--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuUbezpieczenie auta OC AC
- lcr
- Użytkownik
- Posty: 900
- Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
- Auto: Insignia 1.6T
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Ruda Śląska
- Postawił piwo: 5 razy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Ja płaciłem za OC+AC, NNW, assistance Europa, ochrona zniżek, stała kwota ubezpieczenia pojazdu... 2350 w PZU. Nie mam pełnych zniżek AC. Ubezpieczałem przez agenta, nie agencje.
-
sezam
- IBZI
- Moderator
- Posty: 4617
- Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
- Auto: Insignia 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Dzisiaj ubezpieczone, zaczyna się 12.XI, w AXA, OC/AC/NNW w full opcji - 1740 zł. Maksymalne zniżki plus kontynuacja. Drożej niż rok temu (samo OC o 160 zł).
- konikkr
- Klubowicz
- Posty: 504
- Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
- Auto: Buick Regal GS
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Syrynia
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Axa od 06.11 ac+oc+nnw+ assistans 1120 zł. AC warsztat, części orginalne, + 5% wkladu wlasnego
Wysłane z mojego Samszunga
Wysłane z mojego Samszunga
-
sezam
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Dobra już wiem co tak drogo ubezpieczenie wyszło. Mam AC bez zniżek....plus wartość auta jest wysoka...
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, o 16:55 przez sezam, łącznie zmieniany 1 raz.
- Zbyszek01
- Klubowicz
- Posty: 3484
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
- Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php? ... &start=280
- Miasto: DZA
- Postawił piwo: 28 razy
- Otrzymał piwo: 41 razy
- coolmobil
- Zapaleniec
- Posty: 1047
- Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
- Auto: Skoda Superb
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Ja mam także wysoko ubezpieczone aut, naprawy bez wkładu własnego, stała kwota ubezpieczenia, ochrona zniżek, maksa assistance plus OC, AC, NNW i zapłaciłem około 1900 tylko ze wykupiłem to w kwietniu. Mam 60% zniżek plus jakiś tam bonus.
Ja praktycznie co roku zmieniam ubezpieczyciela w zależności gdzie dostanę najlepsza cenę na to czego szukam. Nie bez znaczenia są dla mnie także opinie o obsłudze ewentualnych szkód.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja praktycznie co roku zmieniam ubezpieczyciela w zależności gdzie dostanę najlepsza cenę na to czego szukam. Nie bez znaczenia są dla mnie także opinie o obsłudze ewentualnych szkód.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- MiszaElk
- Użytkownik
- Posty: 158
- Rejestracja: 16 mar 2015, o 19:05
- Auto: ASTRA J COSMO AT
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Ełk
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Jak ktoś chce sprawdzić swojego agenta, to można skontaktować się ze mną prze PW - mogę sprawdzić i doradzić.
- Putridum
- Użytkownik
- Posty: 648
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
I to jest w miarę rozsądna cena mając wszystkie zniżki.konikkr pisze:Axa od 06.11 ac+oc+nnw+ assistans 1120 zł. AC warsztat, części orginalne, + 5% wkladu wlasnego
Wysłane z mojego Samszunga
-
pawel55
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
AXA 365euro na kwartał, full pakiet ac,oc,nw. Zastępcze auto plus holowanie do 1000km bezpłatnie.
jakieś 1460euro rocznie, 27 lat kierowca, ciągłość ubezpiecenia 5 lat, zero szkód
Dodatkowo opłacam ADAC 90euro rocznie
trochę drogo.... Kraj Niemcy
jakieś 1460euro rocznie, 27 lat kierowca, ciągłość ubezpiecenia 5 lat, zero szkód
Dodatkowo opłacam ADAC 90euro rocznie
trochę drogo.... Kraj Niemcy
-
marcin.1987
- Zapaleniec
- Posty: 1001
- Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Gdańsk
- Otrzymał piwo: 13 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
U mnie wyszło ok. 2800zł. OC+AC, wysoka wartość auta, naprawy na oryginalnych częściach, assistance, auto zastępcze, szyby, opony itd, itd. Miasto Gdańsk.
-
marcin.1987
- Zapaleniec
- Posty: 1001
- Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Gdańsk
- Otrzymał piwo: 13 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Tzn. taka jaką chciałem, a nie taka jaką podała tabela ubezpieczyciela. A wysoko, bo to pierwszy raz kiedy wykupowałem AC. Nigdy wcześniej dla żadnego auta nie miałem i dlatego AC bez zniżki.
- admr28
- Nowicjusz
- Posty: 13
- Rejestracja: 28 paź 2016, o 09:10
- Auto: Insignia
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Oudenaarde
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
witam (nowy jestem
)
głównie piszę do Cinek, bo nie wiem czy ktoś jeszcze miezka w BE:
ile na dzień dzisiejszy płacisz i przy jakim ubezpieczeniu ?
bo ja miałem w Baloise Dustera 1.6 16V z 2013 i za full na "BM 2" 1600/rok
głównie piszę do Cinek, bo nie wiem czy ktoś jeszcze miezka w BE:
ile na dzień dzisiejszy płacisz i przy jakim ubezpieczeniu ?
bo ja miałem w Baloise Dustera 1.6 16V z 2013 i za full na "BM 2" 1600/rok
-
MichalNottingham
- Użytkownik
- Posty: 163
- Rejestracja: 29 sie 2015, o 12:41
- Auto: Insignia 2.0CDTI SRI
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Nottingham/Bytom
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Ja mam full comprehensive i płace 78£ miesięcznie na rok jednorazowo około 680£. Do tego pełna ochrona zniżek plus prawnik.Miałem wypadek około miesiąca temu.załatwili mi wszystko.Auto zastępcze,moje już naprawione
- pjoter1
- Użytkownik
- Posty: 512
- Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Czy ma sens kupowanie ochrony zniżek skoro co roku zmieniasz ubezpieczyciela?coolmobil pisze:Ja mam także wysoko ubezpieczone aut, naprawy bez wkładu własnego, stała kwota ubezpieczenia, ochrona zniżek, maksa assistance plus OC, AC, NNW i zapłaciłem około 1900 tylko ze wykupiłem to w kwietniu. Mam 60% zniżek plus jakiś tam bonus.
Ja praktycznie co roku zmieniam ubezpieczyciela w zależności gdzie dostanę najlepsza cenę na to czego szukam. Nie bez znaczenia są dla mnie także opinie o obsłudze ewentualnych szkód.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
Troche dziwnie Ci wyszło. Ja tez jestem w AXA, tez mam Insigniepawel55 pisze:AXA 365euro na kwartał, full pakiet ac,oc,nw. Zastępcze auto plus holowanie do 1000km bezpłatnie.
jakieś 1460euro rocznie, 27 lat kierowca, ciągłość ubezpiecenia 5 lat, zero szkód![]()
Dodatkowo opłacam ADAC 90euro rocznie
trochę drogo.... Kraj Niemcy
moze i tak... ale mimo to za duża różnica. Robiłeś przez neta?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

