Podziękowania dla sku......a ,który grama godności i honoru nie ma w sobie....a wystarczyło zostawić nr tel z dopiskiem sorry....

Pozdr
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
Jaki jest morał... z jazdy do kościoła ?golywojtek pisze:Mi tak samo ale nie aż tak jak tobie, bok zarysowany i to przed kościołem
Wysłane z mojego B15Q







