Cześć, stoję przed tym samym wyzwaniem. Czy mógłbyś polecić miejsce, gdzie wykonywałeś regenerację silnika?Damiano pisze: ↑15 sty 2018, o 21:28Witam.
Wreszcei silnik zrobiony , niestety nie było tanio.
Wymiana silnika 6500 , stary musiałem zdać , gwarancja na rok czasu.
Wał nominalny, panewki Glyco, nowa pompa Pierburg, uszczelki Reinz.
Oczywiście przy okazji założony nowy rozrząd + dwumasa.
Została mi jeszcze niestety turbina do naprawy.
Możecie polecić jakiś serwis gdzie można podjechać aby zdiagnozowali na miejscu i naprawili ? Oczywiście gdzieś blisko mnie..- łódzkie. Cały czas wyskakuje mi bład P003A
Pozdrawiam.
Będę wdzięczny za info
pozdrawiam

