--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuZakup Insigni z silnikiem benzynowym
-
WojtasX
- Nowicjusz
- Posty: 39
- Rejestracja: 29 sty 2014, o 08:51
- Auto: ----------
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2015
- Miasto:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Do lpg nadaje się również A16LET i A28NET. A20NHT też jest gazowalny na Stag 400 DPI ale pobiera również jakąś ilość benzyny podczas pracy.
-
pawelwor
- Użytkownik
- Posty: 183
- Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
- Auto: Insignia
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Lublin
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Witam,
Jak to jest w końcu z awaryjnością 1.6T 180KM?
Napotkałem się na tematy na róznych forach (polskie i zagraniczne), że silnik ten ma problem z przegrzewającym się 4 cylindrem i później tylko wymiana bloku, bo naprawiać się nie opłaca, choć i używany goły silnik jest bardzo drogi.
No i LPG w tym silniku to duże ryzyko przez to.
Czy możecie nakreślić o tym bardziej temat, bo byłem zdecydowany na ten silnik, ale przez te problemy postanowiłem szukać 1.4T i zrobić program...
Jak to jest w końcu z awaryjnością 1.6T 180KM?
Napotkałem się na tematy na róznych forach (polskie i zagraniczne), że silnik ten ma problem z przegrzewającym się 4 cylindrem i później tylko wymiana bloku, bo naprawiać się nie opłaca, choć i używany goły silnik jest bardzo drogi.
No i LPG w tym silniku to duże ryzyko przez to.
Czy możecie nakreślić o tym bardziej temat, bo byłem zdecydowany na ten silnik, ale przez te problemy postanowiłem szukać 1.4T i zrobić program...
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
dopóki nie podnosisz mocy w 1,6 T i nie będzie pałował jej jak imprezę sti to nic jej się nie będzie działo
zrób program w 1,4 a spotka Cię to samo
zrób program w 1,4 a spotka Cię to samo
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
pawelwor
- Użytkownik
- Posty: 183
- Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
- Auto: Insignia
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Lublin
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Mam przez to rozumieć, że silnik ten nadaje się też do LPG i nie będzie problemów z przegrzewaniem się 4-ego cylindra?
Jak często ustawiacie w tych silniach luzy zaworowe lub jak się nie da to co ile wymieniacie szklanki?
Jak często ustawiacie w tych silniach luzy zaworowe lub jak się nie da to co ile wymieniacie szklanki?
- Mikołaj
- Użytkownik
- Posty: 603
- Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
- Auto: Insignia 1,6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Amsterdam/Sosnowiec
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Kolego mam właśnie ten silnik i jestem zadowolony. Auto ma już przejechane prawie 150kkm i nic się nie dzieje. Do tej pory co robiłem w silniku to wymieniłem rozrząd przy 135 kkm i dalej do przodu. Ja po rozmowach ze znajomym z ASO szukałem tylko 1,6T on twierdzi że ponoć jeden z najmniej awaryjnych benzyniaków. Jak na razie jego teoria się sprawdza
Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
-
pawelwor
- Użytkownik
- Posty: 183
- Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
- Auto: Insignia
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Lublin
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Najmniej, ale jak walnie to wymiana silnika hehe
A jak z tymi luzami zaworowymi i LPG?
A jak z tymi luzami zaworowymi i LPG?
- Mikołaj
- Użytkownik
- Posty: 603
- Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
- Auto: Insignia 1,6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Amsterdam/Sosnowiec
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Nie wiem jak z luzami, u mnie do tej pory nic się nie dzieje. Co do LPG to nie mam pojęcia. Nie interesuje mnie LPG
Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Skysplif
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Narobiłem hałasu w temacie o silnikach 2.0 CDTI 160km , lecz moje 15k km w ciagu roku nie jest przygotowane na diesla.
Idealna alternatywa jest silnik 1.6T 180km co myślicie o tej ofercie?
http://allegro.pl/show_item.php?item=5850728232
Idealna alternatywa jest silnik 1.6T 180km co myślicie o tej ofercie?
http://allegro.pl/show_item.php?item=5850728232
- Luki
- Użytkownik
- Posty: 606
- Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
- Auto: Insignia 1.6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2012
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Skrzynia M32 z rocznika 2009 może być bardzo problematyczna. Przeczytaj sobie na forum o tej skrzyni
Poza tym spalanie będzie wyższe niż w dieslu 
Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
- Putridum
- Użytkownik
- Posty: 648
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Pierwsze co rzuca się w oczy to "sporowadzany z DE" - był bym ostrożny, niby przebieg ok co do rocznika.
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Ze skrzynią wcale nie jest tak źle. Wszystko zależy od użytkowania
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
Skysplif
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
To że spalanie bedzie wyższe to jest pewne, chociaż czytając spalanie niektórych 9l/100km w cyklu mieszanym to nie aż tak źle, 15tys km w roku diesla by zabiło, a jednak nadal młodzieńcza wariacja chce auta z dobrym momentem. Zastanawiam się rownież nad silnikiem 2.0T 4x4 220km tylko tam spalanie już wgl dobijająca.Luki pisze:Skrzynia M32 z rocznika 2009 może być bardzo problematyczna. Przeczytaj sobie na forum o tej skrzyniPoza tym spalanie będzie wyższe niż w dieslu
Tapatalka
- Mikołaj
- Użytkownik
- Posty: 603
- Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
- Auto: Insignia 1,6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Amsterdam/Sosnowiec
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Kiedy decydujesz się na zakup? Moja będzie do sprzedania w przyszłym roku
Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
-
Skysplif
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Przed świętami już bym chciał nabyćMikołaj pisze:edit
Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, o 22:28 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
- Mikołaj
- Użytkownik
- Posty: 603
- Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
- Auto: Insignia 1,6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Amsterdam/Sosnowiec
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Ok, wiec udanych i owocnych poszukiwań.
Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
-
Skysplif
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Zastanawia mnie jedno , w dieslu jestem narażony na wymianę turbiny , dwu-masy , sprzęgła , tak samo w benzynie w wersji z turbina zgadza się? Czyli tak naprawdę bez różnicy czy kupię diesla czy benzynę. Jeśli źle myślę poprawcie mnie.
- profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Poszukaj automatu odpadnie ci dwu masa.Ja mam diesla i nie narzekam.Benzyna jest fajna ale te nowe silniki nie bardzo tolerują LPG i dlatego zrezygnowałem z benzyny.
- profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
No niestety, np Volvo stosuje takie rozwiązania już od lat 90 ubiegłego wieku, to jak myślisz: Jest dwu masa czy nie, w dodatku turbo. To tym bardziej zastosowali to rozwiązanie w celu zmniejszenia obciążeń i bardziej aksamitnej pracy takiej jednostki napędowej. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
-
Skysplif
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
W silniku benzynowym z turbo jest dwumasa , nawet w vectrze C 2.2 147km miałem dwumasę. Wiec jeden /../ czy kupie diesla czy benzynę bo na te same naprawy jestem narażony.
Ostatnio zmieniony 9 sty 2016, o 17:34 przez Engine, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Edycja wulgaryzmów oraz poprawa pisowni.
Powód: Edycja wulgaryzmów oraz poprawa pisowni.

