--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Lusterka składane elektrycznie

ODPOWIEDZ
TomekB
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2014, o 20:23
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: TomekB » 4 lut 2014, o 11:21

Po VIN'ie wychodzi cos takiego:
USED WITH MANUAL FOLDING MIRROR
tylko jak rozumiec tego manual, jako ze typowo recznie czy jako manualnie z przycisku w srodku bo napewno nie z pilota. Akurat mam Isie niecaly tydzien i stad takie "dziwne" pytania.

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: tomkod » 4 lut 2014, o 11:30

To znaczy ze masz skladane manualnie/recznie - czyli podchodzisz przykladasz sile i skladasz :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Radek_TRN » 4 lut 2014, o 11:33

A ja wroce do automatycznych świateł drogowych. Mam Eye z kamerą i również automatyczne światła drogowe więc ASO chyba nie do końca mówi prawde...

Wysłane z mojego SM-N9005

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Kali » 4 lut 2014, o 12:16

Jeżeli to jest twoje auto insignia-4x4-by-radek-t508-10.html to tam nie ma opel eye :roll:

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Radek_TRN » 4 lut 2014, o 12:22

Kali po czym wnioskujesz??

Wysłane z mojego SM-N9005

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Kali » 4 lut 2014, o 12:50

Radek_TRN pisze:Kali po czym wnioskujesz??

Wysłane z mojego SM-N9005
No bez jaj . Rozpoznaje ci znaki? Przeciez ty nie masz tam zadnej kamery do znakow jak patrze na zdjęcia. Poza tym brakuje przycisku na desce rozdzielczej.

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Radek_TRN » 4 lut 2014, o 12:56

Dobra chyba źle zrozumiałem ten Opel eye. Myslalem ze tak nazywacie rozszerzony AFL.

Wysłane z mojego SM-N9005

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: peja-1991 » 4 lut 2014, o 13:09

było już na forum, że albo ma się Opel Eye (czytanie znaków) albo automatyczne światła drogowe - nie ma szans aby to chodziło w parze
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Daniel81

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Daniel81 » 25 wrz 2014, o 10:02

Czy może ktoś opisać jak działają czujniki powietrza w kołach, chodzi mi przede wszystkim czy wasze wskazania odwzorowują wskazania dystrybutora sprężonego powietrza? Moje odbiegają znacząco.
Druga sprawa to kwestia składania lusterek, po przytrzymaniu przycisku na kluczyku lusterka składają się, ale czy nie powinny otworzyć się w momencie otwarcia auta?? moje tak nie robią i muszę za każdym razem naciskać w dół to pokrętło od sterowania lusterek.

Awatar użytkownika
rataj73
Zapaleniec
Posty: 1671
Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
Auto: Opel Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Stolica Mazur
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 18 razy

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: rataj73 » 25 wrz 2014, o 17:32

Moje czujniki pokazują podobnie jak na kompresorze, różnica max 0,1 atmosfery. Co do lusterek mam tak samo jak ty i chyba tak jest. Jak przytrzymam dłużej otwieranie to się lusterka otworzą tyle że razem z szybami.

Daniel81

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Daniel81 » 26 wrz 2014, o 10:45

Pompowałem przednie na 2.3 a pokazuje w obu 2.28 a tylne na 2.2 a pokazuje w lewym 2.18 a prawym 2.08

Awatar użytkownika
rataj73
Zapaleniec
Posty: 1671
Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
Auto: Opel Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Stolica Mazur
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 18 razy

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: rataj73 » 26 wrz 2014, o 16:53

No nie dobijaj mnie. Toć to idealne wskazania. Elektroniczne wyświetlanie w kompresorach jest co 0,1 więc jak w aucie masz dokładność do dwuch miejsc po przecinku to zawsze będzie różnica.

Daniel81

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Daniel81 » 26 wrz 2014, o 21:16

a ok to sory za zamieszanie. chyba zrobie temat "watpliwosci insigniowego laika" i am wpisze moje zagwostki ;)

Samp
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 23 mar 2014, o 13:58
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Samp » 27 wrz 2014, o 17:52

W zasadzie to i w moim aucie po dłuższym przytrzymaniu przycisku w kluczyku, szyby się otwierają ale lusterka nie chcą się rozłożyć...

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Luki » 27 wrz 2014, o 18:24

W każdej wersji się składają same?

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: P405 » 27 wrz 2014, o 18:38

To było chyba w pakiecie z fotelami z pamięcią.

Daniel81

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Daniel81 » 27 wrz 2014, o 20:43

strasznie niedorobione to. zrobili skladanie ale rozkladanie to juz za wiele. pewnie dobry elektronik ogarnal by ten problem?

Awatar użytkownika
rataj73
Zapaleniec
Posty: 1671
Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
Auto: Opel Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Stolica Mazur
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 18 razy

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: rataj73 » 28 wrz 2014, o 09:56

Ale i tak razem z lusterkami otworzą się okna.
Daniel81 wcale nie zrobili składania samych lusterek tylko jak masz pozamykane okna to tylko lustra się zamkną. Gdybyś miał pootwierane okna a zamknięte lusterka to przy otwieraniu lusterek z pilota okna się nie otworzą bo są już otwarte :D
Reasumując składanie i rozkładanie lusterek odbywa się razem z szybami i szyberdachem jak ktoś ma.

Awatar użytkownika
rataj73
Zapaleniec
Posty: 1671
Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
Auto: Opel Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Stolica Mazur
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 18 razy

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: rataj73 » 28 wrz 2014, o 12:13

No to u mnie tak nie działa. Lusterka działają razem z szybami. Składam z pilota bo szyby mam i tak zamknięte, a rozkładam przyciskiem od regulacji lusterek i wcale mi to nie przeszkadza. :roll:

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Lusterka składane elektrycznie

Post autor: Luki » 28 wrz 2014, o 12:31

Bo nie masz wyczucia między 2 a 3 s i tak Ci się wydaje.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”