Błąd pojawia się tylko gdy temperatura na zewnątrz jest powyżej 18-20st. Im wyższa na zewnątrz tym częściej pojawia się błąd. W zeszłym roku było na trasie Niemcy-Polska 35st. to wyskakiwał mi błąd co 15min, nawet bez nadmiernego przyspieszania.
W tej chwili było 20-23st. trasa 400km, pierwszy błąd pojawił się po 100km podczas przyspieszania jak się wszystko już mocno rozgrzało.
Co może być nie tak?
Filtr paliwa wymieniony. Czujnik CR wymieniony, czujnik na pompie wymieniony.
A od października do marca auto śmiga elegancko.
Myślałem, że to może wina klimy ale w okresie październik-marzec jeździłem z włączoną i nic.
Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
Aha. Zapomniałem dodać. Silnik 2.0cdti A20DTH
Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
I jeszcze jedna rzecz.
2 razy pojawił się ten błąd podczas wypalania DPF.
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuBłąd P0088 od marca do października
-
majselbaum
- Nowicjusz
- Posty: 18
- Rejestracja: 28 sie 2018, o 14:03
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: polska
- konikkr
- Klubowicz
- Posty: 504
- Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
- Auto: Buick Regal GS
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Syrynia
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Błąd P0088 od marca do października
Sprawdź oporność instalacji do czujnika na szynie CR a ciśnienie było mierzone na szynie CR.
Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
- Rooff_
- Zapaleniec
- Posty: 4119
- Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
- Auto: Insignia ST przedlif
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
- Postawił piwo: 9 razy
- Otrzymał piwo: 128 razy
Re: Błąd P0088 od marca do października
To jest błąd wskazujący stronę wysokiego ciśnienia. Tam jeszcze powinien być jakiś 2-znakowy dopisek...
Ale tak na początek (moje typy to te dwa punkty pogrubioną czcionką):
Inspect and repair one of the following conditions:
High Pressure
• Restricted fuel return
• Fuel injection pump stuck open
• Fuel rail pressure regulator stuck closed
• Restricted fuel injector
Żródło: https://workshop-manuals.com/vauxhall/a ... p0088_lby/
https://workshop-manuals.com/vauxhall/a ... p0088_lbs/
Ale tak na początek (moje typy to te dwa punkty pogrubioną czcionką):
Inspect and repair one of the following conditions:
High Pressure
• Restricted fuel return
• Fuel injection pump stuck open
• Fuel rail pressure regulator stuck closed
• Restricted fuel injector
Żródło: https://workshop-manuals.com/vauxhall/a ... p0088_lby/
https://workshop-manuals.com/vauxhall/a ... p0088_lbs/
-
majselbaum
- Nowicjusz
- Posty: 18
- Rejestracja: 28 sie 2018, o 14:03
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: polska

