--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Typowo polskie....

...na tematy kwadratowe i podłużne
Kot

Re: Typowo polskie....

Post autor: Kot » 1 lut 2015, o 15:48

Cóż life is brutal :)
Obrazek

Awatar użytkownika
fuli
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Polska
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Typowo polskie....

Post autor: fuli » 26 sty 2016, o 18:34

Przyznać się który to taki ślepy i tak mi podniósł ciśnienie ? Po pierwsze nie patrzy na znaki i z pasa do jazdy na wprost i w prawo pojechał w lewo, do tego nie zahamował słysząc klakson. Tak mnie zaskoczył, że ledwo wyhamowałem. Prędkość nie była duża, ale byliśmy blisko siebie. Dosłownie milimetry , jeszcze jakby kierunek chociaz wrzucił mimo iż nie mógł jechać tam, ale przynajmniej widziałbym, że chce pas zmienić z zewnętrznego na wewnętrzny. I ani migniecia awaryjnymi na koniec, że sorry moja wina.

https://vimeo.com/153130852

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

pablosss123

Re: Typowo polskie....

Post autor: pablosss123 » 26 sty 2016, o 19:53

To żaden z naszych, brak naklejek - proste. :lol:

Peterson

Re: Typowo polskie....

Post autor: Peterson » 3 lut 2016, o 08:42

Tak jeżdżą ludzie, zastanawiam się w jaki sposób zdał prawa jazdy. Zero kultury jazdy po drogach.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

luki1988

Re: Typowo polskie....

Post autor: luki1988 » 6 lut 2016, o 18:51

U mnie też mi ktoś piznoł drzwiami i mam rysę. Co za burak, jak mogą nie uważać jak wysiadają,albo niech się naucza parkować wieśniaki :oops: :oops: :oops: :oops:
Ostatnio zmieniony 6 lut 2016, o 18:57 przez Engine, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę również nie pisać postów ciągiem, bo są trudne do zrozumienia - interpunkcja.

Peterson

Re: Typowo polskie....

Post autor: Peterson » 7 lut 2016, o 17:15

Nie przejmuj się luki1988, ludzie nie patrzą na auto drugiej osoby. Ja miałem przypadek po dwóch tygodniach od zakupu Isi, na parkingu pod Marka ten ktoś również mi przyłożył w tylne prawe drzwi. Nerwy mnie szarpały długo i pamiątkę mam do dziś. Nie da się tego usunąć jest na załamaniu drzwi.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
mxw
Zapaleniec
Posty: 1011
Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Poznań
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Typowo polskie....

Post autor: mxw » 15 lut 2016, o 23:38

Normalnie gdzie się człowiek nie obejrzy, to Insignia...
Od 0:56 - ktoś od nas?
vlepek nie widać... ;)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gdh4al6ty-U[/youtube]

Pozdro.,
MxW.

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Typowo polskie....

Post autor: piohib » 16 lut 2016, o 00:12

Takie zachowanie, to jest dla mnie kryminał.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Typowo polskie....

Post autor: Alex » 16 lut 2016, o 00:43

Kryminał chyba dla nagrywającego. No sorry, kończysz wyprzedzanie i zjeżdżasz na prawy pas, tym bardziej jak ktoś próbuje jechać od ciebie szybciej - miał wiele takich bezinwazyjnych okazji do zjazdu.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
mxw
Zapaleniec
Posty: 1011
Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Poznań
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Typowo polskie....

Post autor: mxw » 16 lut 2016, o 22:28

IMHO kryminał dla obu - no niestety ale kultura jazdy na autostradzie to u nas leży, a na naszych wąskich dwupasowych "high-way-ach" powinna być szczególnie ważna.

pozdro.,
mxw.

Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.

Awatar użytkownika
profek
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Typowo polskie....

Post autor: profek » 16 lut 2016, o 23:13

Ta kiedyś czytałem jakiś artykuł w piśmie motoryzacyjnym w którym autor pisał że Insignia to bardzo pospolity samochód.Ten film zdaje się to potwierdzać. :lol:

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”