https://www.google.com/search?q=zawór+n ... QtbFHW5EvM:
Chodzi mi o element zaznaczony nr 8.
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuCo to za ustrojstwo?
- szymek1976
- Użytkownik
- Posty: 837
- Rejestracja: 5 sty 2016, o 22:26
- Auto: Insignia 2.0 Elite
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: UK.
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 14 razy
Re: Co to za ustrojstwo?
Ja u Ciebie z Angielskim... może pomoże
https://nemigaparts.com/cat_spares/epc/ ... g09/g9/14/
https://nemigaparts.com/cat_spares/epc/ ... g09/g9/14/
Moja czarna
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Co to za ustrojstwo?
To że jest to zawór w obwodzie recyrkulacji spalin to wiem tylko za co to odpowiada.
Mam podejrzenie że to on a nie egr odpowiada za szybsze zapychanie dpf, a wyłączenie samego egr tylko pośrednio rozwiązuje problem.
U mnie wyprogramowałem chwasta, ale w ramach eksperymentu chyba w wolnej chwili dobiorę się do tego właśnie zaworka i pogłówkuję za co on odpowiada.
Mam podejrzenie że to on a nie egr odpowiada za szybsze zapychanie dpf, a wyłączenie samego egr tylko pośrednio rozwiązuje problem.
U mnie wyprogramowałem chwasta, ale w ramach eksperymentu chyba w wolnej chwili dobiorę się do tego właśnie zaworka i pogłówkuję za co on odpowiada.
- szymek1976
- Użytkownik
- Posty: 837
- Rejestracja: 5 sty 2016, o 22:26
- Auto: Insignia 2.0 Elite
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: UK.
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 14 razy
Re: Co to za ustrojstwo?
Pytasz co to za ustrojstwo a teraz odpisujesz że wiesz że to zawór.
Mogłeś bardziej sprecyzować pytanie...i było by jasne o co Ci chodzi
Mogłeś bardziej sprecyzować pytanie...i było by jasne o co Ci chodzi
Moja czarna
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Co to za ustrojstwo?
Nie no spoko, masz rację. Na zdjęciu jest cały układ egr z chłodnicą spali. I ze zdjecia już widać że to jakiś zawór sterowany podciśnieniowo. Za pomocą cięgła coś zamyka i właśnie chodzi mi o to co zamyka. Czy to dodatkowo domyka jakąś przepustnicę ale to by nie miało w ogóle sensu. Może to reguluje przepływ płynu chłodniczego przez chłodniczkę spalin ?
No nic jak będę miał czas to przyjżę się temu bliżej.
No nic jak będę miał czas to przyjżę się temu bliżej.
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Co to za ustrojstwo?
No i wszystko jasne. Jednak zawór od regulacji przepływu chłodziwa, więc moje teoria wzięła w łeb .
Dzięki za pomoc.
Dzięki za pomoc.

