--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuLicznik FL wskazania spalania w km/l
-
cegla24
- Nowicjusz
- Posty: 2
- Rejestracja: 16 sty 2018, o 00:21
- Auto: Insignia FL
- Rok produkcji: 2014
- Miasto:
Licznik FL wskazania spalania w km/l
Witam
Posiadam Insignie FL i mam mały problem, ponieważ posiadam mały licznik miedzy wskaźnikami predkości/obrotomierza i największy problem to ze średnie spalanie pokazuje mi w km/l a nie l/100km. Jak to zmienić ?
Pozdrawiam
Posiadam Insignie FL i mam mały problem, ponieważ posiadam mały licznik miedzy wskaźnikami predkości/obrotomierza i największy problem to ze średnie spalanie pokazuje mi w km/l a nie l/100km. Jak to zmienić ?
Pozdrawiam
- panorafix
- Użytkownik
- Posty: 182
- Rejestracja: 5 gru 2017, o 20:12
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Szczecin/Goleniów
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
Mam dokładnie to samo. Pisałem o tym w innym wątku. A najlepsze,że od korka do korka pali ok 7l a na zegarach pokazuje 13-14 w tym systemie. Nie wiem jak to przelicza ale też nie mam l/100 km.
Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
- grzegorz13
- Zapaleniec
- Posty: 1105
- Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
- Auto: Insignia 4x4 v6
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Lubin
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 10 razy
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
to zgodnie z przelicznikiem ttps://www.translatorscafe.com/unit-converter/ ... tion/33-7/
a jakie macie jednostki ustawione na zegarach ?
a jakie macie jednostki ustawione na zegarach ?
- panorafix
- Użytkownik
- Posty: 182
- Rejestracja: 5 gru 2017, o 20:12
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Szczecin/Goleniów
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
Faktycznie to by sie zgadzało 13-14 L w tym systemie daje 7 L.
https://www.translatorscafe.com/unit-co ... ption/7-1/
Jednak to mylące jednostki.
Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
https://www.translatorscafe.com/unit-co ... ption/7-1/
Jednak to mylące jednostki.
Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
- Blest
- Użytkownik
- Posty: 411
- Rejestracja: 2 lip 2017, o 19:35
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Oka
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
A macie zegary w milach czy kilometry? U mnie jest normalnie l/km mimo że mam licznik angielski.
- panorafix
- Użytkownik
- Posty: 182
- Rejestracja: 5 gru 2017, o 20:12
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Szczecin/Goleniów
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
Normslnie w kilometrach.Tylko w średnim spalaniu mam km/l nie l/100km.
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
inni mają tak.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
inni mają tak.

- grzegorz13
- Zapaleniec
- Posty: 1105
- Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
- Auto: Insignia 4x4 v6
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Lubin
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 10 razy
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
Obstawiam iż coś przestawione w ustawieniach podobnie było w VC i tak ponoć pomagało odłączenie akumulatora
- panorafix
- Użytkownik
- Posty: 182
- Rejestracja: 5 gru 2017, o 20:12
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Szczecin/Goleniów
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
Gdzie w menu bo ja nigdzie nie miałem opcji zmiany ?
Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
- panorafix
- Użytkownik
- Posty: 182
- Rejestracja: 5 gru 2017, o 20:12
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Szczecin/Goleniów
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
w radiu na bank nie mam. Na małym wyświetlaczu mam tylko z tego co pamiętam ustawione jednostki na metryczne. Są jeszcze jakieś inne ale one wprowadzają jeszcze inne opcje przeliczania. Spoko jak będę na miejscu po feriach to posprawdzam bo jestem innym autem.
Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
A auto skąd przyjechało do Polski?
Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Opel Insignia FL LICZNIK
Na pewno nie ma takiej opcji zmiany fabrycznie w menu w aucie, w ASO pytałeś?
-
Arczi_88
Re: Licznik FL wskazania spalania w km/l
Mam pytanie troszkę z innej beczki ale dotyczące licznika. Mam taki sam licznik jak Panorafix i normalnie używam wyświetlania funkcji "informacje o paliwie" czy jakoś tak- tam gdzie jest spalanie chwilowe. I tutaj zaczyna się problem który czasami mnie irytuje. Czasami po odpalaniu samochodu licznik samoczynnie przełącza się na wyświetlanie informacji o radiu. Bardzo jakoś to nie przeszkadza ale zastanawia mnie skąd się to bierze?
- Blest
- Użytkownik
- Posty: 411
- Rejestracja: 2 lip 2017, o 19:35
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Oka
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: Licznik FL wskazania spalania w km/l
U mnie takich objawów nie ma, że auto samo zmienia mi zakładki a mam taki mniejszy wyświetlacz.
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Licznik FL wskazania spalania w km/l
Próbowaliście modyfikować te Wasze liczniki jak my robimy z tymi dużymi?
Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
-
Arczi_88
Re: Licznik FL wskazania spalania w km/l
Nie. Nawet bardzo się nie zastanawiałem czy to możliwe. Samochód służy mi tylko do jeżdżeniamazmarcin pisze:edit

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, o 17:19 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.

