--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia by Bero

ODPOWIEDZ
Bero

Insignia by Bero

Post autor: Bero » 15 lip 2014, o 20:52

Insignia hatchback
Data produkcji: 17 06 2009
Auto mam od marca 2014 (wcześniej było taty więc wiem co kupiłem)
Silnik: A20DTH (160KM)
Skrzynia: automat
Wersja: Cosmo + dodatki

Z ciekawszych rzeczy:
- Bi-ksenon AFL
- Lusterka i szyby sterowane z pilota
- Szyby przyciemniane
- Fotele sportowe, skórzane, elektryczne, kierowcy wentylowany
- Roletki na tylnych szybach
- DVD 800 Navi
- Bluetooth
- Nagłośnienie Infinity
- Gniazdko 230V
- Fabryczny autoalarm
- Zawieszenie FlexRide
- Czujnik ciśnienia w oponach

Moje usprawnienia:
- Wycięty DPF
- Polerowanie i kwarcowanie lakieru
- Aktualizacja w ASO wszystkich sterowników
- Poprawienie deski rozdzielczej aby nie skrzypiała
- Dokupienie drugiego kompletu felg Alu 18"
- Wymiana oświetlenia wnętrza na LED
- Montaż kamerki
- Chip tuning 199KM/430Nm

W planie:
- Malowanie zacisków
- Podwójny wydech
- Dystanse

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, o 17:10 przez Bero, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Insignia by Bero

Post autor: cz@rny » 15 lip 2014, o 21:13

Super autko i jak dla mnie w jedynie słusznym kolorze
Bezawaryjności

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia by Bero

Post autor: szogi84 » 16 lip 2014, o 18:50

Ladna furmanka tata miał gust ( a ty ponim ) gust!!!
Tak to najlepiej furmanki kupować pewniak 10000% !!!!!

Namazane na galaxy S3

Bero

Re: Insignia by Bero

Post autor: Bero » 17 lip 2014, o 00:19

jak kupował w salonie to sam mu doradzałem pewne sprawy ;) teraz zaprocentowało :D


Sent from my iPhone

kiego

Re: Insignia by Bero

Post autor: kiego » 17 lip 2014, o 19:53

Niezle wozidlo na dobrym wypasie.Teraz jeszcze konkretna felga i auto nabierze wyrazu :-)

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: Insignia by Bero

Post autor: Mikołaj » 17 lip 2014, o 21:17

Fajna 8-)
Najbardziej zazdroszczę Ci automatu ;)

Awatar użytkownika
nika84-24
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: 17 mar 2014, o 18:28
Auto: insignia sports tour
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Emmerich DE/ Knurów PL
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Insignia by Bero

Post autor: nika84-24 » 30 lip 2014, o 20:28

też uważam tylko czarny na aucie i w aucie :) aż sie prosi ładniejsza większa felga, dystans i obniżyć...

7ups

Re: Insignia by Bero

Post autor: 7ups » 30 lip 2014, o 20:36

nika84-24 pisze:też uważam tylko czarny na aucie i w aucie :) aż sie prosi ładniejsza większa felga, dystans i obniżyć...

Polecam te mody bo auto wyglada o niebo lepiej :D

7ups

Re: Insignia by Bero

Post autor: 7ups » 30 lip 2014, o 20:36

nika84-24 pisze:też uważam tylko czarny na aucie i w aucie :) aż sie prosi ładniejsza większa felga, dystans i obniżyć...

Polecam te mody bo auto wyglada o niebo lepiej :D

jaromat

Re: Insignia by Bero

Post autor: jaromat » 31 lip 2014, o 02:57

Wy się tam nie znacie :lol:

Awatar użytkownika
nika84-24
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: 17 mar 2014, o 18:28
Auto: insignia sports tour
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Emmerich DE/ Knurów PL
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Insignia by Bero

Post autor: nika84-24 » 31 lip 2014, o 10:52

Znawca sie odezwal... :lol:

Bero

Re: Insignia by Bero

Post autor: Bero » 19 gru 2014, o 23:01

Więc zrobiłem Chipa, w TuneFORCE Poznań. Polecam wszystkim ten serwis, pełen profesjonalizm.
Wyszło 199KM i 430Nm.

Przed Chipem:
Obrazek

Po Chipie:
Obrazek

Test 80->200 km/h przed i po:
http://youtu.be/GUDchA0kTZA
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GUDchA0kTZA[/youtube]

Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Insignia by Bero

Post autor: Engine » 19 gru 2014, o 23:53

Przełącz na tryb sport i zmierz osiągi jeszcze raz :p powinno być jeszcze trochę lepiej ;)

Wysłano z Sony Xperia Z1 przez Tapatalk

Bero

Re: Insignia by Bero

Post autor: Bero » 20 gru 2014, o 00:16

Przed i po Chipie mierzyłem na normalnym trybie żeby było miarodajnie - takie same warunki.

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Insignia by Bero

Post autor: Engine » 20 gru 2014, o 01:03

Ok

Wysłano z Sony Xperia Z1 przez Tapatalk

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”