Data produkcji: 17 06 2009
Auto mam od marca 2014 (wcześniej było taty więc wiem co kupiłem)
Silnik: A20DTH (160KM)
Skrzynia: automat
Wersja: Cosmo + dodatki
Z ciekawszych rzeczy:
- Bi-ksenon AFL
- Lusterka i szyby sterowane z pilota
- Szyby przyciemniane
- Fotele sportowe, skórzane, elektryczne, kierowcy wentylowany
- Roletki na tylnych szybach
- DVD 800 Navi
- Bluetooth
- Nagłośnienie Infinity
- Gniazdko 230V
- Fabryczny autoalarm
- Zawieszenie FlexRide
- Czujnik ciśnienia w oponach
Moje usprawnienia:
- Wycięty DPF
- Polerowanie i kwarcowanie lakieru
- Aktualizacja w ASO wszystkich sterowników
- Poprawienie deski rozdzielczej aby nie skrzypiała
- Dokupienie drugiego kompletu felg Alu 18"
- Wymiana oświetlenia wnętrza na LED
- Montaż kamerki
- Chip tuning 199KM/430Nm
W planie:
- Malowanie zacisków
- Podwójny wydech
- Dystanse







