--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Zmiana końcówek wydechów insignia A 2.0T

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SiDo
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 17 wrz 2017, o 14:11
Auto: Insignia A
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Nowy Sącz

Zmiana końcówek wydechów insignia A 2.0T

Post autor: SiDo » 3 lut 2018, o 08:09

Witam, aktualnie w moim egzemplarzu mam dwie owalne końcówki wydechu, i w związku z tym że zrobiły sie już brzydkie i nie za bardzo da sie to doczyścić chciałbym zmienić je na inne. Zmieniał ktoś na inne ? Zastanawiam sie jakie najlepiej pasowały by do HB. Byłbym również wdzięczny gdyby ktoś podpowiedział jaka jest średnica. Dzieki i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
lcr
Użytkownik
Posty: 900
Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
Auto: Insignia 1.6T
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ruda Śląska
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Zmiana końcówek wydechów insignia A 2.0T

Post autor: lcr » 3 lut 2018, o 09:38

Wiem, że Karol @Engine ma wydech z ultra, ale czy końcówki też? Musiałbyś wejść do niego na profil i zobaczyć.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Zmiana końcówek wydechów insignia A 2.0T

Post autor: Alex » 3 lut 2018, o 10:00

Użyj pasty Autosol metal polish, a jeśli nie da rady to wełnę stalową. Końcówki będą jak nowe. Nie ma takiego stwierdzenia, że nie da się czegoś doczyścić ;)
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
SiDo
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 17 wrz 2017, o 14:11
Auto: Insignia A
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Nowy Sącz

Re: Zmiana końcówek wydechów insignia A 2.0T

Post autor: SiDo » 3 lut 2018, o 10:34

Wiem że jak by sie uparł to by sie dało :P Ale to że są już brzydkie to tylko wymówka aby je wymienić na inne, bo te oryginalne jakoś do mnie nie przemawiają :P

Awatar użytkownika
kuba89
Zapaleniec
Posty: 1326
Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
Auto: Insignia 2.0 T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Berlin
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Zmiana końcówek wydechów insignia A 2.0T

Post autor: kuba89 » 3 lut 2018, o 14:13

Koncówki wydechu mozesz zmienic na jakieś Ulter. Maja kilka fajnych które by pasowały. I nie sa drogie... pozniej masz aktapovic i cala resztę ale to juz ok 100€ za sztukę :O


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
huciap
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: 10 sty 2017, o 22:54
Auto: Insignia 1.6T
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2013
Miasto: Katowice
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Zmiana końcówek wydechów insignia A 2.0T

Post autor: huciap » 3 lut 2018, o 21:00

Ja jak montowalem końcówki to patrzyłem dokładnie na te z ulter'a http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/36 bodajże kolega @Tomabr ma je zamontowane. Ja w końcu kupiłem używki oryginalnych końcówek z Insigni.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
SiDo
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 17 wrz 2017, o 14:11
Auto: Insignia A
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Nowy Sącz

Re: Zmiana końcówek wydechów insignia A 2.0T

Post autor: SiDo » 4 lut 2018, o 11:35

No też rozglądam sie za ulterem ale bardziej spodobały mi sie okrągłe niż oryginalne owale jakie mam teraz. A wie ktoś jaki rozmiar byłby najlepszy żeby nie były za małe i żeby nie przesadzić znowu ?

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”