie mieć na głowie, bo tak sobie myślę, że gdyby do studia wdarł się wiatr to byłoby mega śmiesznie.

Nie prawda!!! Nie jestem!!! Twoje współrzędne GPS są złe. Masz jakiś ruski sprzęt!