--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuIśka 2.0T 4x4 by Pruski
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski
Nie chce mowić, ze wiem i jestem pewny na 100% ale chyba sie mylisz. Widziałem gdzieś kiedyś w internecie na sprzedaż Insignie z pełna elektryka fotela pasażera, włącznie z wentylacją.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- wassermann
- Zapaleniec
- Posty: 1761
- Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
- Auto: Insignia GSi 2.0T
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: nec temere, nec timide
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski
W 2015 nie dało się takiej wyprodukować.
Cenniki na Niemcy z lat 2015, 2012 i 2009 również nie miały nigdy takiej opcji, nawet w przypadku wyboru najdroższej skóry Premium. Opcja dodatkowa AG1 również zawiera tylko pełną elektrykę i pamięć fotela kierowcy. Fotel pasażera zawsze z częściową regulacją manualną. Tylko Recaro zawsze oba z pełną elektryką - od początku Insignii.
M.
Cenniki na Niemcy z lat 2015, 2012 i 2009 również nie miały nigdy takiej opcji, nawet w przypadku wyboru najdroższej skóry Premium. Opcja dodatkowa AG1 również zawiera tylko pełną elektrykę i pamięć fotela kierowcy. Fotel pasażera zawsze z częściową regulacją manualną. Tylko Recaro zawsze oba z pełną elektryką - od początku Insignii.
M.
- IBZI
- Moderator
- Posty: 4617
- Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
- Auto: Insignia 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski
A może to był anglik po przekładce?kuba89 pisze:Nie chce mowić, ze wiem i jestem pewny na 100% ale chyba sie mylisz. Widziałem gdzieś kiedyś w internecie na sprzedaż Insignie z pełna elektryka fotela pasażera, włącznie z wentylacją.
- ZiGi
- Użytkownik
- Posty: 348
- Rejestracja: 25 mar 2015, o 09:35
- Auto: Insignia ST 130KM
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Dębe Wielkie
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski
Ja też widziałem ogłoszenia w których oba fotele miały podgrzewanie i wentylację a skóry były takie jak ja mam u siebie. Co mnie mocno zaskoczyło, ale ogólnie ta Iśka miała wszystko flex ride asystent parkowania i line assist.
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam ZiGi
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski
To tak. Ale takie to z znajdziesz chyba tylko po 2013. My rozmawiamy o elektrycznej możliwości ustawienia fotela przód tył i oparcia
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
koneffka
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski
Cosmo to poziom wyposażenia. Rozkoduj VIN będziesz wiedział, znajdź odpowiedni dział.
Temat czyjegoś auta, to nie najlepsze miejsce na takie pytania.
Raczej należy się wypowiadać w takim temacie o konkretnym, prezentowanym tu aucie.
Inaczej robi się śmietnik w temacie.
Poczytaj regulamin i zapoznaj się z forum, a później zacznij zadawać pytania.
Temat czyjegoś auta, to nie najlepsze miejsce na takie pytania.
Raczej należy się wypowiadać w takim temacie o konkretnym, prezentowanym tu aucie.
Inaczej robi się śmietnik w temacie.
Poczytaj regulamin i zapoznaj się z forum, a później zacznij zadawać pytania.
- ZiGi
- Użytkownik
- Posty: 348
- Rejestracja: 25 mar 2015, o 09:35
- Auto: Insignia ST 130KM
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Dębe Wielkie
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski
Oprócz tego co napisałem miała także pełną elektryke obu foteli z pamięcią fotela kierowcykuba89 pisze:To tak. Ale takie to z znajdziesz chyba tylko po 2013. My rozmawiamy o elektrycznej możliwości ustawienia fotela przód tył i oparcia![]()
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam ZiGi
-
Pruski
- Użytkownik
- Posty: 132
- Rejestracja: 26 sty 2015, o 17:46
- Auto: Insignia 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Iśka 2.0T 4x4 by Pruski
remove
Ostatnio zmieniony 12 maja 2022, o 21:13 przez Pruski, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Pruski
- Użytkownik
- Posty: 132
- Rejestracja: 26 sty 2015, o 17:46
- Auto: Insignia 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:

