--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Ubezpieczenie auta OC AC

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lcr
Użytkownik
Posty: 900
Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
Auto: Insignia 1.6T
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ruda Śląska
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: lcr » 31 paź 2016, o 12:37

Ja płaciłem za OC+AC, NNW, assistance Europa, ochrona zniżek, stała kwota ubezpieczenia pojazdu... 2350 w PZU. Nie mam pełnych zniżek AC. Ubezpieczałem przez agenta, nie agencje.

sezam

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: sezam » 31 paź 2016, o 13:42

A kiedy Ubezpieczaliscie? Czy ubezpieczenie jest po nowych stawkach?

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4617
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: IBZI » 31 paź 2016, o 14:06

Dzisiaj ubezpieczone, zaczyna się 12.XI, w AXA, OC/AC/NNW w full opcji - 1740 zł. Maksymalne zniżki plus kontynuacja. Drożej niż rok temu (samo OC o 160 zł).

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: konikkr » 31 paź 2016, o 14:32

Axa od 06.11 ac+oc+nnw+ assistans 1120 zł. AC warsztat, części orginalne, + 5% wkladu wlasnego

Wysłane z mojego Samszunga

sezam

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: sezam » 31 paź 2016, o 15:44

Dobra już wiem co tak drogo ubezpieczenie wyszło. Mam AC bez zniżek....plus wartość auta jest wysoka...
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, o 16:55 przez sezam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zbyszek01
Klubowicz
Posty: 3484
Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php? ... &start=280
Miasto: DZA
Postawił piwo: 28 razy
Otrzymał  piwo: 41 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: Zbyszek01 » 31 paź 2016, o 15:52

Też mam ten sam problem :(
Insignia 2.0D MY2012.
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020

Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: coolmobil » 31 paź 2016, o 16:20

Ja mam także wysoko ubezpieczone aut, naprawy bez wkładu własnego, stała kwota ubezpieczenia, ochrona zniżek, maksa assistance plus OC, AC, NNW i zapłaciłem około 1900 tylko ze wykupiłem to w kwietniu. Mam 60% zniżek plus jakiś tam bonus.
Ja praktycznie co roku zmieniam ubezpieczyciela w zależności gdzie dostanę najlepsza cenę na to czego szukam. Nie bez znaczenia są dla mnie także opinie o obsłudze ewentualnych szkód.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
MiszaElk
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2015, o 19:05
Auto: ASTRA J COSMO AT
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ełk

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: MiszaElk » 31 paź 2016, o 18:01

Jak ktoś chce sprawdzić swojego agenta, to można skontaktować się ze mną prze PW - mogę sprawdzić i doradzić.

Awatar użytkownika
Putridum
Użytkownik
Posty: 648
Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
Auto: Insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: Putridum » 31 paź 2016, o 19:17

konikkr pisze:Axa od 06.11 ac+oc+nnw+ assistans 1120 zł. AC warsztat, części orginalne, + 5% wkladu wlasnego

Wysłane z mojego Samszunga
I to jest w miarę rozsądna cena mając wszystkie zniżki.

pawel55

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: pawel55 » 31 paź 2016, o 19:44

AXA 365euro na kwartał, full pakiet ac,oc,nw. Zastępcze auto plus holowanie do 1000km bezpłatnie.

jakieś 1460euro rocznie, 27 lat kierowca, ciągłość ubezpiecenia 5 lat, zero szkód :|

Dodatkowo opłacam ADAC 90euro rocznie
trochę drogo.... Kraj Niemcy

Awatar użytkownika
Putridum
Użytkownik
Posty: 648
Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
Auto: Insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: Putridum » 31 paź 2016, o 19:59

6297 zł - MASAKRA

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: konikkr » 1 lis 2016, o 10:00

Skad taka cena? Zwyżka 100%

Wysłane z mojego Samszunga

marcin.1987
Zapaleniec
Posty: 1001
Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: marcin.1987 » 1 lis 2016, o 11:12

U mnie wyszło ok. 2800zł. OC+AC, wysoka wartość auta, naprawy na oryginalnych częściach, assistance, auto zastępcze, szyby, opony itd, itd. Miasto Gdańsk.

