
Co to za elementy? Czy bardzo pilne w naprawie?
Insignia 2.0t 4x4
Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku


Po "doksztalceniu" też mi się zdaje, że to ta vacuum pompa... I to chyba długo cieklo, splywalo coraz dalej - bo rzeczywiście sporo tego, ale to pewnie pod cisnieniem leciało...robert j pisze:Wygląda na to,że uszczelka vacum pompy nie trzyma,ale czy to tylko to.....bo coś duży ten zapocony obszar

