Post
autor: Darek1988 » 7 cze 2019, o 12:31
Witam czy już wiesz skąd taki brak mocy? Piszę ponieważ ja kupiłem Insignia 130 km 2011 z padniętym silnikiem oddałem ja na warsztat który mi wsadził silnik po remoncie wszystko wymienione i niestety do 2 tys obrotów Insignia to totalny kół brak mocy dopiero po przekroczeniu 2 tys obrotów daje kopa. Już kilka razy bylem na komputerze niestety nic nie pokazuje. Zmierzyłem ciśnienie na tlokach., Wtryski, turbinę i nadal nie znalazłem przyczyny.