--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Typowo polskie....

...na tematy kwadratowe i podłużne
czaki

Typowo polskie....

Post autor: czaki » 27 sty 2015, o 14:26

Miała być zimowa sesja z autkiem...a na horyzoncie lakiernik....

Podziękowania dla sku......a ,który grama godności i honoru nie ma w sobie....a wystarczyło zostawić nr tel z dopiskiem sorry....

Obrazek

Pozdr

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Typowo polskie....

Post autor: yerry » 27 sty 2015, o 14:53

O żesz.... A jakiś monitoring jest na miejscu?

Wysłane z Xperii Z2
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Typowo polskie....

Post autor: peja-1991 » 27 sty 2015, o 18:11

u nas przed salonem ktoś 2 auta zarysował i dał w lota
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
golywojtek
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
Auto: Insigniaśmierci
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czapielsk/Kartuzy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Typowo polskie....

Post autor: golywojtek » 27 sty 2015, o 19:31

Mi tak samo ale nie aż tak jak tobie, bok zarysowany i to przed kościołem :x

Wysłane z mojego B15Q

kiego

Re: Typowo polskie....

Post autor: kiego » 27 sty 2015, o 19:54

Współczuję,najgorszy u ludzi jest brak honoru i cywilnej odwagi...

n3lly
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: 8 lut 2014, o 10:06
Auto: Insignia
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2016
Miasto: Kraków

Re: Typowo polskie....

Post autor: n3lly » 27 sty 2015, o 20:59

U mnie podobnie , mniejsze rysy Ale mała ciekawostka: ktoś wymienił nawet podkladke pod tablicę rejestracyjna....domyślam się że stara pękła i tablica zapewne spadła więc trzeba było zatuszować

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Typowo polskie....

Post autor: cz@rny » 28 sty 2015, o 00:01

golywojtek pisze:Mi tak samo ale nie aż tak jak tobie, bok zarysowany i to przed kościołem :x

Wysłane z mojego B15Q
Jaki jest morał... z jazdy do kościoła ?

Grruby80

Re: Typowo polskie....

Post autor: Grruby80 » 28 sty 2015, o 06:00

Pójdzie w przyszłą niedziele do spowiedzi i po sprawie

Awatar użytkownika
golywojtek
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
Auto: Insigniaśmierci
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czapielsk/Kartuzy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Typowo polskie....

Post autor: golywojtek » 28 sty 2015, o 08:21

Nie dam na tace, dam lakiernikowi

Wysłane z mojego B15Q

czaki

Re: Typowo polskie....

Post autor: czaki » 28 sty 2015, o 10:06

Niestety monitoringu brak.....trzeba dojeździć do wiosny i lakiernik....cóż pozostało

Pozdr

kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Typowo polskie....

Post autor: kicaj » 28 sty 2015, o 16:48

co prawda nie isia ale mi takie esy floresy wyszły...
jestem ciekaw czym to zrobione, ma ktoś pomysł?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
hajt
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: 10 gru 2014, o 21:23
Auto: insignia cosmo
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Warszawa

Re: Typowo polskie....

Post autor: hajt » 28 sty 2015, o 17:02

kluczykiem od samochodu...

jaromat

Re: Typowo polskie....

Post autor: jaromat » 28 sty 2015, o 19:00

to nie tylko w pl

kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Odp: Typowo polskie....

Post autor: kicaj » 28 sty 2015, o 22:52

Ano Berlin się kłania...
Auto było zaparkowane wzdłuż drogi...
Widać ktoś zazdrości

Sent from mobile.

Kot

Re: Typowo polskie....

Post autor: Kot » 31 sty 2015, o 21:20

O jak pięknie i ja się załapałem wczoraj niestety jakiś szmaciarz porysował auto ... :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pop/... /... chyba skakał po tym aucie :cry:

-- 31 sty 2015, o 21:20 --

Jak widać podkład to lakier ?

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Typowo polskie....

Post autor: Cinek » 31 sty 2015, o 21:27

Grzegorz mi to wyglada na psa, ze chcial wskoczyc i pazurami rysowal.
Mysle ze papier wodny 2500 i potem spolerowac i powinno wzglednie zniknac, napisz do Wojtassa to sie wypowie.

Kot

Re: Typowo polskie....

Post autor: Kot » 31 sty 2015, o 21:34

Raczej kot mi śpi zawsze na bagażniku ; / a pies trzyma się z daleka czas parkować do garażu .

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Typowo polskie....

Post autor: Luki » 31 sty 2015, o 21:56

Grzesiek nie odbierz tego złośliwie bo po prostu chciałbym się raz na zawsze dowiedzieć jak to z tym jest: zderzak miałeś malowany ? jeśli nie to czy masz pewność, że nie ? bo widać różnicę w odcieniu między zderzakiem i błotnikiem co u mnie też widać a znowu na forum ktoś mnie opierdzielił, że malowany i koniec ;)

Kot

Re: Typowo polskie....

Post autor: Kot » 31 sty 2015, o 22:01

Był malowany przez poprzedniego właściciela miał przecierkę ale niegroźną z tego co było na foto 2 głębokie dziary

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Typowo polskie....

Post autor: Luki » 31 sty 2015, o 22:03

Rozumiem także działasz na moją nie korzyść no ale lepiej być świadomym co się ma :D

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”