--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

...na tematy kwadratowe i podłużne
Adam10

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Adam10 » 4 mar 2014, o 21:51

24, ale nie mam insigni ;) Omege natomiast mam od czterech lat.

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: wojciechhh » 5 mar 2014, o 07:53

Za miesiąc 43 :-(

Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: tomkod » 5 mar 2014, o 08:08

31 i ciągle rośnie :(
Obrazek

steq

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: steq » 5 mar 2014, o 10:05

widzę że średnia coś koło 30 lat - nieźle - widać że auto lubiane szczególnie przez młodych:)
Ja 33 ;)

Niedzwiedz

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Niedzwiedz » 5 mar 2014, o 10:13

I dobrze ;-) a powiem wam że mimo to iż jest to opel to jak ładnie wymyte auto i koła ładne to nawet laski się nie która oglądają :-P a myślałem ze tylko na bmw lecą :-D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Grzegorz

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Grzegorz » 5 mar 2014, o 10:19

Na BMW to lecą takie, które lubią się heblować w tychże autach.
A tak poza tym laska lasce nierówna, zazwyczaj odpychają mnie laski lubiące BMW, bo to ani pogadać, ani nic. Jedynie popatrzeć można na co nieco, jeżeli owo posiada :)
Wstawić wartości do Exela i na moje oko wyjdzie 34-35 lat średnia wieku :)

Niedzwiedz

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Niedzwiedz » 5 mar 2014, o 10:21

Tzn ze jak mam Opla to znajdę normalna :-P? Tylko musze patrzeć na te które się oglądają :-D?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

marcinsobi

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: marcinsobi » 5 mar 2014, o 10:31

na ta chwile mamy 652 lata razem :D
średnia 34.31

jaromat

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: jaromat » 5 mar 2014, o 13:43

w tym roku 34

Awatar użytkownika
Mario
Użytkownik
Posty: 687
Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:40
Auto: Insignia Exlusive
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Warszawa-Bemowo
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Mario » 5 mar 2014, o 14:01

a u mnie w tym roku zmiana kodu, będzie 4-ka z przodu :lol:

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: yerry » 5 mar 2014, o 14:15

No to ja podniosę średnią: 43 :-)
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

SAFIK
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2013, o 12:42
Auto: Insignia GS 1.6 T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: lubelskie
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: SAFIK » 5 mar 2014, o 18:17

W tym roku będzie 38

Kris65
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 19 lip 2013, o 19:29
Auto: Insignia 2.0 cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Warszawa

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Kris65 » 5 mar 2014, o 18:35

49 wiosen zaczęte....

bolek

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: bolek » 5 mar 2014, o 19:14

33 ,podtrzymuje średnią 8-)

Darek87
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 19 lis 2013, o 19:23
Auto: Opel Insignia
Rok produkcji: 2023
Miasto:

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Darek87 » 6 mar 2014, o 18:35

27 juz za kilka tygodni ;)

pablosss123

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: pablosss123 » 10 mar 2014, o 10:47

Zaraz zaraz... niech policzę ... hmm to niemożliwe .....52. O rety ale podniosłem średnią , SORY. Ale zapewniam że czuję się młodziej. Hej.

m4rino

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: m4rino » 11 mar 2014, o 11:08

27 : >

Awatar użytkownika
golywojtek
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
Auto: Insigniaśmierci
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czapielsk/Kartuzy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: golywojtek » 13 mar 2014, o 08:27

W Maju będzie 72 Ale do 100 ;)

Grzegorz

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Grzegorz » 13 mar 2014, o 09:34

Zapomniałem dodać, że moja żona jest współwłaścicielką naszego autka, więc dopisuje jej wiek: 31

jaromat

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: jaromat » 13 mar 2014, o 11:00

Grzegorz pisze:Zapomniałem dodać, że moja żona jest współwłaścicielką naszego autka, więc dopisuje jej wiek: 31
tylko nie mow jej tego,jak sie zapyta ile wpislaes to powiedz ze 18-scie :lol:

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”