Awatar użytkownika
elfiasty
Użytkownik
Posty: 522
Rejestracja: 8 cze 2016, o 15:11
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Olsztyn
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: elfiasty » 1 lis 2016, o 21:53

@marcin.1987 to dużo według mnie. Wysoka wartość auta?

marcin.1987
Zapaleniec
Posty: 1001
Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: marcin.1987 » 1 lis 2016, o 22:04

Tzn. taka jaką chciałem, a nie taka jaką podała tabela ubezpieczyciela. A wysoko, bo to pierwszy raz kiedy wykupowałem AC. Nigdy wcześniej dla żadnego auta nie miałem i dlatego AC bez zniżki.

Awatar użytkownika
elfiasty
Użytkownik
Posty: 522
Rejestracja: 8 cze 2016, o 15:11
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Olsztyn
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: elfiasty » 1 lis 2016, o 22:06

A jeśli można spytać to na ile wyceniłeś swoją Iśkę?

Awatar użytkownika
admr28
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 28 paź 2016, o 09:10
Auto: Insignia
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: Oudenaarde
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: admr28 » 9 lis 2016, o 10:15

witam (nowy jestem ;) )

głównie piszę do Cinek, bo nie wiem czy ktoś jeszcze miezka w BE:

ile na dzień dzisiejszy płacisz i przy jakim ubezpieczeniu ?

bo ja miałem w Baloise Dustera 1.6 16V z 2013 i za full na "BM 2" 1600/rok

MichalNottingham
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 29 sie 2015, o 12:41
Auto: Insignia 2.0CDTI SRI
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2010
Miasto: Nottingham/Bytom

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: MichalNottingham » 9 lis 2016, o 16:36

Ja mam full comprehensive i płace 78£ miesięcznie na rok jednorazowo około 680£. Do tego pełna ochrona zniżek plus prawnik.Miałem wypadek około miesiąca temu.załatwili mi wszystko.Auto zastępcze,moje już naprawione

Awatar użytkownika
pjoter1
Użytkownik
Posty: 512
Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: pjoter1 » 9 lis 2016, o 18:10

coolmobil pisze:Ja mam także wysoko ubezpieczone aut, naprawy bez wkładu własnego, stała kwota ubezpieczenia, ochrona zniżek, maksa assistance plus OC, AC, NNW i zapłaciłem około 1900 tylko ze wykupiłem to w kwietniu. Mam 60% zniżek plus jakiś tam bonus.
Ja praktycznie co roku zmieniam ubezpieczyciela w zależności gdzie dostanę najlepsza cenę na to czego szukam. Nie bez znaczenia są dla mnie także opinie o obsłudze ewentualnych szkód.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy ma sens kupowanie ochrony zniżek skoro co roku zmieniasz ubezpieczyciela?

Awatar użytkownika
kuba89
Zapaleniec
Posty: 1326
Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
Auto: Insignia 2.0 T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Berlin
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Ubezpieczenie auta OC AC

Post autor: kuba89 » 9 lis 2016, o 18:28

pawel55 pisze:AXA 365euro na kwartał, full pakiet ac,oc,nw. Zastępcze auto plus holowanie do 1000km bezpłatnie.

jakieś 1460euro rocznie, 27 lat kierowca, ciągłość ubezpiecenia 5 lat, zero szkód :|

Dodatkowo opłacam ADAC 90euro rocznie
trochę drogo.... Kraj Niemcy
Troche dziwnie Ci wyszło. Ja tez jestem w AXA, tez mam Insignie :D , tez mam full, tez mam 27 lat, ciągłość ubezpieczenie 3 lata bez szkód, ADAC tez mam premium i płace ~52€ msc. Czyli jakieś 625€ ale może pozaznaczałeś wiecej opcji :) albo ja mam teilkasko? Obrazek moze i tak... ale mimo to za duża różnica. Robiłeś przez neta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”